Lara Gessler w makijażu

Lara Gessler: "Wszyscy wiedzą, że jestem gburem ściankowym!". Walczy z tym... na swoim blogu!

Lara Gessler w makijażu

Lara Gessler założyła bloga! W piątek w "Dzień Dobry TVN" córka Magdy Gessler pochwaliła się, że wraz z przyjaciółką postanowiła zająć się blogowaniem. Strona jest bardzo lifestyle'owa, na której można znaleźć mnóstwo inspiracji, piękne zdjęcia i wiele pomysłów począwszy od gotowania po aktywne spędzanie wolnego czasu. Co ciekawe Lara Gessler poznała Patrycję, z którą założyła bloga, na obozie treningowym Ani Lewandowskiej. Córce restauratorki bardzo długo udało się ukryć ten fakt i nie chciała, aby było głośno o jej działalności ze względu na znaną mamę i nazwisko. Nie ukrywa jednak, że nazwisko Gessler trochę pomaga:

Nazwisko na pewno pomaga. Ale też z niczym się nie wychylam, bo mam wrażenie, że jeśli to jest dobre to i tak się obroni - wyznała Lara Gessler w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

A jak Magda Gessler zareagowała na pomysł córki?

Powiem szczerze, że ona dopiero niedawno dowiedziała się, że on jest. Mama na początku chyba nie do końca kumała co to jest blog. I ona w końcu zadzwoniła do mnie i mówi: "Ale co Wy tam pokazujecie? Ale co to jest?".

Na stronie Lary i jej przyjaciółki pojawiają się również ich sesje. Gessler zażartowała nawet z ostatnich przytyków wobec jej osoby, że  ogóle się nie uśmiecha i słabo wychodzi na zdjęciach:

Wszyscy wiedzą, że się nie uśmiecham i jestem gburem ściankowym.

Będziecie odwiedzać stronę Lary Gessler?

 

Zobacz: Córka Magdy Gessler na salonach w BARDZO krótkiej sukience​

 

Lara Gessler założyła bloga

Lara Gessler na pokazie Sieradzky'ego
ONS

Córka Magdy Gessler odkryła w sobie kolejną pasję

Lara Gessler na pokazie Sieradzky'ego
East News

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13