Andrzej Młynarczyk w niebiskiej koszuli Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość Andrzej Młynarczyk wraca do "M jak miłość"? Andrzej Młynarczyk
Andrzej Młynarczyk w niebiskiej koszuli
Mat. prasowe
A jednak!
1/5
Andrzej Młynarczyk w niebiskiej koszuli
Mat. prasowe

 

Świetne wiadomości dla fanów "M jak miłość"! Kilka dni temu informowaliśmy Was, że w sieci pojawiło się zaskakujące nagranie - Małgorzata Pieńkowska (serialowa Maria) pokazała krótki filmik z Andrzejem Młynarczykiem. Przy okazji aktorka zdradziła, że znów będą razem występować! I chociaż Pieńkowska i Młynarczyk nie mówili wówczas, gdzie będziemy mogli ich zobaczyć, to fakt, że ich zdjęcie zostało opublikowane w Instastory na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie, mogło wywołać podejrzenia, że Młynarczyk wraca właśnie do "M jak miłość"! 

 

Czy Andrzej Młynarczyk rzeczywiście znów zagra Tomka Chodakowskiego? Będziecie mocno zaskoczeni! Odpowiedź na następnej stronie! 

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz także: Tomek jednak nie umarł? Chodakowski upozorował śmierć, żeby chronić rodzinę?! Śmiałe teorie fanów "M jak miłość"

2/5
Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Andrzej Młynarczyk wraca do "M jak miłość? TAK! Tak przynajmniej twierdzi "Super Express", który informuje, że aktor znów wcieli się w Tomka Chodakowskiego! Dziennik donosi, że odcinki z Chodakowskim będziemy mogli zobaczyć dopiero po wakacjach.

Jest pomysł, żeby Tomek pojawił się w odcinkach po wakacjach. Nie wiemy jednak, czy będzie to powrót na stałe - w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła osoba z produkcji serialu.

Co jeszcze powiedział informator dziennika? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: Finał "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami! Znamy datę ostatniego odcinka

3/5
Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość
MTL Maxfilm

Bardziej prawdopodobny wydaje się jego udział w scenach, które będą stanowiły retrospekcję - zdradził informator "Super Expressu".

Jesteście zaskoczeni? My bardzo! 

 

Zobacz także: Teresa Lipowska odejdzie z M jak miłość z powodu poważnych problemów zdrowotnych?!

4/5
Andrzej Młynarczyk wraca do "M jak miłość"?
Instagram

 

Właśnie to zdjęcie Małgorzaty Pieńkowskiej i Andrzeja Młynarczyka wywołało pierwsze podejrzenia, że aktor wraca do "M jak miłość". 

 

Zobacz: Andrzej Młynarczyk wraca do "M jak miłość"?! W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie!

5/5
Andrzej Młynarczyk
ONS

 

Cieszycie się, że serialowy Tomek wraca do "M jak miłość"? Głosujcie w naszej sondzie!