Jak zmieniła się Laura Samojłowicz? Laura Samojłowicz na pokazie Marty Banaszek Laura Samojłowicz na pokazie Marty Banaszek Laura Samojłowicz na premierze filmu "Yves Saint Laurent" Laura Samojłowicz
Jak zmieniła się Laura Samojłowicz?
Jak teraz wygląda?
1/6
Jak zmieniła się Laura Samojłowicz?

Choć nie jest gwiazdą z pierwszych stron gazet, nie daje o sobie zapomnieć. Laura Samojłowicz lubi celebryckie imprezy, w związku z czym pojawiła się ostatnio na jednym z pokazów mody na warszawskiej Pradze. Choć przyzwyczaiła nas do regularnych metamorfoz, wczoraj była nie do poznania! Co było przyczyną? Sprawdźcie koniecznie!

 

Zobaczcie ją w całej okazałości i oceńcie, czy bardzo zmieniła się od czasów "M jak Miłość" i "Hotelu 52".

 

Polecamy: Nowa postać w "M jak miłość"! Jej na pewno się nie spodziewaliście

2/6
Laura Samojłowicz na pokazie Marty Banaszek
ONS.pl

Na pokazie Marty Banaszek, Laura pojawiła się w musztardowej sukience. Kreacja wyjątkowo pogrubiła aktorkę, która jeszcze trzy tygodnie temu na gali "Flesz Fashion Night" wyglądała znakomicie! Całość uzupełniła czarnymi butami i torebką w tym samym kolorze. Naszym zdaniem wizytę u fryzjera Laura także może zaliczyć do wyjątkowo nieudanych. Piękną aktorkę pogrążyła również fryzura - po prostu ją postarzyła.

3/6
Laura Samojłowicz na pokazie Marty Banaszek
ONS.pl

Laura bardzo się zmieniła. Nie przypomina już tej samej postaci z "Hotelu 52".

4/6
Laura Samojłowicz na premierze filmu "Yves Saint Laurent"
ONS

Laura słynie z zamiłowania do eksperymentowania z wizerunkiem. Rozpoczęła je po odejściu z "M jak Miłość" w 2010 roku, gdzie grała Majkę Chojnacką - narzeczoną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Następnie dostała angaż w polsatowskiej produkcji "Hotel 52", w którym grała główną postać Natalię Lipską - właścicielkę hotelu. Po tym sukcesie przyszedł czas na blond włosy. Zobaczcie jak wyglądała!

5/6
Laura Samojłowicz

Aktorka uwielbia metamorfozy, choć nie zawsze były one udane. W pewnym momencie zapragnęła być blondynką, jednak na szczęście szybko doszła do wniosku, że był to błąd. Najlepiej wygląda w swojej naturalnej czerni!

6/6
akpa20120830_polsat_jk_8786.jpg

Lubicie jej styl?

Więcej na temat Laura Samojłowicz