Łukasz Sędrowski
Instagram

Łukasz Sędrowski z "Rolnika" znowu jest singlem? Co się stało z jego tajemniczą ukochaną?

Łukasz Sędrowski
Instagram

Łukasz Sędrowski, którego widzowie doskonale znają z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedział o byciu singlem! Łukasz był zdecydowanie jednym z najpopularniejszych, ale i najbardziej kontrowersyjnych uczestników poprzedniej odsłony show o rolnikach. W programie Łukasz złamał serce Paulinie i ostatecznie związał się z Agatą, która od samego początku była jego faworytką. Para zaręczyła się nawet w jednym z ostatnich odcinków show! Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu emisji piątej edycji "Rolnik szuka żony" okazało się, że związek Agaty i Łukasza to już przeszłość. Para podjęła decyzję o rozstaniu. 

Łukasz Sędrowski z "Rolnika" ma dziewczynę?

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że po rozstaniu z Agatą Łukasz znów jest szczęśliwy. Rolnik w towarzystwie tajemniczej kobiety bawił się na weselu Kasi i Piotra, a po jakimś czasie opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pewną brunetką. Internauci zastanawiali się, czy to nowa miłość Łukasza Sędrowskiego. Teraz jednak okazuje się, że rolnik wciąż jest singlem!

Łukasz pojawił się ostatnio w programie "Pytanie na Śniadanie", w którym wziął udział w dyskusji o coraz większej liczbie samotnych mężczyzn z Polsce. Dlaczego - według rolnika - wciąż nie znalazł tej jedynej?

Mieszkam na małej wsi, niedaleko dużych miast i właśnie chodzi o to, że nie ma nowych osób.W swojej miejscowości znam wszystkich , to jest ok. 1000 osób, znam wszystkich z miejscowości obok, a ja potrzebuję poznać kogoś z zewnątrz... Poznać dziewczynę to nie jest problem, ale kiedy się np. dowiaduje, że jestem rolnikiem  no to wtedy zaczyna się jednak robić problem. Jest ten stereotyp, że rolnik to musi być niepachnący, nie potrafi się wysłowić, że prosty chłop ze wsi. Teraz trochę inaczej to wygląda, mamy dostęp do nowych technik, mamy super samochody, odpoczywamy sobie w ciepłych krajach- mówił w programie. 

Rolnik stwierdził, że coraz więcej młodych kobiet wyjeżdża ze wsi, dlatego trudniej znaleźć wymarzoną partnerkę. Łukasz nie zamierza jednak porzucać swojego gospodarstwa, żeby ruszyć w poszukiwaniu miłości. 

Gospodarstwo takiej średniej wielkości jak moje z maszynami, z inwentarzem, z dużą ilością ziemi to jest kilka milionów złotych, więc teraz pytanie, czy zostawić to wszystko i uganiać się za spódnicami, czy jednak jakiś sposób znaleźć inny? - zastanawiał się Łukasz Sędrowski. 

Łukasz podzielił się również pewną refleksją dotyczących związków. 

Teraz przez tempo życia wolimy nie poświęcać uwagi czemuś zbyt długo, wolimy to wyrzucić zamiast to naprawić, jak robili to naprawiali nasi rodzice na przykład- powiedział rolnik.

Czy wkrótce Łukasz odnajdzie swoje szczęście i pochwali się nową miłością? Tego mu życzymy! 

Zobacz także: Kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony" zakochała się! Pokazała partnera

Łukasz Sędrowski wystąpił w programie "Pytanie na śniadanie"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiejszy poranek pełen uśmiechu 😁😁😁😁😁#pytanienasniadanie #rolnikszukazony

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

Rolnik przyznał, że jest singlem.

Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47