Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Łukasz Sędrowski
Instagram
Newsy

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał syna. Antek już duży chłopak! Podobny do ojca? 

Łukasz Sędrowski po raz pierwszy pokazał swojego syna!

Łukasz Sędrowski po raz pierwszy pokazał swojego syna! Uczestnik piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" do tej pory nie publikował w siecie zdjęć swoich pociech- rolnik ma córkę i syna. Teraz jednak zrobił wyjątek i pochwalił się wspólną fotką z Antkiem! Chłopiec jest bardzo podobny do swojego taty? Spójrzcie sami!  Syn Łukasz Sędrowskiego to już duży chłopak! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał syna

Łukasz Sędrowski wziął udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i był zdecydowanie jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show o poszukujących miłości rolnikach. Początkowo wydawało się, że w programie Łukasz znalazł swoje szczęście- zakochał się w Agacie, która odwzajemniła jego uczucia. Para zaręczyła się nawet w jednym z odcinków show. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Jakiś czas temu rolnik przyznał, że cały czas czeka na kobietę swojego życia. 

Teraz wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" mogą śledzić dalsze losy Łukasza na Instagramie. Rolnik od jakiegoś czasu prowadzi swoje konto, na którym do tej pory nie pokazywał zdjęć swoich bliskich. Teraz zrobił wyjątek i opublikował fotkę z synem i mamą. Zobaczcie, jak spędzili Wielkanoc!

Wielkanoc 2020,w tym roku wyjątkowe Świata Tylko moja mama i mój syn że mną przy świątecznym stole. Życzymy Wam Wesołego Alleluja
#zostanwdomu #badźjakłukasz #jestrolnikjestżywność #wielkanoc2020🐇🐤🐥 #teodozja #antoni #rolnikszukażony #smingusdyngus #wesolegoalleluja- napisał rolnik.

Zobaczcie, jak wygląda syn Łukasza z "Rolnik szuka żony"! Wiedzieliście, że rolnik ma takie duże dziecko? Przypominamy, że Łukasz ma również córkę Adę. 

Ada przyjeżdża do mnie kilka razy w roku, Antek jest na co dzień blisko mnie. Próbuję w nich wypracować miłość do rolnictwa, mój syn już mówi, że pójdzie w moje ślady. Będę walczył o to, żeby widywać się z nimi jak najwięcej i każdemu facetowi radzę, żeby nigdy nie rezygnował ze swoich dzieci- rolnik mówił w rozmowie z Party.pl

Antek jest podobny do swojego taty?

Zobacz także: Samotna Wielkanoc Agaty z "Rolnik szuka żony": "A ja w te Święta sama..."

Łukasz Sędrowski pokazał syna.

 

 Rolnik spędził Wielkanoc w rodzinnym gronie. 

Łukasz Sędrowski w programie
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"
Facebook
Newsy
Quiz dla prawdziwych fanów "Rolnik szuka żony" ze wszystkich edycji! Pamiętasz, co się działo w 1. sezonie?

"Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością, która rośnie z sezonu na sezon. Już we wrześniu zobaczymy 7. edycję programu i z tej okazji mamy dla Was trudny quiz ze wszystkich dotychczasowych edycji "Rolnik szuka żony"!  Pamiętacie uczestników z pierwszych sezonów? Sprawdźcie, jak dużo wiecie o programie!

Jeśli jesteś fanem programu, przygotowany przez nas quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, jak dobrze pamiętasz uczestników ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony". Koniecznie pochwal się wynikiem!

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

"Rolnik szuka żony"  cieszy się ogromną popularnością, która rośnie z sezonu na sezon. Już we wrześniu zobaczymy 7. edycję programu i z tej okazji mamy dla Was trudny quiz ze wszystkich dotychczasowych edycji "Rolnik szuka żony"!  Pamiętacie uczestników z pierwszych sezonów? Sprawdźcie, jak dużo wiecie o programie! Jeśli jesteś fanem programu, przygotowany przez nas quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, jak dobrze pamiętasz uczestników ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony". Koniecznie pochwal się wynikiem! Zobacz także:  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
W "Rolnik szuka żony" Ilona i Adrian zaprzyjaźnili się z Martą Manowską. Jak jest po programie?

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" poznali się w programie i nadal są razem! Wszystko m.in. dzięki Marcie Manowskiej, która Ilonie i Adrianowi niemal od samego początku bardzo kibicowała, choć musimy przyznać że ich relacja nie była "pewniakiem" ostatniej edycji programu. Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" w dziewczęcej stylizacji. Ta sukienka to hit wiosny 2020! Czy Ilona i Adrian mają nadal kontakt z Martą Manowską? Jak się kontaktują i czy się przyjaźnią? Posłuchajcie, co powiedzieli w rozmowie z Party.pl Ilona i Adrian! Zobacz także:  Po rozstaniu z Jakubem Ania z "Rolnik szuka żony" spędza Walentynki w Rzymie! Z kim? Zobaczcie zdjęcia Marta Manowska jest bardzo ciepłą osobą - tym właśnie zaskarbiła sobie serca uczestników "Rolnik szuka żony".

Łukasz Sędrowski
Instagram
Newsy
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z młodości i zdradził, jak ma na imię jego syn!

Łukasz Sędrowski z " Rolnik szuka żony " wziął udział w popularnym ostatnio wyzwaniu w mediach społecznościowych i pokazał zdjęcie z młodości. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Pod zdjęciem posypały się komplementy, a w odpowiedzi na jeden z nich rolnik zdradził, jak ma na imię jego syn i do kogo jest podobny. Zobaczcie dawne zdjęcie Łukasza Sędrowskiego! Jak wyglądał Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" w młodości? Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z 1996 roku, kiedy chodził do szkoły podstawowej.  Rolnik wygląda na fotografii zupełnie inaczej niż obecnie, co nie umknęło uwadze jego obserwatorów. Pod zdjęciem opisał się jako uśmiechnięty, niebieskooki blondyn. 1996r #młodysędrowski#rolnikszukazony #nielejkujehejtu #lipowiec #szkołapodstawowa #bezphotoshopa #niebieskieoczy #uśmiech #kids #klisza #blondehair #młodość #lips #buziaki - tak Łukasz Sędrowski podpisał zdjęcie z młodości na Instagramie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów programu "Rolnik szuka żony". Internauci są zachwyceni zdjęciem i wprost piszą, że w młodości był prawdziwym przystojniakiem! - Jaki ładny👍 - Ale przystojniak 😉 - Fajny chłopak byłeś 😀 - Cukiereczek - Nie podobny - czytamy w komentarzach.  Łukasz Sędrowski zdecydował się odpowiedzieć na jeden z komplementów i zdradził imię swojego syna. Okazuje się, że Antek jest bardzo podobny do swojego taty, co wyznał sam rolnik: dobry gen mam 😁😁na fb piszą że za kilka lat mój syn Antek będzie tak jak ojciec wyglądał. Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Prawda, że przemiana jest zaskakująca?  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner