Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
krystyna janda
East News
Newsy

Afera szczepionkowa: Krystyna Janda, Maria Seweryn i Wiktor Zborowski zaszczepieni poza kolejnością. Gwiazdy słono się tłumaczą

Gwiazdy przyjęły szczepionkę na koronawirusa poza kolejnością. Wybuchła prawdziwa afera. Teraz słono się tłumaczą.

Po tym jak szpital Warszawskiego Uniwersytety Medycznego poinformował o zaszczepieniu na koronawirusa kilkunastu osób spoza tak zwanej grupy "zero", wybuchła prawdziwa afera. Jak się okazuje, choć w pierwszej kolejności szczepionkę mieli przyjąć pracownicy sektora ochrony zdrowia, preparat przyjęła już Krystyna Janda oraz kilka osobistości ze świata polskiego show-biznesu. Po fali krytycznych komentarzy, głos zabrali między innymi Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, piosenkarka Magda Umer czy Edward Miszczak. Jak donoszą media na liście znajdują się jeszcze inne, znane nazwiska.

Zobacz także: Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! Mówi o pandemii i szczepionkach! "Wielu ludzi nie będzie miało wyjścia"

Gwiazda "Rancza" przez koronawirusa nie może pracować, ale ma plan "B"! Nie uwierzycie, co robiła w przeszłości!

Krystyna Janda, Maria Seweryn i Wiktor Zborowski przyjęli szczepionkę na koronawirusa. Gwiazdy komentują atak 

Przyjęła Pani dawkę szczepionki, która powinna była zostać przekazana lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym, którzy na co dzień narażają swoje życie w walce z pandemią. Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze - napisał w mediach społecznościowych socjolog Jan Śpiewak, kierując swoje słowa do Krystyny Jandy.

Trzeba przyznać, że te kilka zdań należy do, i tak, najlżejszego fragmentu wypowiedzi znanego publicysty, a kiedy kontrowersyjna wiadomość ujrzała światło dzienne głos zabrali oburzeni internauci, a minister zdrowia Adam Niedzielski zlecił pilną kontrolę szpitala WUM. Wiadomo, że wśród osób które przyjęły szczepionkę na koronawirusa poza kolejką jest nie tylko Krystyna Janda, ale również Leszek Miller, Wiktor Zborowski, Edward Miszczak, Magda Umer, Maria Seweryn czy Andrzej Seweryn. Portal Polsat News poinformował również, jakby kolejną osobą w tym gronie miał być Krzysztof Materna. Dlaczego gwiazdy przyjęły szczepionkę?

Zadzwoniła do mnie Krysia Janda i powiedziała, że jest w kontakcie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i chcą seniorów z teatrów Kryśki zaszczepić przeciwko COVID-19, w terminie: druga połowa stycznia. I zapytała, czy ja się na to zgadzam. Ja powiedziałem, że oczywiście - tłumaczył w rozmowie z TVN24 Wiktor Zborowski. 

Jak wyznał aktor, 29 grudnia został poinformowany, że może zostać zaszczepiony jeszcze kolejnego dnia. Jak dodał, został również zapytany, czy zostanie ambasadorem akcji propagowania szczepionek na koronawirusa.

Powiedziałem, że oczywiście i tak to się stało. Następnego dnia przyszedłem, zaszczepiłem się i tyle. Niestety, z dobrej, mądrej zdawałoby się akcji wyszedł taki koszmar - skomentował.

W sprawie przyjęcia szczepionki wypowiedziała się również Maria Seweryn. W rozmowie z TVN24 45-letnia aktorka przyznała, że udała się do szpitala by szczepienie mógł przyjąć jej tata - Andrzej Seweryn. Wtedy właśnie okazało się, że z akcji może skorzystać i ona sama. Żałuje?

Grupa aktorów seniorów z tej grupy ryzyka została umówiona na szczepienie. Nie spodziewałam się, że zostanę postawiona w takiej sytuacji wyboru, że mogę skorzystać z tego, ponieważ tak jak zrozumiałam, dawka została otwarta, nikt za nami nie był w kolejce i mi to zaproponowano, że skoro to już jest i skoro jestem, to mogę z tego skorzystać i ja po prostu z tego skorzystałam - skomentowała - Być może rzeczywiście popełniłam błąd, bo nie powinnam była z tego skorzystać. To jest na pewno nauczka na przyszłość dla mnie. Jeżeli ktoś się czuje przeze mnie oszukany, to jest mi naprawdę bardzo przykro. Nie chciałam zrobić niczego złego i w tym momencie byłam przekonana, że nie zabieram niczego nikomu, bo wiedziałam, że jest to jakaś dodatkowa pula. Za mało informacji mam na ten temat jednak i na przyszłość na pewno będę prosiła o więcej - wyjaśniła aktorka.

W mediach społecznościowych głos zabrała również Magda Umer. 71-letnia piosenkarka w swojej wypowiedzi podkreśliła, że nie prosiła nikogo o szczepionkę, a że wręcz przeciwnie - to ją poproszono, by ją przyjęła i tym samym została ambasadorką akcji namawiania do szczepień.

Zgodziłam się myśląc że czynię dobro, a okazało się że jest to rozumiane odwrotnie. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale w dalszym ciągu mam nadzieję ,że nie zrobiłam niczego złego. Pozdrawiam zainteresowanych - napisała.

 

Oświadczenie Nie prosiłam nikogo o zaszczepienie się przeciwko Covid19. To mnie poproszono o to, w ramach akcji...

Opublikowany przez Magda Umer Sobota, 2 stycznia 2021

Znalezienie się w pierwszej grupie osób zaczepionych potwierdził również w "Faktach" Edward Miszczak. 

Zostałem powiadomiony przez szpital, w którym kiedyś byłem leczony, że jest możliwość wzięcia szczepionki pod warunkiem, że stawie się w ciągu godziny. Mam 65 lat i zdecydowałem się skorzystać, będąc przekonanym, że to części akcji promującej - skomentował

Nie wszystkim spodobała się jednak wypowiedź Krystyny Jandy, o której jako pierwszej była mowa w aferze, którą dziś żyje niemal cała Polska. 

Tak jestem jedną z osób zaszczepionych w ramach propagowania szczepień. Jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość bo jestem w grupie ryzyka. Krystyna Janda - ogłosiła w mediach społecznościowych.

 

Tak jestem jedną z osób zaszczepionych w ramach propagowania szczepień. Jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość bo jestem w grupie ryzyka. Krystyna Janda

Opublikowany przez Krystynę Jandą Środa, 30 grudnia 2020

 

W ostrych słowach całą akcję skomentował Jan Śpiewak. Publicysta opublikował w tej sprawie obszerny post w mediach społecznościowych.

 

List otwarty do Krystyny Jandy, Zwracam się do Pani nie z prośbą, nie z życzeniem, ale z żądaniem. Jest Pani...

Opublikowany przez Jan Śpiewak Sobota, 2 stycznia 2021

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Kukulska z córką
East News
Newsy
Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"
Natalia Kukulska ​​​​​​​w rozmowie z reporterką Party.pl skomentowała obowiązek nauczania zdalnego podczas pandemii koronawirusa.

Natalia Kukulska w rozmowie z reporterką Party.pl skomentowała obowiązek nauczania zdalnego podczas pandemii koronawirusa. Jak mama trójki dzieci radzi sobie z nauką starszych pociech w domu? Czy artystka musi poświęcać dużo czasu, żeby pomóc swojej 15-letniej córce? Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Natalia Kukulska! Czego, według artystki, najbardziej brakuje uczniom podczas nauczania zdalnego? Z Natalią Kukulską z pewnością zgodzi się zdecydowana większość rodziców!  Sprawdźcie, co powiedziała gwiazda! Zobacz także:   Natalia Kukulska pokazała syna. Jan skończył już 20 lat! "Cały tata" ocenili" internauci Natalia Kukulska zdradziła, czego brakuje jej córce podczas nauczania zdalnego.

Krystyna Janda w czerwonym szalu
ONS
Newsy
Krystyna Janda opublikowała listę "zdrajców narodu". Znalazła się na niej plejada polskich gwiazd
Kto jest na liście?

Krystyna Janda opublikowała listę "zdrajców narodu" na Facebooku. Okazuje się, że trafiły na nią największe gwiazdy, artyści i sportowcy. Aktorka zakpiła w ten sposób z publikacji, którą kilka miesięcy temu stworzył (wspierający prawdą stronę sceny politycznej) portal Wirtualna Polonia. A znalazły się na niej osoby popierające w wyborach prezydenckich Bronisława Komorowskiego. Wpis Krystyny Jandy skomentowała Justyna Kowalczyk , której nazwisko również trafiło na listę . I ja też? Z Panią być na jednej liście to wielki zaszczyt! - napisała sportsmenka. Post zamieszczony przez Krystynę Jandę spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Po jednym dniu wpis aktorki polubiło ponad 12 tysięcy osób. Kto znalazł się na liście "zdrajców narodu"? LISTA SPRZEDAWCZYKÓW I ZDRAJCÓW NARODU: Przemysław Saleta Andrzej Grabowski Otylia Jędrzejczak Adam Małysz Mateusz Kusznierewicz Andrzej Wajda Olga Jackowska (KORA) Katarzyna Rooyens (KAYAH) Robert Korzeniowski Daniel Olbrychski Krzysztof Skibiński Rafał Sonik Tomasz Karolak Krystyna Janda Janusz Gajos Zygmunt Chajzer Grzegorz Turnau Kamil Sipowicz Dariusz Michalczewski Jan Tomaszewski Jerzy Dudek Justyna Kowalczyk Agnieszka Holland Andrzej Chyra Danuta Szaflarska Krzysztof Materna Artur Barciś Krystyna Prońko Anna Nehrebecka Anna Niemczycka-Czartoryska Magdalena Boczarska Agnieszka Wielgosz Andrzej Seweryn Agnieszka Robótka-Michalska Aneta Todorczuk-Perchuć Iwona Guzowska Olgierd Łukaszewicz Krzysztof Penderecki Romuald Lipko Danuta Szaflarska Stanisław Tym Maria Sadowska Jacek Borcuch Wojciech Pszoniak Ewa Braun Zbigniew Hołdys Maciej Maleńczuk Zobacz także: Krystyna Janda stworzyła swoją markę kosmetyków! Ile trzeba będzie za nie zapłacić?   Krystyna Janda wstawiła listę "zdrajców narodu" na Facebooku....

ONS
Newsy
Janda w reklamie!
Razem z Edytą Górniak

Krystyna Janda jest wybitną aktorką. Jako pierwsza stworzyła też prywatną scenę w Polsce. Najpierw w Warszawie powstał jej Teatr Polonia, w którym widzowie od początku mogli oczekiwać ciekawych spektakli i doborowej obsady aktorskiej. Potem z córką Marią Seweryn , założyła Och-teatr. Posiadanie i utrzymanie dwóch scen w Polsce nie jest jednak łatwe. Znakomita aktorka próbowała więc wszelkimi sposobami pozyskać na nie pieniądze. Tym sposobem trafiła do reklamy. Już wkrótce aktorkę będzie można zobaczyć w reklamie produktów kosmetycznych firmy Soraya. Ambasadorką marki niedawno została również Edyta Górniak . W zamian za udział Jandy w reklamie, producent kosmetyków obejmie mecenat nad teatrem. Jak widać, jeśli na czymś nam zależy, zawsze znajdzie się sposób aby to zdobyć. Teatr Krystyny Jandy jest bezpieczny.  daks

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner