Lil Masti i Wersow to influencerki, które łączy nie tylko ogromna liczba obserwujących na Instagramie - obie gwiazdy po raz pierwszy zostały w tym roku mamami. W czerwcu przyszła na świat córeczka Wersow, Maja, a w sierpniu Lil Masti urodziła małą Arię. Teraz Aniela Bogusz podzieliła się nagraniem z córką. Fani są pod wrażeniem, ale wbili przy okazji szpilę Wersow!

Reklama

Fani komentują wpis Lil Masti. Wersow się oberwało

Odkąd Lil Masti została mamą, fani z jeszcze większym zaangażowaniem, niż do tej pory, śledzą jej losy i obserwują codzienność. Ułatwia to fakt, że Aniela Bogusz dzieli się chwilami z córeczką na swoim instagramowym profilu - opowiada zarówno o blaskach, jak i o cieniach macierzyństwa.

Tym razem spore zainteresowanie fanów wzbudził najnowszy post Lil Masti - influencerka opublikowała nagranie, na którym pokazała zabawy edukacyjne z małą Arią.

Zajęcia rozwojowe z Ariunią
- napisała Lil Masti.

Zobacz także: Lil Masti o porodzie: "Nie byłam na to przygotowana". Fanka: "Ty chyba na dobrym haju jesteś"

Zobacz także

Wpis Lil Masti wywołał mnóstwo reakcji internautów, którzy w ogromnej większości byli pod wrażeniem ilości czasu i zaangażowania, jaki młoda mama poświęca córce.

Widać miłość, oddanie, zaangażowanie, wspaniała mamuśka, ile kobiet poświęca tyle czasu dla maluszka? Na pewno nie wiele…mam na myśli całkowite skupienie się na maleństwu. Brawo Anielka !
Cudowna, oddana mama!
Super, że pokazujesz jej to od pierwszych waszych wspólnych chwil. Fakt może nie zapamięta z tego nic ale to co robisz jest bardzo potrzebne podczas rozwoju dziecka i zapewnienia mu poczucia bezpieczeństwa. Świetnie że, dbasz o to jak tylko możesz.
Wielka radość u Lil Masti. Ma powody do świętowania
Instagram @lilmasti

Zobacz także: Lil Masti pokazała film ze swojego porodu. Fani wzruszeni: "Mam łzy w oczach"

Przy okazji wpisu Lil Masti fani pokusili się też o ... nawiązanie do Wersow. Krytycznie skomentowali postawę Weroniki Sowy twierdząc, że przedkłada inne działania nad opiekę nad córeczką.

Przynajmniej jej dziecko będzie mądre i będzie otulone miłością a nie tak jak Wersow.
Reklama

Co sądzicie o tym nawiązaniu? Kto ma rację?

Wersow o drugim dziecku
Instagram@wersow
Reklama
Reklama
Reklama