Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram
Newsy

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" naprawdę wziął ślub? Rolnik rozwiał wątpliwości! 

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" po ślubie?! Czy uczestnik ma żonę? Jest komentarz!

Łukasz Sędrowski opublikował na Instagramie zdjęcia ze ślubu i wesela. Czy to on znalazł tę jedyną i założył z nią rodzinę? W miniony weekend rolnik pokazał fotkę z Urzędu Stanu Cywilnego, którą podpisał "zaczynamy" oraz zdjęcia z przygotowań do wesela. Chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" zastanawiali się wówczas, czy to Łukasz Sędrowski powiedział "TAK". Teraz rolnik rozwiał wątpliwości w tej sprawie! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Łukasz Sędrowski pokazał, jak bawił się ślubie

Łukasz Sędrowski wziął udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony". I chociaż wydawało się wówczas, że rolnik znalazł szczęście u boku swojej kandydatki Agaty (para zaręczyła się w jednym z odcinków programu) to kilka miesięcy po wielkim finale show zakochani podjęli decyzję o rozstaniu. Jakiś czas później Łukasz Sędrowski przyznał, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta - niestety, ich związek również nie przetrwał próby czasu. Od tamtej chwili rolnik nie zdradził, czy znów się z kimś spotyka, ale jego ostatnie zdjęcia z Urzędu Stanu Cywilnego znów podgrzały atmosferę wokół jego życia uczuciowego. Czy w miniony weekend wziął ślub? Łukasz Sędrowski w najnowszym wpisie na Instagramie rozwiał wątpliwości w tej sprawie! Rolnik zdradził, że bawił się... na ślubie swojej  siostry Katarzyny.

Moja Siostra-Panna Młoda Katarzyna ❤️❤️Olśniewajaca jak zawsze.❤️
Szczęść Boże na nowej drodze życia!!❤️
Gratuluję raz jeszcze 💒❤️- napisał na Instagramie. 

Rolnik opublikował również piękne zdjęcia z uroczystości podczas której jego siostra wyszła za mąż. Na fotkach nie zabrakło samego Łukasza! W sieci pojawiło się również krótkie nagranie, na którym widać, jak pomimo ulewy świetnie się bawi na imprezie. Zobaczcie sami! A my młodej parze serdecznie gratulujemy :)

Zobacz także: Łukasz Sędrowski szczerze o związku z Agatą! "To był żar, to był ogień"! Dlaczego więc się rozstali?

Łukasz Sędrowski bawił się na ślubie swojej siostry (nagranie znajdziecie na ostatnim slajdzie- klikajcie na strzałkę po prawej stronie zdjęcia)

 

Rolnik pochwalił się fotkami z uroczystości.

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania z "Rolnik szuka żony" jest gotowa na nową miłość
Instagram
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" jest gotowa na nową miłość! Zdradziła nam, o jakiej relacji marzy
Ania z "Rolnik szuka żony" jest gotowa na nową miłość! Zdradziła nam, o jakiej relacji marzy

Anna Stelmaszczyk to uczestniczka piątej edycji " Rolnik szuka żony ". W trakcie programu związała się z Jakubem, jednak kilka miesięcy po emisji programu ich związek się rozpadł. Ania zdradziła, że rozstali się w przyjaznej atmosferze, ale nie utrzymują ze sobą kontaktu.  Uczestniczka ostatniej edycji hitowego show TVP przyznała, że pomimo tego, że nie powiodło jej się w relacji z Jakubem nie żałuje swojego udziału w programie. Doświadczenia, które przeżyła dzięki programowi pomogły jej na nowo uwierzyć w miłość. W rozmowie z Party.pl opowiedziała, że jest już gotowana na nową miłość. Jaki powinien być jej idealny partner?  Zwracam uwagę na poczucie humoru i czy ma dystans do samego siebie. Też zwracam uwagę na to jak traktuje ludzi, jakie ma podejście i czy jest kulturalny. Ale nie chciałabym, żeby był dokładnie taki jak ja chcę, chciałabym, żeby mógł mnie czymś zaskoczyć.  Co jeszcze jest dla Ani ważne? Koniecznie zobaczcie, co jeszcze nam zdradziła! Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się przystojniakiem! O kogo chodzi?

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Jak na imię ma córka Bardowskich? Czy Sędrowski znalazł dziewczynę? QUIZ z "Rolnik szuka żony"!

Uważasz się za fana programu "Rolnik szuka żony"? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie? 

Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Uważasz się za fana programu " Rolnik szuka żony" ? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie?  Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram
TV-Show
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Uczestnik piątej edycji programu Telewizyjnej Jedynki podczas relacji na InstaStories pokazał zdjęcia z przygotowań do ceremonii i fotkę z Urzędu Stanu Cywilnego! Czyżby jeden z najpopularniejszych uczestników show znalazł wielką miłość i powiedział dziś "TAK" swojej wybrance? Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcia ze ślubu Łukasz Sędrowski wystąpił w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i był uczestnikiem, który wzbudzał największe emocje wśród fanów programu. Fani mocno krytykowali rolnika za to, jak potraktował jedną ze swoim kandydatek- Paulinę. W jednym z odcinków okazało się, że Łukasz i Paulina mieli kontakt poza programem, dlatego Paulina miała nadzieję, że to ona jest faworytką rolnika. Kiedy Łukasz poinformował ją, że wybiera Agatę doszło między nimi do ostrej awantury. Rolnik nie żałował jednak swojego wyboru i głośno mówił, że to własnie z Agatą chce spędzić życie. Co więcej, Łukasz nawet oświadczył się swojej wybrance przed kamerami. Para tworzyła szczęśliwy związek i wydawało się, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie- niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu Agata i Łukasz rozstali się.  (...) To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce...- mówił jakiś czas  temu w programie "Pytanie na Śniadanie". - Co się stało? Życie... raz na dziesieć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość- komentował rozstanie z Agatą.  Po jakimś czasie rolnik zdradził, że w jego życiu pojawił się ktoś nowy. Niestety, Łukasz przyznał później, że znów jest singlem. Od tamtej...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner