Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Artur Boruc, Łukasz Fabiański
East News
Newsy

Łukasz Fabiański załamany po meczu z Portugalią! "Nie pomogłem drużynie". Pojawiły się łzy...

A przecież był świetny!

Łukasz Fabiański jest załamany po przegranym meczu z Portugalią na Euro 2016. Polski bramkarz udzielił wywiadu zaraz po zakończonym spotkania. Fabiański nie ukrywał, że jest bardzo przybity przegraną naszego zespołu. Zarzuca sobie, że nie był w stanie pomóc drużynie w osiągnięciu wymarzonego zwycięstwa i nie obronił karnych. Na jego twarzy pojawiły się łzy...

Jest wzruszenie. Nie uważam, że przesadzę, gdy powiem, że mam do siebie ogromne pretensje, że w tych dwóch seriach rzutów karnych nie pomogłem drużynie... - powiedział Łukasz Fabiański w wywiadzie dla Polsat Sport.

Bramkarz zdradził, że po meczu w szatni było bardzo smutno. Wszyscy piłkarze bardzo przeżywali odpadnięcie z turnieju.

No niestety, jest dosyć smutno w szatni. Odpadnięcie w tej fazie rozgrywek, gdy wydawało się, że ten półfinał jest naprawdę blisko, boli bardzo. Tym bardziej, że po serii rzutów karnych. Nie jest to najlepszy sposób na odpadnięcie z turnieju. Również patrząc na to przez pryzmat całego turnieju, w którym nie przegraliśmy żadnego meczu, ani w 90., ani w 120 minutach - powiedział bramakarz.

Łukasz Fabiański na Euro 2016 dał się poznać jako świetny bramkarz. Fabiański stanął w bramce Polski po niefortunnej kontuzji Wojtka Szczęsnego już w pierwszym meczu turnieju. Od razu zachwycił komentatorów, kibiców i... kibicki. ;) Uważacie, że faktycznie powinien mieć do siebie pretensje po karnych z Portugalią? Naszym zdaniem, spisał się znakomicie!

 

Zobacz też: Gwiazdy pocieszają Kubę Błaszczykowskiego... Co piszą po meczu Kożuchowska, Mucha, Żebrowski?

 

Łukasz Fabiański jest załamany po przegranym meczu z Portugalią.

Łukasz Fabiański
East News

Na szczęście nasz bramkarz może liczyć na wsparcie kolegów z drużyny! Artur Boruc od razu po meczu pocieszał Łukasza.

Artur Boruc, Łukasz Fabiański
East News

Łukasz Fabiański
East News
Newsy
Kim jest Łukasz Fabiański, bohater meczu ze Szwajcarią? Jak wygląda jego piękna żona?
Kim jest Łukasz Fabiański, bohater meczu ze Szwajcarią? Jak wygląda jego piękna żona?

Co wiadomo o nim prywatnie?

Robert Lewandowski
East News
Newsy
Robert Lewandowski zamieścił wzruszający wpis na Facebooku po porażce z Portugalią! Co napisał?
Robert Lewandowski zamieścił wzruszający wpis na Facebooku po porażce z Portugalią! Co napisał?

Robert Lewandowski zamieścił na swoim Facebooku wpis po przegranym meczu z Portugalią. Kapitan naszej drużyny po wczorajszym spotkaniu nie krył smutku. Polscy piłkarze grali świetnie i mieli apetyt na więcej. Niestety, zespół z Portugalii okazał się lepszy w rzutach karnych. Robert Lewandowski na swoim internetowym profilu opublikował słowa wsparcia dla kolegów piłkarzy oraz podziękowania dla kibiców i całego sztabu. Niestety, kończy się nasza wspaniała przygoda. Walczyliśmy, ale Portugalia w ostatecznym rozrachunku miała więcej szczęścia. Dziękuję całej drużynie za poświęcenie, sztabowi za wielką pracę, a Wam, że cały czas byliście z nami i nigdy nie straciliście w nas wiary. Razem na pewno zajdziemy jeszcze bardzo daleko! - napisał Robert Lewandowski. My również dziękujemy za wspaniałe emocje! Było świetnie!   Zobacz też: Łukasz Fabiański załamany po meczu z Portugalią! "Nie pomogłem drużynie". Pojawiły się łzy...   Robert Lewandowski podziękował drużynie i kibicom za Euro 2016. Kapitan naszej reprezentacji nie krył żal po przegranej z Portugalią.

Łukasz Fabiański podziękował swoim fanom za wsparcie
East News/Facebook
Newsy
Fabiański pierwszy raz po Euro 2016 zabrał głos: "Dziękuję! To był jeden z najwspanialszych okresów reprezentacji!"
Znów się wzruszyliśmy!

Łukasz Fabiański podziękował swoim fanom na wsparcie. Bramkarz reprezentacji Polski zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z flagą polski i wzruszający wpis w którym dziękuje kibicom za doping i przyznaje, że m.in. dzięki nim udział  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej były jednym z najlepszych okresów w reprezentacji biało-czerwonych. Dziękuję wszystkim za wsparcie!  Również dzięki Wam był to jeden z najwspanialszych okresów reprezentacji! Dzięki temu będziemy jeszcze silniejsi! POLSKA! - napisał nasz bramkarz. Pod wpisem Łukasza Fabiańskiego pojawiła się lawina komentarzy w których fani dziękowali mu za ogromne emocje podczas EURO 2016. Dzięki Wam Polski naród gdziekolwiek by nie był rozsiany po świecie zjednoczył się razem i Wam kibicował...ta jedność była tak magiczna,że obudziła we mnie ducha determinacji i dumy z bycia Polką-to ja Wam bardzo dziękuję.   Dzięki Tobie p. Łukaszu i drużynie po raz pierwszy ogladalam mecz z takim zaangazowaniem.. Powiem krotko. Takich chlopakow jak Wy nie ma na całym świecie. Jesteśmy z Was dumni.   To dopiero początek najlepszego okresu.Cała drużyna pięknie grała , ale to jak Pan bronił to było coś pięknego i niesamowitego. Wielkie dzięki za walkę i emocje których nam dostarczyliście.   My również dziękujemy za wielkie emocje i piękną grę naszych piłkarzy!   Zobacz także: Łukasz Fabiański załamany po meczu z Portugalią! "Nie pomogłem drużynie". Pojawiły się łzy...   Łukasz Fabiański dziękuje swoim fanom za wsparcie. Bramkarz wspomina EURO 2016.

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner