Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Lara Gessler
Instagram
Newsy

Lara Gessler karmi córkę piersią i komentuje protesty: "Złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka"!

Lara Gessler karmi córkę piersią i komentuje protesty: "Złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka"!

Lara Gessler opublikowała w sieci piękne zdjęcie na którym karmi piersią swoją córeczkę, a przy okazji odniosła się do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Młoda mama opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym przyznaje, że wielka radość z powodu narodzin dziecka miesza się ze złością i bezradnością przez sytuację w naszym kraju.

Zobaczcie, co napisała Lara Gessler!

Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Lara Gessler o zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Zaledwie kilka dni temu Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg po raz pierwszy zostali rodzicami. Lara Gessler urodziła córeczkę, ale do tej pory nie zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej pociechy. 

Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej 🕊🥰🦦♥️
Mamy Ją!🙆🏼‍♀️- napisała ostatnio dumna mama.

Teraz w sieci pojawiło się piękne zdjęcie na którym widać, jak Lara Gessler karmi piersią swoją córeczkę. Córka Magdy Gessler w najnowszym wpisie na Instagramie przyznała, że jest bardzo szczęśliwa, ale nie może przejśc obojętnie wobec tego, co od kilku dni dzieje się w naszym kraju. Młoda mama skomentowała protesty po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego. 

♥️Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność ale, zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka - czytamy na Instagramie.

W dalszej części wpisu Lara Gessler zdradziła, jak ocenia decyzję Trybunału Konstytucjnego!

Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą o jakiej ciężko mi jest myśleć. Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i mimo, ze z domu to jestem z Wami całym sercem.⚡️♥️🕊 #czarnyprotest- skomentowała Lara Gessler. 

Zgadzacie się z opinią Lary Gessler? Spójrzcie tylko na jej piękne zdjęcie z córką!

Zobacz także: Wzruszona babcia Magda Gessler wita na świecie wnuczkę: "Jest wśród nas dziewczyneczka"

Lara Gessler pokazała zdjęcie z córką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność ale, zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka. Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą o jakiej ciężko mi jest myśleć. Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i mimo, ze z domu to jestem z Wami całym sercem.⚡️♥️🕊 #czarnyprotest Foto @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 

Młoda mama odniosła się również do decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego.

Lara Gessler w
East News

 

Magda Gessler i Lara Gessler w DDTVN
East News
Newsy
Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...
Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Lara Gessler jest dumna z osiągnięć mamy. Magda Gessler świętowała ostatnio jubileusz 10-lecia „Kuchennych rewolucji”. Zdaniem Lary, to program "wręcz stworzony dla jej mamy". - Ona jest uzależniona od procesu twórczego, który jest dla niej fascynujący. (...) Ten program pozwala jej cały czas tworzyć, a jednocześnie tych restauracji nie prowadzić, co by ją po prostu nudziło – powiedziała agencji Newseria córka Magdy Gessler. Przy okazji portal zapytał Larę, czy jej mama nie jest troche psychologiem. Magda Gessler, poza tym, że ratuje podupadające lokale, często rozwiązuje też ich inne problemy. Odpowiedź Lary zaskakuje! Zobaczcie do jakiej gwiazdy Lara porównała mamę. Jak przypomina Newseria, przez 10 lat zrealizowano 20 sezonów "Kuchennych Rewolucji" , a Magda Gessler odwiedziła 280 lokali. Zobacz także:  Zapytaliśmy Magdę Gessler, kto mógłby zastąpić ją w "Kuchennych rewolucjach". Odpowiedź zaskakuje! Śledzicie "Kuchenne rewolucje"?

Magda Gessler
East News
Newsy
Magda Gessler wspiera protestujące kobiety i wspomina: "Przeżyłam śmierć własnego dziecka. Żadna matka tego nie zapomina"
Magda Gessler wspiera protestujące kobiety i wspomina: "Przeżyłam śmierć własnego dziecka. Żadna matka tego nie zapomina"

Magda Gessler udzieliła bardzo poruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o śmierci swojego dziecka. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" miała przedwczesny poród i niestety lekarzom nie udało się uratować życia jej maleństwa. Znana restauratorka opowiedziała o tym wydarzeniu i jednocześnie wsparła protestujące kobiety. Przyznała, że "tylko i wyłącznie matka może podjąć decyzję odnośnie ciąży, a inni nie powinni tego oceniać".   Zobacz także:  Magda Gessler otworzyła z synem nową restaurację. Ceny zaskakują!  Magda Gessler wspiera protestujące kobiety i wspomina śmierć swojego dziecka. "Takie decyzje zawsze powinny być po stronie matki" Od tygodnia w całym kraju trwają protesty w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia prawa aborcyjnego. Na jego mocy w Polsce nie będzie można dokonać aborcji  z przesłanki embriopatologicznej , czyli gdy istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Głosy wsparcia dla strajkujących kobiet płyną między innymi od znanych gwiazd, w tym od Magdy Gessler.  Gwiazda "Kuchennych rewolucji" udzieliła poruszającego wywiadu dla "Ofeminin", w którym oprócz poparcia dla strajku kobiet, opowiedziała o tragicznym wydarzeniu ze swojego życia. Znana restauratorka straciła dziecko.  Chciałabym im powiedzieć, że je popieram, jestem z nimi. Także ze względu na moje doświadczenia życiowe. Zwłaszcza jedno, które było szczególnie znaczące.  Przeżyłam śmierć własnego dziecka. Coś, czego żadna matka nie zapomina i co zmienia ją na zawsze. Mieszkałam w Madrycie. To była moja druga ciąża. Wtedy byłam już matką Tadeusza - powiedziała Magda Gessler.  Magda Gessler przyznała, że...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner