Julia Nowakowska i Dominik Grot w Love Island 2
Mat. prasowe

"Love Island": Julia Nowakowska komentuje wygraną w show! Jak ocenia pierwsze dni z Dominikiem poza luksusową willą? 

Julia Nowakowska i Dominik Grot w Love Island 2
Mat. prasowe

Julia Nowakowska postanowiła podsumować pobyt w "Love Island" na Instagramie. Odniosła się między innymi do swojej relacji z Dominikiem. Ich decyzja o wzięciu udziału w miłosnym show Polsatu na zawsze odmieniła ich życie. To właśnie oni podbili serca widzów i zasłużyli na główną wygraną w programie. Czy te kilka dni po opuszczeniu luksusowej willi zmieniły coś w ich relacji? Zobaczcie, jak tę przygodę podsumowała zwyciężczyni drugiej edycji! 

Zobacz także: "Love Island 2": Zwycięstwo Julii i Dominika! Czy widzowie wierzą w ich miłość? Zdania są podzielone!

Julia Nowakowska komentuje wygraną w "Love Island 2"

Julia Nowakowska i Dominik Grot to najgorętsze nazwiska drugiej edycji "Love Island. Wyspy Miłości". To właśnie oni zwyciężyli w programie! W wielkim finale postawili na uczucie, które narodziło się pod okiem kamer, a z willi wyjechali bogatsi nie tylko o miłość ale również o 100 000 zł.

Od wyemitowania finału niedługo minie już tydzień, a Julia Nowakowska dopiero dziś zdecydowała się na opublikowanie oficjalnego podsumowania swojej przygody w "Love Island". Zwyciężczyni show przyznała, że Dominik jest tym jedynym: 

Witam Was Kochani ♥️ Nawet nie umiem ubrać w słowa wszystkich emocji, które teraz nam towarzyszą. Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom, rodzinie i wszystkim, którzy nas wspierali. @loveislandpoland dzięki Wam znalazłam swoją idealna drugą połówkę. Oboje jesteśmy wdzięczni za możliwość przeżycia wspaniałej przygody i poznania cudownych ludzi. To było niesamowite doświadczenie. Te chwile pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Nie możemy się doczekać co będzie dalej. Jesteśmy Wam wdzięczni za oddane na nas głosy oraz niesamowicie miłe komentarze i wiadomości. Jesteście kochani! DZIĘKUJEMY ♥️

Dominik Grot dodał: 

Niesamowita przygoda ale najważniejsze jest to, że w końcu na siebie trafiliśmy

Internauci wciąż są zachwyceni ich relacją i życzą im, żeby ich związek przetrwał próbę czasu już z dala od luksusowej willi. 

- Gratulacje❗️ Oboje piękni i kochani. Oby wam się wiodło jak najlepiej ♥️
- Cudowna para, aż milo popatrzeć na Was słodziaki. ♥️💯
- Dalej to musi być ślub bo taka piękna ta Wasza miłość 🙈💕
- Należało wam się ❗Widać uczucia🔥 za to Igor z Magda porażka kompletna🤣🤣🤣
- Mega pasujecie do siebie. Idealnie dobrani, szczęścia! 😍🥰🤭🤗😱

Internauci nie mają wątpliwości, że Julia i Dominik są najlepiej dobraną parą drugiej edycji. Ich miłość jest wypisana w oczach!

Zobacz także: "Love Island": Mundek podsumował swój udział w programie. "Byłeś jedyną osobą, która na wyspie naprawdę zasługiwała na miłość"

Julia Nowakowska i Dominik Grot wygrali w "Love Island 2". Uczestniczka podsumowuje swój udział w programie w emocjonalnym wpisie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA NOWAKOWSKA (@julia_nowakowska_official)

Internauci uwielbiają tę parę i życzą im aby mogli się cieszyć sobą jak najdłużej! 

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01