Lara Gessler w seksownej mini podkreśliła naprawdę duży ciążowy brzuszek! Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie, jak w zaawansowanej ciąży prezentuje sie przyszła mama!

Reklama

Internauci są zachwyceni wyglądem Lary Gessler - fani jednogłośnie ocenili, że ciąża zdecydowanie służy córce Magdy Gessler. Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcie!

Lara Gessler czeka na narodziny dziecka

Lara Gessler zaledwie kilka tygodni temu po raz pierwszy pokazała rosnący brzuszek i zdradziła, że spodziewa się dziecka. Okazało się wówczas, że przyszła mama jest już w drugim trymestrze ciąży. Córka Magdy Gessler dość długo ukrywała informacje o swoim stanie.

Wolałam nie zapeszać, bo różne rzeczy mogą się wydarzyć, dlatego o wszystkim wiedzieli tylko najbliżsi. Chciałam mieć pewność, że z dzieckiem wszystko jest OK. Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas - mówiła ostatnio przyszła mama.

Teraz Lara Gessler chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcie z rosnącym brzuszkiem. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak przyszła mama prezentuje się w kostiumie kąpielowym, a teraz Lara Gessler pokazała się w krótkiej czerwonej sukience.

- Cudnie, coraz ładniej ????
- Ciąża ci służy, pięknie wyglądasz ????
- Pięknie wyglądasz ????????????????????????- komentują internauci.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Lary Gessler!

Zobacz także

Zobacz także: Kim jest partner Lary Gessler, Piotr Szeląg? Już niedługo para zostanie rodzicami!

Lara Gessler pokazała duży brzuszek.

Lara Gessler już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama