Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy

Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie twarz gwałciciela! To pracownik w przychodni Rogowskich?

Lilka w "M jak miłość" w końcu zdecyduje się zgłosić gwałt na policję!

Lilka w „M jak miłość” po brutalnym gwałcie nie zgłosiła się na policję. To Mateusz na własną rękę próbuje znaleźć sprawcę, ale sprawy nie ułatwia fakt, że dziewczyna nic nie pamięta. Testy DNA potwierdziły, że ojcem dziecka, którego spodziewa się Lilka, jest gwałciciel, a ona sama coraz poważniej rozważa aborcję.

W końcu pojawia się cień nadziei na odnalezienie sprawcy. Dziewczyna powoli przypomina sobie pojedyncze szczegóły, a jednym z nich jest charakterystyczny tatuaż! Taki sam ma pracownik przychodni Rogowskich! To on jest gwałcicielem Lilki?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie gwałciciela?

W 1503. odcinku „M jak miłość” Lilka coraz poważniej będzie myślała o przerwaniu ciąży i wtedy nieoczekiwanie zacznie jej wracać pamięć z dnia, kiedy została zgwałcona. Niestety, nie przypomni sobie twarzy oprawcy, ale tatuaż na nadgarstku.

Szybko okaże się, że sztylet, który pamięta Lilka, ma ratownik medyczny w przychodni, gdzie pracują Marysia i Artur Rogowscy. Młody, przystojny ratownik wzbudzi podejrzenia samej Marysi, która od razu zauważy, że mężczyzna wygląda podejrzanie.

Czy to on zgwałcił Lilkę? Jako ratownik medyczny ma dostęp do leków, również tych odurzających!

Zobacz także: Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek

To Mateusz jest największym wsparciem dla Lilki!

Lilka i Mateusz M jak miłość
Instagram

Mateusz próbuje sam znaleźć gwałciciela Lilki!

M jak miłość Mateusz
Instagram

 

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Narodziny dziecka i zaskakujące spotkanie na Deszczowej!
Już 9 marca Telewizyjna Dwójka wyemituje 1500. odcinek "M jak miłość"

Już 9 marca Telewizyjna Dwójka wyemituje 1500. odcinek "M jak miłość", w którym znów nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W najnowszej odsłonie serialu Katia (Joanna Jarmołowicz) zostanie mamą, a Łukasz (Jakub Józefowicz) odwiedzi świeżo upieczoną mamę i ich córkę w szpitalu- niestety, ich spotkanie szybko zmieni się w ostrą kłótnię! Co jeszcze wydarzy się w "M jak miłość"? Kinga (Katarzyna Cichopek) zaprosi Pawła (Rafał Mroczek) na kolację... Jak zakończy się spotkanie na Deszczowej?  Zobaczcie zdjęcia i opis 1500. odcinka "M jak miłość"!  Zobacz także:   Kinga w "M jak miłość" zrezygnuje z prowadzenia bistro? Przejmie je Chodakowska?

Hanna Żudziewicz i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek pomoże pięknej tancerce, a Nina poinformuje Joasię, że jest w ciąży! Zobaczcie opis i zdjęcia nowego odcinka
Dwie nowe bohaterki w "M jak miłość"!

Dwie nowe bohaterki w "M jak miłość"! Już w 1501 odcinku serialu zadebiutują nowe gwiazdy. Hanna Żudziewicz zagra kontuzjowaną tancerkę, która trafi pod opiekę Olka (Maurycy Popiel). W "M jak miłość" po raz pierwszy pojawi się również Katarzyna Mosek, która wcieli się w Olę, sympatyczną dziewczynę, która skradnie serca Marcina (Mikołaj Roznerski) i Kuby (Krzysztof Kwiatkowski). Jak potoczą się ich wątki i co jeszcze wydarzy się w nowej odsłonie hitu Telewizyjnej Dwójki? Zobaczcie zdjęcia i opis 1501 odcinka "M jak miłość", który zostanie wyemitowany już we wtorek 10 marca.  Zobacz także:   Kinga w "M jak miłość" zrezygnuje z prowadzenia bistro? Przejmie je Chodakowska?

Lilka Daniel M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Seriale
Marysia w "M jak miłość" doprowadzi do spotkania Lilki i Daniela! Nie wiedziała, że to on jest gwałcicielem
Lilka i Daniel spotkają się? Do Marysia doprowadzi gwałciciela do dziewczyny!?

Nowy ratownik medyczny w " M jak miłość ", a jednocześnie gwałciciel Lilki, nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna zaczęła sobie przypominać szczegóły z dramatycznego wieczoru. Nieświadomy tego, że Lilka przypomniała sobie m.in. jego tatuaż, pokaże go Marysi w przychodni. Niestety, dopóki Rogowska nie wie nic o gwałcie nie może powiązać tych informacji. Wszystko zmieni się w 1509 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 7 kwietnia. To wtedy Lilka wyzna Marysi prawdę! Zobaczcie, co stanie się potem! Lilka w końcu powie o gwałcie ! W 1509. odcinku Mateusz ukradnie pieniądze Marysi, by dać je Lilce. Chłopak zostanie przyłapany. Nic nie usprawiedliwi tego co zrobiłeś, nic nie usprawiedliwi kradzieży... - powie załamana Rogowska. Jednak Lilka nie pozwoli na to, aby Mateusz wziął na siebie całą winę i w końcu wyzna: Ja zostałam zgwałcona... Po tym, jak dziewczyna zdobyła się na wyznanie przed Marysią, powie swojej matce. Wyzna też, że ojcem dziecka, którego się spodziewa jest gwałciciel. W tym samym odcinku w końcu jasne stanie się, że to Daniel Grześkiewicz zgwałcił Lilkę. Kiedy to wyjdzie na jaw? Lilka rozpozna gwałciciela! Marysia niedługo po rozmowie z Mateuszem i Lilką będzie jechała karetką z Danielem. Nie ma pojęcia kim tak naprawdę jest mężczyzna i przy ratowniku powie Arturowi o wyznaniu dziewczyny. Grześkiewicz zda sobie sprawę, że jego ofiara i Rogowska doskonale się znają. Teraz będzie chciał dowiedzieć się więcej o swojej ofierze, ale nie zdąży bo Lilka rozpozna go po tatuażu , kiedy odwiedzi matkę w przychodni. Mężczyzna w końcu odpowie za swój czyn? Dowiemy się już niebawem! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania Danie w przychodni sprawia...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner