Rihanna w niebieskim dżinsowym płaszczu
EastNews

Wiemy, czego Rihanna zażądała od organizatorów koncertu w Polsce. Lista życzeń gwiazdy jest zaskakująca!

Rihanna w niebieskim dżinsowym płaszczu
EastNews

Rihanna tuż przed koncertem na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach swojej Anti Tour wysłała organizatorom swoją listę życzeń. Co się na niej znalazło? Jeżeli spodziewacie się m.in. podgrzewanego i podświetlanego sedesu- takiego jakiego zażądała Mariah Carey przed koncertem w Krakowie, to będziecie zaskoczeni. Okazuje się bowiem, że Rihanna miała niezbyt wygórowane oczekiwania.

 

Według informacji Super Expressu na liście piosenkarki znalazły się: ciasteczka Oreo, oliwki z czosnkiem, białe i czerwone wino, Cheetosy, płatki Golden Grahams i wódka.

 

Przypominamy, że Rihanna przyleciała do Polski w miniony czwartek około godz. 20. Gwiazda zatrzymała się w luksusowym Hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu. Niestety, piosenkarka do tej pory nie wybrała się na spacer po warszawskich ulicach. A tak chcieliśmy zobaczyć, czy założy swój ulubiony naszyjnik!


Jesteście zaskoczeni listą życzeń Rihanny? Zobaczcie, jak artystka prezentowała się na scenie podczas piątkowego koncertu na Stadionie Narodowym. Nas zachwyciły jej brwi i podkreślone błyszczykiem usta! Jeżeli chcesz pachnieć, jak Rihanna - zobacz!

 

Zobacz także: Ile kalorii mają wina i czy są tuczące?

 

Rihanna podczas koncertu na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

 

 

Byliście na koncercie gwiazdy?

Rihanna spaceruje i jedzie tramwajem po Pradze
East News

Więcej na temat Rihanna
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47