Instagram
Newsy

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma kłopot z zarejestrowaniem imienia dla syna. Co się stało? 

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma kłopot z zarejestrowaniem imienia dla syna, Franka. Co się stało? 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali już na świecie swojego ukochanego synka! Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki 2020. Rodzice jeszcze nie zdążyli zarejestrować go w urzędzie. Łukasz próbował dzisiaj załatwić wszystkie formalności związane z dzieckiem, jednak niestety mu się nie udało. Dlaczego? Co dalej z imieniem ich synka? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz był przy porodzie Oliwii! Kto kogo uspokajał?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Co słychać u uczestników, którzy nie znaleźli miłości w programie? Wiemy!

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o imieniu dla syna

Łukasz i Oliwia cieszą się z pierwszych tygodni spędzonych ze swoim synkiem. Franek, bo takie imię dla niego wybrali nie został jeszcze zarejestrowany w urzędzie. Łukasz postanowił załatwić dzisiaj wszystkie formalności, jednak okazało się, że z powodu koronawirusa to nie będzie takie proste: 

Wracam właśnie z Zabrza. Miałem nadzieję, że uda mi się w końcu zarejestrować Franka, bo tak na prawdę to formalnie on jeszcze imienia nie ma, a mijają już dwa tygodnie, więc nagle się jeszcze okaże, że zamiast Franek to będzie Tomek, Adam czy Karol, bo tak akurat w urzędzie im będzie wygodnie nadać. Ale nie udało się dzisiaj nic załatwić, bo poprzez koronawirusa trzeba umawiać się telefonicznie no i niestety dupa. Ale podobno można to przez internet załatwić, więc dzisiaj się tym zajmę, żeby faktycznie Franek był Frankiem, bo szkoda, żeby było inaczej. - powiedział na Instastory

Na szczęście obawy Łukasza są tylko chwilowe i z pewnością uda mu się załatwić wszelkie formalności. Przy okazji opowiedział, jak dzielą się z Oliwią obowiązkami związanymi z maluchem: 

Dzisiaj nawet udało mi się wyspać. Żona miała wartę przy dziecku więc bardzo jej za to dziękuję. Wracam do domu, bo czas, żebym ja się dzisiaj pozajmował Frankiem. 

Młodzi rodzice przeżywają teraz wyjątkowy czas. Kto by pomyślał, że w ciągu roku tyle się zmieni! 

Zobacz także: Jak Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosiła ciążę? Szczere wyznanie młodej mamy!

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoich obawach związanych z synkiem. Nie zdążył zarejestrować jeszcze go w urzędzie, a nie chciałby aby nadano mu losowe imię. 

Instagram

Przy okazji opowiedział, jak dzielą się obowiązkami związanymi z maluchem z Oliwią. Rodzina na medal! 

Tak wygląda Oliwia ze
Instagram

Zobacz także
Wojtek i Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził, gdzie zabiera żonę na romantyczny weekend! To raj na ziemi

Poważna różnica zdań u Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Trudna decyzja dotyczy ich synka

 

Instagram
Newsy
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamierza przyjąć nazwisko męża? Wiemy!
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chce przyjąć nazwisko swojego męża?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chce przyjąć nazwisko swojego męża? Czy wkrótce będzie nazywać się tak jak Łukasz? Oliwia i Łukasz to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie hitu TVN7. Zakochani wzięli udział w czwartej edycji programu i do dziś tworzą szczęśliwy związek. Ostatnio para została rodzicami - na świecie pojawił się ich syn, Franek. Podczas naszej rozmowy z Oliwia i Łukaszem zapytaliśmy młodą mamę, czy nie chciałaby przyjąć nazwiska swojego męża (w programie Oliwia zdecydowała, że zostanie przy swoim panieńskim nazwisku). Co nam zdradziła uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Posłuchajcie sami! Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pierwszym spacerze z dzieckiem. Jaki wózek wybrali? Oliwia chce przyjąć nazwisko męża?

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pierwszym spacerze z dzieckiem. Jaki wózek wybrali?
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się pierwszym spacerem z Frankiem!

Oliwia i Łukasz ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  niedawno zostali rodzicami. Od kiedy na świecie pojawił się Franek w ich życiu wiele się zmieniło, co widać w relacjach publikowanych na Instagramie. Świeżo upieczeni rodzice są zakochani w swoim synku, a Łukasz doskonale odnalazł się w roli taty i angażuje się w opiekę nad synkiem. Teraz uczestnik hitowego programu pochwalił się zdjęciem z pierwszego spaceru z Franciszkiem. Dumny tata prowadzi wózek z synkiem! Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pierwszym spacerze z dzieckiem Oliwia i Łukasz poznali się przed ołtarzem w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu emisji programu okazało się, że para nie tylko nadal jest razem, ale Oliwia spodziewa się dziecka. Ich synek przyszedł na świat 26 maja, a teraz młodzi rodzice, korzystając z doskonałej pogody wybrali się z Frankiem na pierwszy spacer.  Para wybrała klasyczny model wózka w granatowym kolorze z brązowymi elementami. Idealny i ponadczasowy wzór świetnie sprawdzi się nie tylko dla chłopca, ale i dla dziewczynki.  Sami spójrzcie!  Zobacz także:  Poważna różnica zdań u Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Trudna decyzja dotyczy ich synka Łukasz jest bardzo zaangażowany w opiekę nad dzieckiem. Uczestniczył przy porodzie Oliwii, a teraz dba o mamę i dziecko. W relacjach na Instastories często chwali się potrawami, które przygotowuje dla swojej żony.  Razem z Oliwią tworzą udane małżeństwo.     

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez makijażu
Instagram
Newsy
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała buzię synka! Franek jest przesłodki
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała buzię synka! Franek jest przesłodki

Oliwia i Łukasz ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " niedawno zostali rodzicami. Ich synek pojawił się na świecie dokładnie w Dzień Matki. Dumna mama dopiero dzisiaj po raz pierwszy pokazała zdjęcie synka. Franek skończył już tydzień i jest przesłodki! Zobaczcie, jak wygląda! Jak myślicie do kogo jest podobny?  Zobacz także:  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał wzruszające rodzinne nagranie. Rozmawia na nim z synkiem Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała twarz dziecka  Oliwia i Łukasz poznali się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich decyzja o udziale w ślubnym show odmieniła ich losy na zawsze. Byli najmłodszą parą czwartego sezonu ale to właśnie ich życie zmieniło się najbardziej. Oliwia zaszła w ciążę, a Franek urodził się zaledwie kilka dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice.  O narodzinach Franka jako pierwszy poinformował Łukasz, dodając przepiękne zdjęcie z ukochanym synkiem. Dziś zdjęcie dziecka pokazała Oliwia, tym razem pokazując dokładnie jak wygląda ich synek. A kiedy Franio śpi, tata składa mu brykę! - powiedziała na Instastory Wygląda na to, że Franio ma mocny sen, a rodzice nie muszą się martwić, że przeszkodzą mu w trakcie dziennej drzemki. Jak myślicie do kogo ten słodziak jest bardziej podobny?  Zobacz także:  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążową sesję i opowiedziała o pierwszych dniach z synkiem! Oliwia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazała twarz dziecka. Do kogo podobny jest Franek?  Pierwsze zdjęcie z Frankiem opublikował dumny tata. Jednak nie było na nim widać, jak wygląda synek Oliwii i Łukasza.  Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia przywitali...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner