Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram

Love Island: Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia dotyczące sponsora! "Dałem się zmanipulować"

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram

Maciej i Oliwia to pierwsza para z "Love Island", która postanowiła się rozstać. Nie obyło się bez kontrowersji. Uczestnik opublikował w sieci wiadomości, świadczące o tym, że jego była partnerka ma sponsora. Tajemniczy mężczyzna miał utrzymywać ją, kiedy mieszkała w Wielkiej Brytanii. Oliwia początkowo nie komentowała doniesień ale w końcu przerwała milczenie mówiąc, że nigdy nie była prostytutką, W sieci rozpętała się burza. Teraz Maciej przeprasza kobietę za te oskarżenia. Co się zmieniło? 

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" ma sponsora!? Maciek upublicznił swoje dowody...

Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia o sponsora 

Maciej z Love Island przyznał, że publiczne oskarżenie Oliwii o sponsoring było brakiem klasy i przeprosił ją za swoje zachowanie. Na story postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od fanów, którzy byli ciekawi jak rozwiązała się ta sytuacja: 

Jak sprawa z Oliwką? Powinieneś ją przeprosić za te stories. 

Maciej przyznał, że padł ofiarą manipulacji ze strony Artura (rzekomego sponsora), który nie może pogodzić się z tym, że Oliwia od niego odeszła i postanowił zniszczyć jej aktualny związek: 

Czasu nie cofnę, ale przeprosiłem, że dałem się zmanipulować Arturowi. On jest w niej dalej zakochany i chciał nam namieszać. Wiedział jak to się skończy i myślał, że Oli wróci wtedy do UK. Fakt faktem, Oli też nie wszystko mi powiedziała, ale źródłem całego zamieszania był odrzucony, zakochany Artur.

Uczestnik Love Island przyznał, że dał się ponieść emocjom i teraz tego żałuje:

Was też przepraszam za to kino na Insta... Klasa - kiedy masz dużo do powiedzenia, a wolisz milczeć. Przyznaję, że trochę jej zabrakło. 

Czy to koniec konfliktu Oliwii i Maćka z "Love Island"? Myślicie, że po tej całej sytuacji będą jeszcze potrafili sobie zaufać? 

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram/Oliwia i Maciek z Love Island

Kłótnia Oliwii i Macieja z Love Island - o co chodzi? 

Maciej z Love Island po rozstaniu z Oliwią opublikował na swoim Instagramie screeny z rozmowy z mężczyzną, którego miał zapisanego w kontaktach jako "sponsor Oliwii". Z rozmowy opublikowanej w sieci wynikało, że Oliwia, kiedy mieszkała w Wielkiej Brytanii, miała mieć sponsora, z którym wciąż utrzymywała kontakty. Kobieta miała wysyłać mu również zdjęcia, kiedy spędzała czas z Maćkiem. Tajemniczy mężczyzna zarzucał uczestnikowi "Love Island", że bawi się w Warszawie za jego pieniądze, które Oliwia wcześniej od niego dostała. 
Początkowo sama zainteresowana nie komentowała sprawy, jednak w końcu nie wytrzymała. Przyznała, że ciężko jej się wypowiadać na temat zachowania osoby, którą wciąż kocha. Jest jej również wstyd, że wcześniej długo tkwiła w toksycznej i patologicznej relacji. Zapewniła, że nie jest i nigdy nie była prostytutką. 

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" odpowiada Maćkowi. "Nie jestem prostytutką i nigdy nie byłam"

Czy Oliwia z Love Island wybaczy Maćkowi te oskarżenia? 

Oliwia i Maciek z Love Island
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51