Party Stories
Love Island
Mat. prasowe
Newsy

"Love Island 2": Ulubienica widzów opuściła show! Kto pożegnał się z programem po przeparowaniu? 

Uczestnicy "Love Island 2" nie mogą spać spokojnie! Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się w programie oraz kiedy będą mogli spodziewać się nowych uczestników. Dzisiejszy dzień był szczególnie stresujący, ponieważ doszło do przeparowania. Kto musiał pożegnać się z programem? Panowie zdecydowali! Która uczestniczka pojechała do domu? To spore zaskoczenie! 

Zobacz także: "Love Island": Oliwia w ogniu krytyki internautów! "Czy ona w ogóle wie czego chce"?

"Love Island": Mateusz spełnił marzenie babci Caroline! Jak zareagowały rodziny uczestników?

"Love Island 2": Ola Malinowska odpada z programu 

Dziś to panowie  z "Love Island 2" rozdawali karty i decydowali podczas ceremonii przeparowania. Niestety z programem dziś pożegnała się Ola Malinowska. 

Czy zerwanie Oliwii i Igora miało wpływ na to, co dziś zobaczyliśmy w odcinku? W końcu Oliwia rozpoczęła flirty z wyspiarzami i wydawać by się mogło, że ma szanse u Mikołaja, jednak Igor postanowił znowu o nią walczyć! Niestety nie mógł jej wybrać, ponieważ wcześniej o przeparowaniu z Oliwią zdecydował Mikołaj. 

Relacja Alicji i Miki nie przetrwała. Wybrał ją Igor, co było dla niej sporym zaskoczeniem, przede wszystkim dlatego, że nie ukrywała zainteresowania Kamilem. Mika był zainteresowany nową singielką Kornelią i po przeparowaniu to właśnie z nią będzie spędzał najwięcej czasu. 

Najtrwalszymi parami do tej pory byli Dominik i Julia oraz Ola i Rafał - dzisiaj również odetchnęli z ulgą, w ich związkach nic się nie zmieniło - a przynajmniej jak na razie. 

Oto aktualne pary: 

  • Rafał Pietrzak i Ola Kotowska
  • Mikołaj Cieśla i Oliwia Knapek
  • Dominik Grot i Julia Nowakowska
  • Igor Łubkowski i Alicja Błaszczyk
  • Mika Chaczatrian i Kornelia Wełpa
  • Kamil Nicalek i Adrianna Gotowicka

Co sądzicie o dzisiejszych przeparowaniach i przede wszystkim o opuszczeniu programu przez Olę Malinowską? 

Zobacz także: "Love Island": Czy Dominik i Julia mają szansę stworzyć udany związek? Komentuje Natalia!

Ola Malinowska musi opuścić "Love Island 2"! 

Ola Malinowska z Love Island
mat. prasowe

Za nami kolejne przeparowanie. Sądzicie, że któryś z nowych duetów ma szansę na wspólną przyszłość? 

Love Island
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta z "Hotelu Paradise"
Newsy
Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Marietta i Chris to pierwsi zwycięzcy polskiej edycji programu "Hotel Paradise" . Chociaż w show postawili na miłość, to jak wiadomo ich drogi rozeszły się niedługo po zakończeniu programu. Zbyt duża różnica charakterów spowodowała, że ich związek po prostu nie mógł się udać. Chris już znalazł nową partnerkę i jest szczęśliwie zakochany. Marietta zaś w dalszym ciągu pozostaje singielką.  Zobacz także:  Zmiany w emisji "Hotelu Paradise"! Wszystko przez... "BrzydUlę"! Kiedy start serialu?  Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mariettą. Zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise" oczywiście bacznie śledzi losy uczestników obecnej odsłony show, jak również przygląda się temu, co dzieje się w "Love Island". Zapytaliśmy więc ją, których panów zarówno w jednym jak i drugim programie wybrałaby teraz Marietta.  Zobaczcie co nam powiedziała na ten temat! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Romantyczna randka Julki i Dominika
Mat. prasowe
Newsy
Love Island. Kto odpadł dziś z programu? Kolejna ceremonia przeparowania przyniesie wiele zaskoczeń

Za nami kolejny odcinek  Love Island , w którym widzieliśmy ceremonię przeparowania. Tym razem to panowie wybierali i tym samym zdecydowali, która z dziewczyn musiała opuścić Wyspę Miłości. W willi w tamtym momencie było sześciu Wyspiarzy - Rafał, Dominik, Mikołaj, Igor, Mundek i Mika oraz siedem Wyspiarek - Ola, Julka, Oliwia, Magda, Alicja, Nicki i Kornelia.  Która z pań musiała pożegnać się z programem? Zobacz także:  "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego"  Love Island. Kto odpadł w ceremonii przeparowania? Na razie nie wiemy, kto pożegnał się z programem. Produkcja trzyma nas w niepewności - o tym przekonamy się już jutro w nowym odcinku Love Island. Zobacz także:  "Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie" Dziś także odbyła się romantyczna randka Julki i Dominika, na którą wybrali się po tym, jak Mika i Nicki zbyt długo szykowali się do wyjścia, a w zasadzie to Mika czekał, aż jego partnerka zrobi się na bóstwo! Kto szybszy ten lepszy? Można tak powiedzieć, Julka i Dominik bardzo szybko zebrali się do wyjścia, aby móc spędzić wspólnie czas w bajecznych okolicznościach przyrody... Oglądacie Love Island?

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Czas na ceremonię przeparowania! Kto tym razem pożegna się z programem? 

W programie "Love Island" czeka nas kolejna ceremonia przeparowania. Dziś decyzję będą podejmować panowie, a to oznacza, że jedna z dziewczyn będzie musiała opuścić program. W tym tygodniu działo się naprawdę dużo i wiele wskazuje na to, że układ par z pewnością ulegnie zmianie! Zobacz także:   Jak dużo wiesz o nowej edycji "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie! "Love Island": Czas na ceremonię przeparowania! Kto tym razem pożegna się z programem?  W ostatnich odcinkach programu "Love Island" byliśmy świadkami zerwania jednej z par - Igora i Oliwii. Do tej pory wydawało się, że ta dwójka świetnie się ze sobą dogaduje i w takim układzie może nawet dojść do finału. Oliwia po rozstaniu flirtuje z innymi Wyspiarzami i wygląda na to, że ma ogromne szanse u Mikołaja, który po raz kolejny chce zakończyć relację z Adą. Jednak w ostatnim odcinku okazało się, że Igor... znów chce spróbować stworzyć związek z Oliwią! Ale czy to mu się uda?  Zobacz także:  Kogo wybrałby Mikołaj Jędruszczak w "Love Island 2"? Sylwia Madeńska wyraźnie zawiedziona wyborem ukochanego! Kolejna relacja, która może się rozpaść to Mika i Alicja. Dziewczyna zainteresowała się nowym uczestnikiem, Kamilem. Z kolei Mika coraz bardziej wkręca się w relację z Kornelią. Najtrwalszymi parami w dalszym ciągu  wydają się być Dominik i Julia oraz Ola i Rafał, ale jak wiadomo, podczas ceremonii przeparowania wszystko jest możliwe. Mieliśmy tego dowód już na samym początku, kiedy to niespodziewanie Karol wybrał na swoją partnerkę... Julię.  Jakich wyborów dokonają dzisiaj panowie? Kto opuści willę? Ceremonia przeparowania rozpocznie się już dziś! Coś czujemy, że będą kolejne zwroty akcji i zaskoczenia! ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner