Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali już na świecie swojego ukochanego synka! Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki 2020. Rodzice jeszcze nie zdążyli zarejestrować go w urzędzie. Łukasz próbował dzisiaj załatwić wszystkie formalności związane z dzieckiem, jednak niestety mu się nie udało. Dlaczego? Co dalej z imieniem ich synka?

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz był przy porodzie Oliwii! Kto kogo uspokajał?

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o imieniu dla syna

Łukasz i Oliwia cieszą się z pierwszych tygodni spędzonych ze swoim synkiem. Franek, bo takie imię dla niego wybrali nie został jeszcze zarejestrowany w urzędzie. Łukasz postanowił załatwić dzisiaj wszystkie formalności, jednak okazało się, że z powodu koronawirusa to nie będzie takie proste:

Wracam właśnie z Zabrza. Miałem nadzieję, że uda mi się w końcu zarejestrować Franka, bo tak na prawdę to formalnie on jeszcze imienia nie ma, a mijają już dwa tygodnie, więc nagle się jeszcze okaże, że zamiast Franek to będzie Tomek, Adam czy Karol, bo tak akurat w urzędzie im będzie wygodnie nadać. Ale nie udało się dzisiaj nic załatwić, bo poprzez koronawirusa trzeba umawiać się telefonicznie no i niestety dupa. Ale podobno można to przez internet załatwić, więc dzisiaj się tym zajmę, żeby faktycznie Franek był Frankiem, bo szkoda, żeby było inaczej. - powiedział na Instastory

Na szczęście obawy Łukasza są tylko chwilowe i z pewnością uda mu się załatwić wszelkie formalności. Przy okazji opowiedział, jak dzielą się z Oliwią obowiązkami związanymi z maluchem:

Dzisiaj nawet udało mi się wyspać. Żona miała wartę przy dziecku więc bardzo jej za to dziękuję. Wracam do domu, bo czas, żebym ja się dzisiaj pozajmował Frankiem.

Młodzi rodzice przeżywają teraz wyjątkowy czas. Kto by pomyślał, że w ciągu roku tyle się zmieni!

Zobacz także

Zobacz także: Jak Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosiła ciążę? Szczere wyznanie młodej mamy!

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoich obawach związanych z synkiem. Nie zdążył zarejestrować jeszcze go w urzędzie, a nie chciałby aby nadano mu losowe imię.

Instagram

Przy okazji opowiedział, jak dzielą się obowiązkami związanymi z maluchem z Oliwią. Rodzina na medal!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama