Łukasz Sędrowski wciąż szuka tej jedynej! Uczestnik piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawił się ostatnio w "Pytaniu na Śniadanie" i opowiedział o swoim ostatnim związku, który niestety nie przetrwał próby czasu. O tym, że rolnik jest singlem, dowiedzieliśmy się już kilka tygodni temu. Łukasz wziął wówczas udział w dyskusji w śniadaniowym show, w której poruszono temat samotnych mężczyzn. Były uczestnik "Rolnika" nie mówił wtedy o swojej byłej partnerce. Teraz znów pojawił się w "PnŚ" i uchylił rąbka tajemnicy!

Reklama

Łukasz Sędrowski znów jest singlem

Łukasz Sędrowski odwiedził studio "Pytania na Śniadanie" razem z uczestnikiem trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", Łukaszem Siebersem. Panowie w rozmowie z Marceliną Zawadzką i Tomaszem Wolnym przyznali, że wciąż są wolni i zdradzili, jakiej kobiety szukają. Przy okazji prowadząca "PnŚ" zapytała Łukasza Sędrowskiego o jego ostatni związek. Rolnik przyznał, że z kimś się spotykał, ale uczucie szybko się wypaliło.

Była piękna dziewczyna ze Śląska. Spędziła u mnie ponad miesiąc, czyli jakoś się dogadywaliśmy można powiedzieć. Ale niestety... po prostu nie wyszło, nie było tej chemii - przyznał Łukasz Sędrowski. A chemia uważam jest bardzo ważna - dodał rolnik.

Łukasz potwierdził, że znów szuka wielkiej miłości. A jak zareagował na komentarz, że rolnicy mają zbyt wysokie wymagania i dlatego nie mogą znaleźć kobiety? Zobaczcie, co powiedział Łukasz Sędrowski!

Mamy takie same wymagania, jak każdy. Chcemy, żeby była uśmiechnięta, seksowna, żeby przyciągała nas spojrzeniem. Żebyśmy mieli o czym porozmawiać. Kobieta nie może być tylko dodatkiem samym. Każdy rolnik chce, żeby była ważna, żeby była najważniejsza, żebyśmy w trakcie mieli dzieci, potomstwo, żebyśmy się jeszcze bardziej w sobie zakochiwali - mówił rolnik.

Myślicie, że Łukasz Sędrowski wkrótce znajdzie wielką miłość? Właśnie tego mu życzymy!

Zobacz także: Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z wesela! "Pięknie" - komentują internauci

Zobacz także

Łukasz Sędrowski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie"

Rolnik przyznał, że jego ostatni związek nie przetrwał próby czasu

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama