To już ostatnie dni drugiej edycji programu "Love Island". Po 6. tygodniach dowiemy się, która para powtórzy sukces Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. W ostatnim odcinku pożegnaliśmy Oliwię i Mikołaja, a w grze pozostały już tylko trzy pary, które znalazły się w wielkim finale! Teraz już wszystko w rękach widzów, którzy mogą głosować na swoich ulubieńców, za pośrednictwem aplikacji. A kto zdaniem internautów ma największe szanse na wygraną? Zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: "Love Island 2": Igor wyznał miłość Magdzie! Internauci: "Stał się nachalny i może ją tym odstraszyć"

"Love Island": Znamy finałowy skład drugiej edycji programu! Kto zdaniem internautów ma największe szanse na wygraną?

Wielki finał drugiej edycji programu "Love Island" odbędzie się już w najbliższy piątek, 9. października. Na ostatniej prostej program musieli opuścić Mikołaj i Oliwia. Para w pięknych słowach pożegnała się z pozostałymi uczestnikami.

Jeszcze raz Wam dziękuję bardzo za ten wspólnie spędzony tutaj czas. Jesteście zaje****stą ekipą i nie myślałem, że spotkam tu tak świetnych ludzi i spędzę tak super ten czas, który tutaj mogłem być. Do końca życia będę to pamiętał, na pewno - powiedział Mikołaj.

Chciałabym dodać, że po prostu świetnie spędzony czas, wiadomo, będziemy to pamiętać do końca życia i mega ludzi tutaj poznałam gdzie bym gdzie indziej chyba nie poznała, mimo tego, jakie różne rzeczy mi się działy w życiu, to tutaj to była ta najlepsza rzecz tak naprawdę - dodała Oliwia.

W finale znaleźli się Ola i Rafał, Magda i Igor oraz Julia i Dominik! Każda z tych par wydaje się być naprawdę świetnie dobrana, a fani show muszą stanąć przed trudnym wyborem. Oczywiście internauci mają już swoich faworytów i wygląda na to, że na ten moment wahają się głównie pomiędzy Julią i Dominikiem, a Magdą i Igorem.

- Magda i Igor najbardziej zasługują na wygraną. Widać, że ich relacja jest na dobrej drodze. Są w siebie zaangażowani mimo krótkiego czasu. Trzymam za nich kciuki ❤️

- Igor i Magda ❤️ udowodnili dzisiaj, że nie mamlanie najważniejsze, a rozmowa w związku ????

- Mam nadzieję że wygra Julia i Dominik, najbardziej szczera relacja, żyją trochę w innym świecie ale może poza programem uda im się odnaleźć wspólna drogę, duże szanse bo oboje są z Warszawy. Życzę im jak najlepiej. ????

- Magda Igor za najlepsze podejście do sprawy ????????????????????????????

- JULIA I DOMINIK najlepsi❤️ - piszą fani.

Ostateczne wyniki głosowania widzów, poznamy oczywiście w piątek, 9. października. Wtedy też zwycięzcy programu będą musieli stanąć przed jeszcze jednym poważnym wyzwaniem.

Zobacz także

Każde z dwojga zwycięzców otrzyma dwie koperty – jedną z napisem "miłość", a drugą z napisem "100 000 zł". Jeśli obydwoje wybiorą "miłość", wtedy główna nagroda jest dzielona po równo pomiędzy zwycięzcami programu.

Jeśli jednak jedna osoba wybierze kopertę z napisem "miłość", a druga "100 000 zł", to wtedy cała kwota trafi tylko do osoby, która zdecydowała się wybrać pieniądze.

Najgorszym scenariuszem jest decyzja obydwojga uczestników o wyborze koperty ze "100 000" zł - pula pieniężna przepadnie i obydwoje pozostaną bez nagrody.

Kto z Was już nie może się doczekać wielkiego finału drugiej edycji "Love Island"? Zostały już tylko dwa dni! Macie swoich faworytów?

Tuż przed wielkim finałem, "Wyspę miłości" musieli opuścić Oliwia i Mikołaj.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama