Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek w kostiumie kąpielowym. Ale duży!
Facebook

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek w kostiumie kąpielowym. Ale duży!

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek w kostiumie kąpielowym. Ale duży!
Facebook

Lara Gessler pochwaliła się naprawdę dużym ciążowym brzuszkiem. Przyszła mama opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje ubrana w dopasowaną koszulkę, która na fotce przypomina kostium kąpielowy. Stylizacja podkreśliła ciążowe krągłości córki Magdy Gessler! Internauci są zachwyceni świetnym wyglądem Lary. Zobaczcie, jak komentują jej najnowsze zdjęcie! 

Lara Gessler czeka na narodziny dziecka

Lara Gessler pod koniec kwietnia poinformowała, że wkrótce zostanie mamą. Córka jednej z największych gwiazd TVN pokazała wówczas swoje zdjęcie, na którym pozowała ze sporym brzuszkiem. Szybko okazało się, że Lara Gessler jest już w zaawansowanej ciąży! Przyszła mama w rozmowie z magazynem "Flesz" zdradziła, jak się czuje w drugim trymestrze ciąży.

Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża- powiedziała w rozmowie z "Fleszem".

Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny Lara Gessler chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Ostatnio pokazała, jak spędziła słoneczny weekend! W białym topie, który wygląda niczym kostium kąpielowy podkreśliła swoje krągłości. Brzuszek jest już naprawdę spory!

- Ale fajny brzuszek 😍 no i fajnie rośnie 😍😍👏👏
- Pieknie wygladasz!!- komentują internauci. 
- Ale pięknie! Gratki kochani !- napisała Jessica Mercedes. 

Zobaczcie sami, jak w zaawansowanej ciąży prezentuje się Lara Gessler! Przypominamy, że przyszła mama nie zdradziła do tej pory, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży! Kto jeszcze spodziewa się dziecka? Lista gwiazd jest długa!

Lara Gessler pochwaliła się dużym brzuszkiem.

 

Lara Gessler jesienią zostanie mamą.

East News

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48