Łukasz Sędrowski
Instagram
Newsy

Łukasz Sędrowski z "Rolnika" znowu jest singlem? Co się stało z jego tajemniczą ukochaną?

Łukasz Sędrowski z "Rolnika" znowu jest singlem? Co się stało z jego tajemniczą ukochaną?

Łukasz Sędrowski, którego widzowie doskonale znają z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedział o byciu singlem! Łukasz był zdecydowanie jednym z najpopularniejszych, ale i najbardziej kontrowersyjnych uczestników poprzedniej odsłony show o rolnikach. W programie Łukasz złamał serce Paulinie i ostatecznie związał się z Agatą, która od samego początku była jego faworytką. Para zaręczyła się nawet w jednym z ostatnich odcinków show! Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu emisji piątej edycji "Rolnik szuka żony" okazało się, że związek Agaty i Łukasza to już przeszłość. Para podjęła decyzję o rozstaniu. 

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Łukasz Sędrowski z "Rolnika" ma dziewczynę?

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że po rozstaniu z Agatą Łukasz znów jest szczęśliwy. Rolnik w towarzystwie tajemniczej kobiety bawił się na weselu Kasi i Piotra, a po jakimś czasie opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pewną brunetką. Internauci zastanawiali się, czy to nowa miłość Łukasza Sędrowskiego. Teraz jednak okazuje się, że rolnik wciąż jest singlem!

Łukasz pojawił się ostatnio w programie "Pytanie na Śniadanie", w którym wziął udział w dyskusji o coraz większej liczbie samotnych mężczyzn z Polsce. Dlaczego - według rolnika - wciąż nie znalazł tej jedynej?

Mieszkam na małej wsi, niedaleko dużych miast i właśnie chodzi o to, że nie ma nowych osób.W swojej miejscowości znam wszystkich , to jest ok. 1000 osób, znam wszystkich z miejscowości obok, a ja potrzebuję poznać kogoś z zewnątrz... Poznać dziewczynę to nie jest problem, ale kiedy się np. dowiaduje, że jestem rolnikiem  no to wtedy zaczyna się jednak robić problem. Jest ten stereotyp, że rolnik to musi być niepachnący, nie potrafi się wysłowić, że prosty chłop ze wsi. Teraz trochę inaczej to wygląda, mamy dostęp do nowych technik, mamy super samochody, odpoczywamy sobie w ciepłych krajach- mówił w programie. 

Rolnik stwierdził, że coraz więcej młodych kobiet wyjeżdża ze wsi, dlatego trudniej znaleźć wymarzoną partnerkę. Łukasz nie zamierza jednak porzucać swojego gospodarstwa, żeby ruszyć w poszukiwaniu miłości. 

Gospodarstwo takiej średniej wielkości jak moje z maszynami, z inwentarzem, z dużą ilością ziemi to jest kilka milionów złotych, więc teraz pytanie, czy zostawić to wszystko i uganiać się za spódnicami, czy jednak jakiś sposób znaleźć inny? - zastanawiał się Łukasz Sędrowski. 

Łukasz podzielił się również pewną refleksją dotyczących związków. 

Teraz przez tempo życia wolimy nie poświęcać uwagi czemuś zbyt długo, wolimy to wyrzucić zamiast to naprawić, jak robili to naprawiali nasi rodzice na przykład- powiedział rolnik.

Czy wkrótce Łukasz odnajdzie swoje szczęście i pochwali się nową miłością? Tego mu życzymy! 

Zobacz także: Kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony" zakochała się! Pokazała partnera

Łukasz Sędrowski wystąpił w programie "Pytanie na śniadanie"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiejszy poranek pełen uśmiechu 😁😁😁😁😁#pytanienasniadanie #rolnikszukazony

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

Rolnik przyznał, że jest singlem.

Łukasz Sędrowski w programie
Instagram

Zobacz także
Łukasz i agata, rolnik szuka żony

Łukasz i Agata z "Rolnika" wrócili do siebie?! Jest komentarz dziewczyny

Agata z "Rolnik szuka żony" wścieka się na pytania o Łukasza! W końcu ostro odpowiedziała

 

Mat. prasowe
Newsy
Dlaczego rozpadł się związek Łukasza i Agaty? Komentuje Marta Manowska!
Dlaczego rozpadł się związek Łukasza i Agaty? Komentuje Marta Manowska!

"Tam było duże uczucie. Prawdziwe", mówi Marta Manowska spytana przez Party.pl o związek Łukasza i Agaty z 5. edycji " Rolnik szuka żony ". Łukasz szybko stracił głowę dla Agaty, którą w finałowym odcinku programu poprosił o rękę i został przyjęty. Ten związek budził sporo emocji, ponieważ Łukasz długo zwodził inną swoją kandydatkę na żonę, Paulinę . Ich kłótnia z ostatniego odcinka show długo była komentowana w sieci. Łukasz jednak zdania nie zmienił i wybrał Agatę. Początkowo ich związek wydawał się idealny, para była w sobie bardzo zakochana. Jednak nagle okazało się, że Agata wyprowadziła się z domu rolnika i zakończyła znajomość z Łukaszem. Co się stało? Czy Marta Manowska wie, dlaczego się rozstali? Zobaczcie nasz wywiad z prowadzącą "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Agata z "Rolnik szuka żony" rzuciła się w wir pracy po rozstaniu z Łukaszem? Spójrzcie na jej nowe zdjęcie!

Paulina Rykała z chłopakiem. Kim jest?
TV-Show
Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała więcej zdjęć z nowym chłopakiem! To musi być miłość!
Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała więcej zdjęć z nowym chłopakiem! To musi być miłość!

W weekend Paulina Rykała, uczestniczka poprzedniej edycji programu"Rolnik szuka żony", zaskoczyła wszystkich i pokazała zdjęcie z partnerem! Kobieta nie zdradziła jego imienia, jednak wiadomo, że musi to być poważna relacja, skoro wybrali się razem na wakacje. Teraz Paulina wrzuciła jeszcze więcej zdjęć z rajskiego urlopu. Zobaczcie sami! Zobacz także:   Paulina Rykała wciąż rozpamiętuje porażkę w "Rolniku"? Dodała intrygujący wpis

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
mat. prasowe
Newsy
Łukasz Sędrowski szczerze o związku z Agatą! "To był żar, to był ogień"! Dlaczego więc się rozstali?
Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na Śniadanie" wspominał swój związek z Agatą! Uczestnik piątej edycji "Rolnik szuka żony" odpowiedział również na pytanie dlaczego rozstał się z narzeczoną!

Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na Śniadanie" wspominał swój związek z Agatą! Uczestnik piątej edycji "Rolnik szuka żony" odpowiedział również na pytanie dlaczego rozstał się z narzeczoną! Łukasz i Agata poznali się na planie wielkiego hitu prowadzonego przez Martę Manowską. Ich związek od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród widzów głównie przez zachowanie rolnika względem innej kandydatki, Pauliny. Okazało się, że Łukasz i Paulina mieli kontakt przed programem, a dziewczyna była przekonana, że to właśnie ona jest faworytką rolnika. Kiedy Paulina dowiedziała się, że Łukasz wybiera Agatę, doszło do ostrej awantury. Rolnik jednak był jednak pewny swojego uczucia i związał się z Agatą. Co więcej, w jednym z odcinków Łukasz oświadczył się swojej partnerce! Niestety, po kilku miesiącach okazało się, że związek pary nie przetrwał próby czasu. Jak teraz komentuje to uczestnik piątej edycji "Rolnik szuka żony"? Łukasz wspomina związek z Agatą Łukasz Sędrowski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" aby razem z Sewerynem z piątej edycji "Rolnik szuka żony" porozmawiać o poszukiwaniu miłości. Byli uczestnicy show TVP mówili, czy ich zdaniem w przed kamerami można znaleźć prawdziwą miłość. Łukasz, który rozstał się ze swoją partnerką kilka miesięcy po zakończeniu "Rolnika", zapewniał, że tak! Co więcej, Łukasz po raz pierwszy tak dużo powiedział o swoim związku z Agatą. Ja właściwie znalazłem w programie miłość i nie wstydzę się tego. Znalazłem miłość, byłem otwarty na to. Urzekła mnie ta osoba bardzo, zakochany byłem po uszy. Ja z miłości się oświadczyłem, produkcja trochę pomogła wiadomo, gondola w Łazienkach Królewskich to był piękny anturaż i piękne okoliczności....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner