Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Postępowanie w sprawie wypadku Joanny L.
ONS
Newsy

Trwa śledztwo w sprawie wypadku Joanny L. Nie wszystko idzie po jej myśli

Kiedy sprawa będzie miała swój finał?

Wypadek Joanny L. odbił się szerokim echem w polskich mediach, a sprawa jest szeroko komentowana nie tylko przez prasę związaną z show-biznesem. Aktorka wystosowała oświadczenie, w którym przeprosiła za jadę po alkoholu i wyraziła skruchę. W obronę wziął ją również mąż, który próbował sugerować, że jego ukochana nie była świadoma faktu, iż jest pijana po delikatnej kolacji z winem. Przypomnijmy:  Mąż Joanny L. skomentował jej wypadek po pijanemu. Milioner zabrał głos w tabloidzie

Gwiazda wciąż czeka na decyzję prokuratury. Jak już informowaliśmy kilka dni temu, Joanna zaproponowała umorzenie sprawy w zamian za 10 tysięcy złotych i zaangażowanie się w kampanie społeczne dotyczące nietrzeźwych kierowców. Prawdopodobnie jednak takie rozwiązanie zostanie odrzucone, bowiem prokurator wciąż prowadzi śledztwo i powołuje kolejnych świadków. Wśród nich są osoby, które brały udział w stłuczce spowodowanej przez aktorkę.
 

Prokurator dostrzegł potrzebę przesłuchania kolejnych świadków, w tym drugiego funkcjonariusza policji, który brał udział w czynnościach z podejrzaną na miejscu zdarzenia, oraz osób, które uczestniczyły w tej stłuczce - wyjaśnia w rozmowie z TVN24 rzecznik prasowy prokuratury.


Dopiero po zgromadzeniu całego materiału dowodowego zapadnie decyzja, czy sprawa zostanie umorzona czy aktorka zostanie oskarżona. Jej wniosek ma jednak małe szanse na bycie zaakceptowanym.


Prokurator nie chce czekać z decyzją do końca września, a całe postępowanie ma tryb normalny, więc wątpliwe, aby ktokolwiek przystał na wspomnianą wyżej propozycję celebrytki. Decyzja zapadnie wtedy, kiedy będzie całość materiału dowodowego. Jeżeli uda się go zebrać w tym tygodniu, to nie będziemy przecież czekać z decyzją do końca września. Po zgromadzeniu pełnego materiału dowodowego, prokurator zdecyduje, czy wszystkie okoliczności sprawy uzasadniają skierowanie wniosku o warunkowe umorzenie sprawy, czy aktu oskarżenia do sądu celem rozpatrzenia tej sprawy w trybie normalnym. Wniosek Joanny L. nie jest wiążący dla prokuratora w żaden sposób, może zostać uwzględniony, ale nie musi - tłumaczy rzecznik.


Myślicie, że sprawa rzeczywiście trafi do sądu?

Zobacz: "Joanna łoiła do późna w nocy!"

Zdjęcia z wypadku Joanny L.:

Wypadek Joanny L.
ONS
Newsy
Joanna L. próbowała dogadać się z prokuratorem. Prawniczka gwiazdy zabrała głos
Trwają przygotowania do procesu

Dziś mija drugi tydzień od wypadku spowodowanego przez gwiazdę serialu "Przyjaciółki" - Joannę L . Aktorka pod wpływem alkoholu wjechała swoim Porsche w Nissana, a ten uderzył w znajdującą się przed nim Skodę. Całe zdarzenie nie wpłynęło dobrze na jej nienaganny dotąd wizerunek. Przypomnijmy: Kariera Joanny L. po wypadku wisi na włosku. Ekspert ma dla niej radę Za spowodowanie wypadku aktorce grozi nawet do 2 lat więzienia oraz wysoka grzywna. Nieoficjalne mówi się jednak, że Joanna nie ma zamiaru czekać na decyzję prokuratury, dlatego też wraz ze swoim adwokatem zaproponowała warunkowe umorzenie kary poprzez zapłacenie 10 tysięcy złotych grzywny i udział w programie telewizyjnym o zagrożeniach niesionych przez jadę po pijanemu. Jaka jest prawda? W tej sprawie magazyn "Party" postanowił skontaktować się z mecenas gwiazdy, Martą Lech: Teraz trwa postępowanie przygotowawcze, którego największą zaletą jest to, że nie jest jawne. Owszem, zaproponowałyśmy pewne warunki ugody, zgodnie z obraną linią obrony, ale nie mogę zdradzić jakie. Prokuratura ma teraz czas, by nasz wniosek przyjąć lub go dorzucić. Mamy nadzieję, że sprawa rozstrzygnie się w ciągu kilku najbliższych tygodni - mówi prawnik Aktorka w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie męża, który podchodzi z dystansem do całej historii. Zobacz:  Mąż Joanny L. żartuje z wypadku żony. Aktorka nie powiedziała mu o nim od razu Wypadek Joanny L.:

Edyta Górniak składa do sądu wniosek
ONS
Newsy
Górniak doskonale wie, co zrobi gdy Dariusz K. zostanie skazany. Wszystko dla dobra Allana
Czara goryczy już się przelała

Sprawa wypadku Dariusza K . mocno odbiła się na jego byłej żonie, Edycie Górniak i synku, Allanie. Podczas pierwszej rozprawy, oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku celebryta, część winy zrzuciła na wokalistkę, która utrudniała mu ponoć kontakty z dzieckiem. Przypomnijmy: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok... Kolejna rozprawa ma odbyć się już w 1 kwietnia. Artystka wie jednak, co zrobi, kiedy jej eksmąż zostanie skazany na więzienie. Jak donosi Rewia diwa ma zamiar złożyć wniosek do sądu o ustanowienie jej jedynym opiekunem prawnym syna. Uważa, że tak dla Allanka będzie najlepiej: Czara goryczy się przelała. Gdy tylko zapadnie wyrok skazujący w sprawie ojca Allana, Edyta złoży do sądu rodzinnego wniosek o ustanowienie jej jedynym opiekunem prawnym syna. Nie zgadza się, by ojciec dzwonił do Allana ani do niego pisał. Uważa, że byłaby to dla dziecka trauma. - czytamy Dobra decyzja? Zobacz: Edyta Górniak i Baron zdradzili prawdę o swoim "związku"! Edyta Górniak na obiedzie z synkiem:

Wyrok w sprawie Joanny L.
ONS
Newsy
Jest wyrok dla Joanny L.! Znamy szczegóły
Prokuratura zaakceptowała jej propozycję

Na początku września doszło w Warszawie do kolizji trzech aut, a jej sprawcą okazała się Joanna L. , która, jak się okazało po badaniu alkomatem, prowadziła auto pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu stwierdzono aż 1,2 promila. Przypomnijmy: Joanna L. spowodowała wypadek! Aktorka była pijana Joanna L. została oskarżona o spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu, a dziś sąd ogłosił wyrok w tej sprawie. Jest on całkowicie zgodny z propozycją, którą pełnomocniczka aktorki wystosowała do prokuratury. Oznacza to, że Joanna została skazana na pięć miesięcy prac społecznych po 30 godzin miesięcznie, zakaz prowadzenia pojazdów na dwa lata oraz 7 tysięcy złotych grzywny wpłaconych na cele charytatywne. Okoliczności tej sprawy nie budzą żadnych wątpliwości. Postawa oskarżonej wskazuje, że cele postępowania zostaną osiągnięte, zaś kara ograniczenia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów będą stanowić realną dolegliwość - argumentował wyrok prokurator Jakub Romelczyk . Wystarczająca kara za takie wykroczenie? Zobacz: Mamy zdjęcia z wypadku Joanny L. Zderzyła się z dwoma autami! Zdjęcia z wypadku Joanny L:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner