Karolina Gilon
Mat. prasowe

"Love Island": Oto finałowy skład! Kto ma największe szanse na wygraną? Oto faworyci!

Karolina Gilon
Mat. prasowe

To już ostatnie dni drugiej edycji programu "Love Island". Po 6. tygodniach dowiemy się, która para powtórzy sukces Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. W ostatnim odcinku pożegnaliśmy Oliwię i Mikołaja, a w grze pozostały już tylko trzy pary, które znalazły się w wielkim finale! Teraz już wszystko w rękach widzów, którzy mogą głosować na swoich ulubieńców, za pośrednictwem aplikacji. A kto zdaniem internautów ma największe szanse na wygraną? Zobaczcie! 

Zobacz także: "Love Island 2": Igor wyznał miłość Magdzie! Internauci: "Stał się nachalny i może ją tym odstraszyć"

"Love Island": Znamy finałowy skład drugiej edycji programu! Kto zdaniem internautów ma największe szanse na wygraną? 

Wielki finał drugiej edycji programu "Love Island" odbędzie się już w najbliższy piątek, 9. października. Na ostatniej prostej program musieli opuścić Mikołaj i Oliwia. Para w pięknych słowach pożegnała się z pozostałymi uczestnikami. 

Jeszcze raz Wam dziękuję bardzo za ten wspólnie spędzony tutaj czas. Jesteście zaje****stą ekipą i nie myślałem, że spotkam tu tak świetnych ludzi i spędzę tak super ten czas, który tutaj mogłem być. Do końca życia będę to pamiętał, na pewno - powiedział Mikołaj. 

Chciałabym dodać, że po prostu świetnie spędzony czas, wiadomo, będziemy to pamiętać do końca życia i mega ludzi tutaj poznałam gdzie bym gdzie indziej chyba nie poznała, mimo tego, jakie różne rzeczy mi się działy w życiu, to tutaj to była ta najlepsza rzecz tak naprawdę - dodała Oliwia.

W finale znaleźli się Ola i Rafał, Magda i Igor oraz Julia i Dominik! Każda z tych par wydaje się być naprawdę świetnie dobrana, a fani show muszą stanąć przed trudnym wyborem. Oczywiście internauci mają już swoich faworytów i wygląda na to, że na ten moment wahają się głównie pomiędzy Julią i Dominikiem, a Magdą i Igorem. 

- Magda i Igor najbardziej zasługują na wygraną. Widać, że ich relacja jest na dobrej drodze. Są w siebie zaangażowani mimo krótkiego czasu. Trzymam za nich kciuki ❤️

- Igor i Magda ❤️ udowodnili dzisiaj, że nie mamlanie najważniejsze, a rozmowa w związku 💪

- Mam nadzieję że wygra Julia i Dominik, najbardziej szczera relacja, żyją trochę w innym świecie ale może poza programem uda im się odnaleźć wspólna drogę, duże szanse bo oboje są z Warszawy. Życzę im jak najlepiej. 💓

- Magda Igor za najlepsze podejście do sprawy 👏👏👏👏👏👏👏

- JULIA I DOMINIK najlepsi❤️ - piszą fani. 

Ostateczne wyniki głosowania widzów, poznamy oczywiście w piątek, 9. października. Wtedy też zwycięzcy programu będą musieli stanąć przed jeszcze jednym poważnym wyzwaniem. 

Każde z dwojga zwycięzców otrzyma dwie koperty – jedną z napisem "miłość", a drugą z napisem "100 000 zł". Jeśli obydwoje wybiorą "miłość", wtedy główna nagroda jest dzielona po równo pomiędzy zwycięzcami programu.

Jeśli jednak jedna osoba wybierze kopertę z napisem "miłość", a druga "100 000 zł", to wtedy cała kwota trafi tylko do osoby, która zdecydowała się wybrać pieniądze.

Najgorszym scenariuszem jest decyzja obydwojga uczestników o wyborze koperty ze "100 000" zł - pula pieniężna przepadnie i obydwoje pozostaną bez nagrody. 

Kto z Was już nie może się doczekać wielkiego finału drugiej edycji "Love Island"? Zostały już tylko dwa dni! Macie swoich faworytów? 

Tuż przed wielkim finałem, "Wyspę miłości" musieli opuścić Oliwia i Mikołaj.

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48