Bez wątpienia dla Lil Masti obecny rok był tym przełomowym w życiu prywatnym. Dopiero co cieszyliśmy się razem z nią informacją, o narodzinach pierwszego dziecka celebrytki, a już teraz ta chwali się... zdjęciami ze ślubu! Na jaki look postawiła tego dnia? Koniecznie zobaczcie!

Reklama

Lil Masti jest już po ślubie

W ostatnim czasie kontrowersyjna celebrytka ma prawdziwe powody do radości. W minione wakacje, w sierpniu na świecie pojawiła się córeczka Lil Masti. Wówczas świeżo upieczona mama nie ukrywała swojego szczęścia, a na jej mediach społecznościowych błyskawicznie pojawiły się zdjęcia z małą Arią w roli głównej. Jak się okazuje, na tym radość w jej życiu prywatnym się nie kończy. Youtuberka właśnie podzieliła się kolejną szczęśliwą nowiną!

Zobacz także: Fani porównali Lil Masti do Wersow. Poszło o macierzyństwo

Okazuje się, że Lil Masti jest już po ślubie, ze swoim ukochanym, Tomaszem! Para postanowiła się pobrać w dniu 10 rocznicy poznania, a wszystkim pochwalili się za sprawą Instagrama i YouTube!

Na 10 rocznicę naszego poznania się wzięliśmy ślub. ❤️Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy, 26.10.2023r.
napisała.
Wielka radość u Lil Masti. Ma powody do świętowania
Instagram @lilmasti

Zobacz także: Lil Masti urodziła? Opublikowała wymowne zdjęcia

Zobacz także

Okazuje się, że tego dnia para postawiła na iście arystokratyczny styl. Aniela zdecydowała się więc na zdobiony, złoty płaszcz, pod którym znalazła się koronkowa sukienka ze złotymi naszyciami. Tomasz z kolei postawił na w ciemnozielony, elegancki garnitur. Jak Wam się podobają ich ślubne stylizacje?

Internauci są zachwyceni:

Było najpiękniej ❤️
Gratulacje Kochani ❤️❤️❤️ Pięknego życia razem ❤️❤️❤️
O tak! ❤️ w końcu! wielkie brawa i gratulacje❤️
Gratulacje ❤️ cudownie wyglądacie ❤️
Reklama

I my również gratulujemy!

Lil Masti pokazała nowe zdjęcia z córką
Instagram @lilmasti
Reklama
Reklama
Reklama