Anna Lewandowska Basia Kurdej-Szatan Agnieszka Więdłocha Antoni Pawlicki Małgorzata Kożuchowska MArcela Leszczak Joanna Osyda
Lewandowska, kurdej-szatan kożuchowska na premierze "Proceder"
East News

Na oficjalnej premierze filmu "Proceder", który do kin trafi 15 listopada, pojawiła się plejada gwiazd. Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej, Barbary Kurdej-Szatan, Marceliny Zawadzkiej i Agnieszki Więdłochy, która pojawiła się z mężem Antonim Pawlickim. Dużym zaskoczeniem było pojawienie się Anny Lewandowskiej w wieczorowej stylizacji. 

Zobaczcie, kto jeszcze zjawił się na warszawskiej premierze i jak prezentowały się gwiazdy!

1/7
Anna Lewandowska
East News

Na premierze pojawiła się elegancka Anna Lewandowska. Trenerka dziś promowała swoją nową książkę "Baby by Ann", a wieczorem błyszczała na czerwonym dywanie. Sami spójrzcie!

2/7
Basia Kurdej-Szatan
East News

Basia Kurdej-Szatan jak większość gwiazd tego dnia postawiła na elegancką czerń, ale zdecydowała się na odważne połączenie modnych joggerów z cekinową marynarką. Sami oceńcie jak wypadła...

3/7
Agnieszka Więdłocha Antoni Pawlicki
East News

Na premierze zjawiła się też Agnieszka Więdłocha, która gra jedną z ról w filmie "Proceder". Aktorka chętnie pozowała z mężem, Antonim Pawlickim. Oboje mieli stylizacje dopracowane w każdym calu!

4/7
Małgorzata Kożuchowska
East News

Małgorzata Kożuchowska znów zachwyciła eleganckim zestawem. który ożywiła dużymi błyszczącymi kolczykami. Model w tym stylu będzie prawdziwym hitem na Sylwestra 2019!

5/7
MArcela Leszczak Joanna Osyda
East News

Tego wieczoru Marcela Leszczak postawiła na cekinowy kombinezon, a Joanna Osyda na czerwony garnitur w kolorze ognistej czerwieni.

6/7
Marcelina Zawadzka
East News

Z kolei Marcelina Zawadzka jako jedna z nielicznych gwiazd zdecydowała się na kolor i wyglądała doskonale w niebieskiej sukience i długich kozakach.

7/7
PAulina Koziejowska Ola Kot
East News

Na premierze "Procederu" zjawiła się też dawno niewidziana Paulina Koziejowska i Ola Kot, którą jeszcze niedawno oglądaliśmy w "Tańcu z gwiazdami".