East News

Łukasz Szumowski trafił do szpitala z powodu koronawirusa!? Nieoficjalne ustalenia

East News

Łukasz Szumowski trafił do szpitala w związku z zarażeniem koronawirusem - takie nieoficjalne ustalenia przekazał serwis Wirtualna Polska. Były minister zdrowia miał zarazić się od swojej córki, która według doniesień zaraziła się w szkole. Chora na Covid-19 ma też być żona lekarza. Łukasz Szumowski nie potwierdził informacji o pobycie w szpitalu.

Łukasz Szumowski w szpitalu z powodu koronawirusa?

Na koniec września media obiegła informacja, że Łukasz Szumowski jest zarażony koronawirusem. Ostatecznie były minister zdrowia w rozmowie z RMF FM potwierdził te doniesienia, niedługo potem pojawiły się zdjęcia polityka na zakupach. Wtedy szybko pojawiła się odpowiedź, z której wynikało, że Łukasz Szumowski przeszedł chorobę bezobjawowo i jest zdrowy:

Łukasz czuje się dobrze, chorobę przechodził właściwie bezobjawowo - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" przyjaciel rodziny.

Obecnie były minister zdrowia nie wypowiada się na temat swojego stanu zdrowia i nie potwierdził też, że przebywa w szpitalu:

Nie kontaktuję się z mediami, potrzebuję trochę odpoczynku - powiedział WP Łukasz Szumowski odnośnie pobytu w szpitalu. 

 

Zobacz także: Koronawirus: Polska przegrała walkę z pandemią? Dramatyczna wizja specjalisty: "Musimy nie doprowadzić do upadku opieki zdrowotnej"

Łukasz Szumowski niedawno przechodził koronawirusa!

Minister zdrowia Łukasz Szumowski w maseczce
East News

 

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48