Oprah Winfrey wychodzi za mąż
ONS

Oprah Winfrey to niekwestionowana ikona amerykańskiej telewizji. Jej reality-show przeszło już do historii, a Oprah ma status jednej z najpotężniejszych kobiet w przemyśle rozrywkowym. Swój PR buduje też działalnością charytatywną. Przypomnijmy: Oprah Winfrey ma gest: Podarowała wielodzietnej rodzinie fortunę

Mimo tego, iż Oprah jest w czołówce najsławniejszych ludzi na świecie, niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego, choć wkrótce może się to zmienić. Jak donosi "National Enquirer", gwiazda zamierza w tym roku wyjść za mąż! Wybrankiem jest jej narzeczony, Stedman Graham, z którym zaręczyła się... 20 lat temu. To ponoć mężczyzna mocno nalegał na zalegalizowanie związku, a Winfrey w końcu uległa. Ślub ma się odbyć jeszcze w tym roku, a wśród gości spodziewane są największe gwiazdy.
 

Stedman czuje, że są z Oprah pokrewnymi duszami i ich związek trwa już tak długo, że w końcu powinni się pobrać. Zdał sobie też sprawę, że po śmierci chciałby spocząć obok niej i wie, że to się stanie tylko wtedy, gdy wezmą ślub - donosi informator "National Enquirer".
 

Jeśli to prawda to szykuje się jeden z największych ślubów tego roku. Wiedzieliście, że Oprah jest już od 20 lat zaręczona?

Zobacz: Oprah na Facebooku: "Cześć Polsko!"

Więcej na temat Oprah Winfrey Stedman Graham