Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Lara Gessler w drugim trymestrze ciąży
Instagram/Lara Gessler
Newsy

Lara Gessler zostanie mamą: "To drugi trymestr ciąży" Zdradziła nam, dlaczego tak długo ukrywała ciążę

Lara Gessler zostanie mamą: "To drugi trymestr ciąży" Zdradziła nam, dlaczego tak długo ukrywała ciążę

Przez kilka miesięcy udało jej się zachować tę informację w tajemnicy. Tuż przed majówką Lara Gessler (31) opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym charakterystycznym gestem podkreśliła zaokrąglony ciążowy brzuszek. „Wiosna”, podpisała krótko fotografię zrobioną przez jej partnera Piotra Szeląga. Pod postem w ciągu kilku minut pojawiła się lawina komentarzy. Ciąży przyszłym rodzicom pogratulowali m.in. Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, siostry Bohosiewicz, Michał Piróg i Łukasz Jemioł.

– Dziękujemy za wszystkie życzenia i gratulacje. To miłe i niezwykle budujące, że tyle osób trzyma za nas kciuki – mówi „Fleszowi” Lara Gessler.

Dlaczego właśnie teraz zdecydowała się podzielić radosną nowiną z przyjaciółmi i swoimi fanami?

– Wolałam nie zapeszać, bo różne rzeczy mogą się wydarzyć, dlatego o wszystkim wiedzieli tylko najbliżsi. Chciałam mieć pewność, że z dzieckiem wszystko jest OK. Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża – dodaje Lara.

Na razie razem z Piotrem zaszyła się w domku na Mazurach, nieopodal Rucianego-Nidy. Jakie mają plany na najbliższe miesiące? Czy po porodzie Lara będzie mogła liczyć na pomoc mamy, Magdy Gessler?

Lara Gessler w ciąży. Potwierdziła to i podziękowała za gratulacje
Instagram

Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Z DALA OD MEDIÓW

Decyzję o wyjeździe z Warszawy Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg pod- jęli na początku marca, zanim jeszcze rząd ogłosił wprowadzenie obostrzeń związanych z koronawirusem.

– Spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszyliśmy na Mazury. Bez planu, jak długo tam zostaniemy. Dzień po naszym przyjeździe okazało się, że ze względu na epidemię spędzimy tu dłuższy czas, co, nie ukrywam, bardzo nas ucieszyło – opowiada „Fleszowi” Lara.

Powód? Przyszła mama nie kryje, że i dla niej, i dla jej partnera Piotra kwestia bezpieczeństwa była priorytetem.

– Zależało mi, żeby ten kluczowy okres, jakim jest początek ciąży, spędzić najspokojniej, jak się da. Z dala od mediów i ciekawskich spojrzeń. Na Mazurach nie trzeba się kamuflować, nikomu tłumaczyć, bo obok mamy tylko zaprzyjaźnionych sąsiadów – wyjaśnia Lara.

Młoda restauratorka śmieje się, że w mazurskiej głuszy ma wszystko, czego teraz najbardziej potrzebuje: spokój, świeże powietrze, zdrowe produkty z lokalnych gospodarstw i... ukochanego mężczyznę u boku.

– Ten czas traktujemy jak dar losu. Możemy cieszyć się naszym szczęściem na własnych zasadach. Piotr bardzo mnie wspiera i dba, żebym się nie przemęczała – mówi Lara.

East News

BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

Jak wyglądają dni zakochanych na kwarantannie? Zwykle poranki zaczynają, ćwicząc razem jogę. Gessler i Szeląg uwielbiają dobrą kuchnię, więc dużo i chętnie gotują. W menu Lary królują owoce, bo właśnie na nie ma największą ochotę. Restauratorka specjalizuje się też m.in. w zdrowych śniadaniach i słodkich wypiekach, z kolei jej partner woli przyrządzać wymyślne dania obiadowe.

– Korzystamy z uroków przyrody. Chodzimy na długie spacery do lasu, wieczorami palimy ognisko, przy którym Piotr często gra na gitarze – opowiada przyszła mama.

Ale na Mazurach Lara i Piotr nie tylko odpoczywają. Szeląg z zawodu jest prawnikiem i na co dzień pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. W związku z epidemią koronawirusa sądy funkcjonują w ograniczonym zakresie (większość spraw została przesunięta na inny termin), dlatego Piotr może wykonywać swoje obowiązki zdalnie. Podobnie Lara, która teraz zarządza restauracją Słodki... Słony przez internet. Jej obecność w lokalu nie jest konieczna, bo sprzedaż posiłków i ciast odbywa się tylko na wynos.

– Dzięki temu mam więcej czasu na pisanie nowej książki, opatrzonej pięknymi rysunkami, która ukaże się jesienią. Nie będzie to jednak typowa książka kulinarna z przepisami na słodkie wypieki – zdradza nam Gessler.

SZALEŃSTWO KONTROLOWANE

Mimo że pierwsze dziecko Lary i Piotra przyjdzie na świat jesienią, przyszła mama nie dała się jeszcze porwać wyprawkowemu szaleństwu.

– Uważam, że to zdecydowanie za szybko, dlatego nie spędzam kilku godzin dziennie na wyszukiwaniu ubranek czy akcesoriów dla niemowląt. Ale kto wie, co będzie za parę tygodni! – śmieje się Lara.

Kilka miesięcy temu Gessler i Szeląg zamieszkali razem na warszawskim Powiślu. Mieszkanie jest odnowione, więc nie planują remontu. Dla malucha wygospodarują kącik, w którym znajdą się niezbędne rzeczy: łóżeczko, przewijak, komoda na ubranka i podręczne gadżety. Co ciekawe, Lara, w odróżnieniu od wielu debiutujących mam, nie zaczytuje się w poradnikach na temat niemowląt.

– Stawiam na intuicję i sprawdzoną wiedzę. Wszystkiego będę się dopiero uczyć, ale wierzę, że damy radę – śmieje się.

Jej bliscy nie mają wątpliwości, że będzie wspaniałą mamą. Zwłaszcza Magda Gessler, która już nie może się doczekać narodzin pierwszego wnuka.

– Od lat marzyłam, żeby zostać babcią, choć nigdy tego głośno nie powiedziałam. Jestem przeszczęśliwa! Lara jest bardzo spokojną, zdyscyplinowaną i poukładaną osobą, więc jest szansa, że dziecko odziedziczy charakter po niej i nie będzie z nim większych kłopotów – mówi restauratorka.

Czy Magda Gessler zrezygnuje z części obowiązków zawodowych i zaangażuje się w pomoc w wychowywaniu wnuka?

– Absolutnie nie zamierzam wtargnąć w ich życie. Najpierw to rodzice muszą się nacieszyć dzieckiem, babcia grzecznie zaczeka na wyraźny sygnał. Jako młoda matka w kryzysowych sytuacjach zawsze dzwoniłam do swojej mamy, więc moją rolą jest być w pogotowiu – dodaje.

Jesienią Lara i Piotr zaczną nowy etap w swoim związku. Czego się spodziewają?

– Może być już tylko lepiej, co wcale nie znaczy, że łatwiej – mówi Lara Gessler.

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Gessler w białym płaszczu
Newsy
Jak Magda Gessler pomaga ratować restauracje w czasie pandemii koronawirusa? "Mają teraz kolejki"!
Magda Gessler radzi, jak ratować restauracje w trakcie koronawirusa i zdradza, jak wnuczka Nena zmieniła jej życie.

Niemal 300 odmienionych lokali, trwające przeszło dekadę „Kuchenne rewolucje”, a do tego jej własne, świetnie prosperujące restauracje. Magda Gessler od lat jest guru branży gastronomicznej. Nic więc dziwnego, że w trakcie pandemii to właśnie do niej z prośbą o pomoc zwracają się restauratorzy z całej Polski. Restauratorka zapewnia, że robi wszystko, by uratowane przez nią restauracje nie upadły. W wywiadzie z magazynem "Party" gwiazda TVN zdradziła, jak można ratować gastronomię w dobie koronawirusa. Opowiedziała też, jak czuje się w roli babci i czego pragnie dla małej Neny. Jak Magda Gessler ratuje restauracje? Nie da się ukryć, że pandemia rzeczywiście niemal uśmierciła branżę gastronomiczną. Niestety, nastał dla niej bardzo trudny czas. Wiele lokali, które dotąd świetnie prosperowały, zostało zamkniętych, choćby z powodu wysokich czynszów, których właściciele teraz nie byli w stanie zapłacić. Dlatego wielu restauratorów zgłasza się do Magdy Gessler z prośbą o pomoc. Podpowiadam im, jak tę sytuację przetrwać. Ostatnio w Lubiążu zrobiłam „Kuchenne rewolucje” w restauracji, którą prowadzi para młodych ludzi. On robił najlepsze hamburgery i najlepszą pizzę, jakie w życiu jadłam, ale nie potrafił tego sprzedać. Restauracje są zamknięte dla gości, więc otworzyliśmy tam pięknie wyeksponowane i, co najważniejsze, bezpieczne okienko Drive, do którego ludzie podjeżdżają samochodami. I mają tam teraz kolejki! – mówi "Party" Magda Gessler. Restauratorka ma nadzieję, że setki restauracji, które udało jej się uratować przetrwają ten trudny czas. W jaki sposób? Oczywiście! Jestem w kontakcie z wieloma właścicielami. Poleciłam im otwarcie okienek na wynos i ograniczenie menu do trzech, czterech dań do wyboru dziennie oraz...

Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News
Newsy
Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) czekają problemy w związku! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!
Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) czekają problemy w związku! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka pod koniec kwietnia i na początku maja? Problemy w związku, daleka podróż na majówkę, a może nowe wyzwania zawodowe?  Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138.  Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na kwiecień i maj 2019 z magazynu Party Byk 21.04–20.05 Miłość: Jeśli nie układa ci się z obecnym partnerem, nie licz na to, że stanie się cud i wszystko nagle się zmieni. Lepiej się rozstańcie i spróbujcie ułożyć sobie życie na nowo. Praca: Twój szef ma cię ostatnio na oku, więc pilnuj się, bo nawet drobny błąd może cię dużo kosztować. Twoja szansa: Spotkanie ze starym znajomym może odmienić twoje życie. Bliźnięta 21.05–21.06 Miłość: Partner rozczaruje cię swoim zachowaniem, więc wasz związek czeka poważny kryzys. Choć będzie to dla ciebie trudne, postaraj się mu wybaczyć i daj jeszcze jedną szansę. Praca: Unikaj poważnych zmian w życiu zawodowym. Nie szastaj też pieniędzmi, bo przydadzą ci się oszczędności. Twoja szansa: Szlifuj język angielski. Panna 23.08–22.09 Miłość: Wydarzy się coś, co będziesz ukrywać przed partnerem. I źle się to dla ciebie skończy, bo on odkryje twój sekret i straci do ciebie zaufanie. Single spod tego znaku mogą poznać kogoś wyjątkowego. Praca: To będzie dobry czas. Czeka cię nawet awans albo podwyżka. Ale nie wszyscy w firmie dobrze przyjmą twój sukces. Twoja szansa: Rozwijaj swoje pasje. Rak 22.06–22.07 Miłość: Ciągłe nieporozumienia i wynikające z nich kłótnie sprawią,...

Tatiana Okupnik
Newsy
Tatiana Okupnik o depresji po porodzie: "Nie chciało mi się wstawać z łóżka, myć. Ryczałam, byłam załamana"
Tatiana Okupnik o depresji po porodzie: "Nie chciało mi się wstawać z łóżka, myć. Ryczałam, byłam załamana"

Nigdy nie opowiadała wiele o swoim życiu prywatnym, tak naprawdę – prawie wcale. Tatiana Okupnik (41) nie chciała nawet za bardzo mówić o swoim ślubie z Michałem Micielskim, menedżerem Marcina Gortata. To właśnie koszykarz wrzucił na Twittera kilka zdjęć ze ślubu swoich przyjaciół i dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że w 2013 roku Tatiana i Michał się pobrali. Niespodziewanie pod koniec kwietnia wokalistka zamieściła na Instagramie filmik inny niż zazwyczaj – opowiadała w nim o sobie. Następnego dnia kolejny. Codziennie nowe nagrania – niezwykle osobiste, w których Okupnik mówiła o swoim życiu, o emocjach, o tym, dlaczego na pięć lat zniknęła z show-biznesu. O tym, jak trudny czas przeżywała, gdy po ślubie przeprowadziła się z mężem do Stanów Zjednoczonych.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik) Cze 30, 2018 o 11:54 PDT OPOWIEŚĆ TATIANY Do tej pory w stu procentach poświęcała się dzieciom. Do tego stopnia, że dopiero rok temu, dzięki bliskim sobie kobietom, teściowej i mamie, na kilka dni zostawiła „paszczaki” – jak pieszczotliwie nazywa dzieci – by zająć się sobą. Odwiedzała galerie, spotykała się z muzykami, zaczęła biegać. Teraz, kiedy jej córka Matylda skończyła cztery lata, a synek Tymon dwa, poczuła, że musi coś zrobić, żeby ruszyć do przodu. I gdy ogląda się nagrane przez Tatianę filmiki, widać, że ma za sobą naprawdę ciężkie chwile i wciąż przepracowuje trudne emocje.        ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner