Kinga z "M jak miłość" z dziećmi
Instagram
Newsy

Lenka w "M jak miłość" ucieknie z domu! To dopiero początek problemów Kingi i Piotrka z córką

Kinga i Piotrek nie mają ostatnio spokoju! Najpierw Paweł zakochał się w Zduńskiej, a teraz Lenka ucieknie z domu...

Kryzys w rodzinie Zduńskich w „M jak miłość” wydaje się nie mieć końca. Najpierw Kinga musiała zmierzyć się z nieoczekiwanymi uczuciami Pawła, a teraz okazuje się, że razem z Piotrkiem czeka ich pierwszy poważny problem rodzicielski. Chodzi o Lenkę, która ucieknie z domu! Zduńscy nie będą mieli pojęcia, co się dzieje z ich córką. Jak rozwiążą tę sprawę? Lenka sama wróci do domu?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Dlaczego Lenka w "M jak miłość" ucieknie z domu?

W 1492. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 10 lutego, Zduńscy zostaną zaalarmowani przez szkołę Lenki, że z dziewczyną dzieje się coś niepokojącego. Szybko okaże się, że chodzi o konflikt dziewczyny z koleżankami. Kinga i Piotrek nie podejrzewali niczego, bo ostatnio ich własny kryzys i praca sprawiły, że nie mieli okazji porozmawiać z dziećmi.

Informacje ze szkoły zaniepokoją Zduńskich! Od dyrekcji dowiedzą się, że Lenka jest w grupie osób, które prześladują jedną z dziewczyn. W domu czeka ich trudna rozmowa z córką, podczas której Kinga postawi sprawę jasno i powie Lence, że ma przeprosić ofiarę. Co więcej wymusi na córce, że ta zaprzyjaźni się z prześladowaną dziewczyną. Lenka będzie w szoku i kategorycznie nie zgodzi się na to! Po swojej stronie będzie miała Piotrka, który również nie zgodzi się na kontrowersyjny warunek, jaki postawiła Kinga nastolatce.

Zrozpaczona dziewczyna po awanturze ucieknie z domu! Czy Kinga będzie obwiniała się za ucieczkę córki? Dowiemy się już na początku lutego!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Kiedy Kinga i Piotrek ratują swoje małżeństwo, okaże się, że nie zauważa problemów Lenki

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie
Instagram

Kinga i Piotrek starają się spędzać dużo czasu z dziećmi, ale mimo to nie unikną kłopotów rodzicielskich!

Kinga i Piotrek z rodziną M jak miłość
Instagram

 

Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram
Seriale
Oglądasz na bieżąco "M jak miłość"? Mamy naprawdę trudny quiz na temat serialu!

Jesteś prawdziwym fanem "M jak miłość"? Nie wyobrażasz sobie, jak mógłbyś przegapić choćby jeden odcinek tego popularnego serialu? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić ci dużych trudności! Zobacz, jak dobrze znasz rodzinę Mostowiaków i odpowiedz na wszystkie pytania. Uwaga! Niektóre z nich mogą być naprawdę podchwytliwe... 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Jesteś prawdziwym fanem "M jak miłość" ? Nie wyobrażasz sobie, jak mógłbyś przegapić choćby jeden odcinek tego popularnego serialu? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić ci dużych trudności! Zobacz, jak dobrze znasz rodzinę Mostowiaków i odpowiedz na wszystkie pytania. Uwaga! Niektóre z nich mogą być naprawdę podchwytliwe...  Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Kinga Piotrek M jak miłość
Instagram
Newsy
Niania w "M jak miłość" znęca się nad bliźniaczkami Zduńskich!? Co zrobi Piotrek?
Niania Zduńskich będzie znęcała się nad ich córkami!?

Zduńscy w „ M jak miłość ” w ostatnim czasie mają mnóstwo problemów. Najpierw zauroczenie Kingi Pawłem, potem problemy z Lenką i ucieczka dziewczyny z domu, a teraz horror z nianią bliźniaczek. W 1507 odcinku, który zobaczymy 31 marca Kinga i Piotrek będą świadkami dramatycznej sytuacji niani z ich małymi córeczkami! Zobaczcie, do czego posunie się niania Emilii i Zuzi… Niania znęca się nad bliźniaczkami Zduńskich? Początkowo nic nie zapowiadało aż tak dramatycznej sytuacji. Niania nie pojawiła się w pracy, ale Kinga znalazła zastępstwo i to Joasia zajęła się dziewczynkami. Potem okaże się, że kobieta okłamuje Zduńską i wcale nie była z siostrą, bo ta przyjechała do Kingi i szukała Nadii. Najgorsze jednak dopiero przed nimi! Para, obserwując niepokojące zachowanie bliźniaczek  zdecydowała się zainstalować w ich pokoju ukrytą kamerę. Szybko okaże się, że to była dobra decyzja, a to co zobaczą zmrozi ich! Para zobaczy, jak niania nie tylko wrzeszczy na ich małe córki, ale też ze złością podchodzi do nich, mówiąc: Nie wytrzymać już tego! Przestańcie już ryczeć, wredne bachory! Zamknijcie się wreszcie i dajcie mi spokój! - usłyszą Zduńscy na nagraniu z ukrytej kamery. Kinga i Piotrek po tym, co zobaczą natychmiast zwolnią nianię. Czy zgłoszą sprawę na policję? Niania Zuzi i Emilii poniesie konsekwencje za swoje zachowanie? Dowiemy się już w 1507 odcinku "M jak miłość"   Zobacz także:  W "M jak miłość" ostra awantura między Leszkiem a Michałem! Asia będzie miała dość Co zrobi Piotrek, kiedy na własne oczy zobaczy zachowanie niani?    

M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm
Newsy
Kinga w "M jak miłość" będzie w piątej ciąży?!
Kolejna ciąża u Zduńskich!? Co z kryzysem w ich związku?

Kinga znów jest w ciąży? W 1513 odcinku „M jak miłość” będziemy świadkami nieoczekiwanego zwrotu akcji. Piotrek po raz pierwszy od dawna zostanie z dziećmi i będzie miał okazję szczerze porozmawiać z Lenką i Miśkiem podczas gotowania. Kochanie, odłóż na chwilę telefon. Misiek, siadaj. Muszę wam o czymś powiedzieć – zacznie Piotrek. Jednak nie spodziewa się, że Lenka już od dłuższego czasu podejrzewa, że w ich domu coś się dzieje. Szepty rodziców i ciężka atmosfera doprowadziły do tego, że dziewczyna podejrzewa kolejną ciążę u Kingi. Będziemy mieli więcej rodzeństwa? - zapyta w końcu wprost Lenka. To pytanie zaskoczy Zduńskiego, ale po chwili powie dzieciom to, co od początku planował i poinformuje ich o kolejnym wyjeździe: Muszę wyjechać na jakiś czas służbowo... To kiedy wrócisz? - zapytają Za trzy miesiące. I chcę, żebyście przez ten czas pomagali mamie i byli dla niej wsparciem... Niestety ta rozmowa nie obniży napięcia w domu, ale jeszcze bardziej zaniepokoi dzieci, które już teraz są pewne, że między rodzicami nie wszystko jest dobrze.  Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie! W rodzinie Zduńskich w ostatnim czasie dużo się dzieje!  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner