Maja Herman, lekarka pracująca w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym opublikowała na Instagramie mocny wpis, w którym komentuje akcję szczepienia gwiazd przeciwko koronawirusowi. Specjalistka psychiatrii nie ukrywa, że jest oburzona zachowaniem gwiazd i działaniem władz WUM. Maja Herman przyznała, że do tej pory nie została zaszczepiona i wciąż czeka na informacje, kiedy to się stanie.

Reklama

Zobaczcie, co napisała znana lekarka!

Lekarka z WUM komentuje aferę ze szczepionkami dla gwiazd

Zaledwie kilka dni temu media poinformowały, że w WUM grupa gwiazd poza kolejnością zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. Tymczasem według wytycznych, w pierwszej kolejności zaszczepieni mają zostać lekarze i osoby pracujące w placówkach medycznych - dziś wiemy już, że szczepionki przyjęły również osoby z show-biznesu. Na liście osób, które wzięłu udział w szczepieniu znaleźli się m.in. Krystyna Janda, Edward Miszczak, Magda Umer czy Wiktor Zborowski.

Zadzwoniła do mnie Krysia Janda i powiedziała, że jest w kontakcie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i chcą seniorów z teatrów Kryśki zaszczepić przeciwko COVID-19, w terminie: druga połowa stycznia. I zapytała, czy ja się na to zgadzam. Ja powiedziałem, że oczywiście - tłumaczył w rozmowie z TVN24 Wiktor Zborowski.

Sprawa szczepień gwiazd wywołała ogromne emocje. Do sprawy odniosła się również Maja Herman, lekarka, która pracuje w WUM. Psychoterapeutka w emocjonalnym wpisie na Instagramie zdradziła, że ona sama do tej pory czeka na wiadomość, kiedy będzie mogła się zaszczepić.

Gdy oglądam zdjęcia moich netowych znajomych, szczepiących się, skręca mnie z zazdrosci i przykrosci.Bo pracuje w jeszcze jednym miejscu, nie zapisałam się tam na szczepienie, żeby medycy pracujacy tam codziennie byli pierwsi i dlatego też, że pomyślałam, WUM tak zbieral szybko pisemne oswiadczenia (zaledwie pare dni), to pewnie szybko bede zaszczepiona. I przyslowiowe. G***o. Nikt nie zadzwonił, nikt nie zapytal. I teraz jeśli chcemy mieć akcje promocyjną wykorzystajcie medycznych influencerów, ktorzy mają zasiegi, sa medykami i zrobią nam dobrze.A jeśli jesteście małe wstręciuchy i chcecie sobie +100do celebrytctwa dodać, to się pomyliliście- napisała Maja Herman.

Lekarka ostro skomentowała zachowanie gwiazd, które wzięły udział w szczepieniu przeciwko koronawirusowi poza swoją kolejnością.

Zobacz także

Znam swiat celebrytow b. Dobrze. Ich życie gna milion razy szybciej niż nasze i do tego na innej orbicie. Większość z nich uwazay, że im sie należy wszystko., wdzięczności nie będzie. Więc podsumowując.1. zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę, 2 Spróbjcie wywalicie mnie z pracy za ten wpis to będę mogła w końcu poopowiadać co tam robicie- czytamy na instagramie.

Maja Herman skrytykowała również decyzje władz WUM, które zdecydowały ostatnio, że na uczelnię wrócą zajęcia hybrydowe.

W bardzo głębokim miejscu mam poprawność polityczną. Jestem lekarką, pracuję na WUM. Za ten wpis pewnie mnie zwolnią ale KUR*A MAĆ. Oto historia, w środku pandemii gdy nagle decyzą, nazwijmy go Kogoś wróciły zajęcia hybrydowe. Czyli studenci mają uczęszczać na zajecia kliniczne. Ok. Jestem w stanie to zrozumieć. Ale moj poziom irytacji wzrósł, gdy zapowiedziano nam hospitację(moment sprawdzania nauczyciela akademickiego). No więc, ja - nauczycielka akademicka, nasi studenci 18chyba osób (nie pamietam) przybyliśmy na oddział w celu odbycia zajęć pod czujnym okiem Innego Kogoś. Okazałosię, że IK był tylko wirtualnie. My standardowo się narażamy ale kontroling bezpiecznie z domu- napisała Maja Herman.

Jak na wpis lekarki zareagowali internauci? Ruszyli ze wsparciem!

- Jak, doskonale rozumiem co czujesz, bo również czekam na szczepionkę, jestem zapisana na jednym z WUMowskich szpitali. Daty nie znam.
- No całe szczęście, że jest ktoś taki jak Ty... DZIĘKI ❤️ Twoja odwaga do walki jest niewyobrażalna!!!! Absurd goni absurd ????
- Dzięki za ten odważny wpis! ????- czytamy w komentarzach.

Zobaczcie CAŁY wpis Mai Herman!

Zobacz także: Afera szczepionkowa. Krystyna Janda w ogniu krytyki: "Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze"

Maja Herman skomentowała aferę szczepionkową.

Kilka dni temu okazało się, że m.in. Wiktor Zborowski został już zaszczepiony.

ONS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama