Lara Gessler i Tadeusz Muller Lara Gessler z mężem Pawłem
Lara Gessler i Tadeusz Muller
East News
To spore zaskoczenie
1/4

 

Czy to możliwe, że Lara Gessler nie tylko rozwodzi się ze swoim mężem, ale już znalazła też nowego partnera? Tak można wnioskować po nagraniach, które krążą w internecie. Lara Gessler w weekend bawiła się z innymi celebrytami na imprezie zorganizowanej przez dziennikarza muzycznego Jankesa oraz jego partnerkę. Do Zakopanego zjechały największe gwiazdy, w tym między innymi Jessica Mercedes, Paulina Krupińska, Maffashion czy też Natalia Siwiec z mężem.

To właśnie Mariusz Raduszewski zamieścił na swoim Instagramie nagrania, na których widać, jak Lara Gessler przez cały wieczór świetnie bawiła się w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Czy to on zajął miejsce Pawła Rucza u jej boku? Zobaczcie naszą galerię i oceńcie sami.

 

POLECAMY: Lara Gessler rozwodzi się z mężem? Dlaczego? Kulisy ich rozstania

2/4
Lara Gessler i Tadeusz Muller
East News

 

Dlaczego Lara Gessler się rozwodzi?

 

Do tej pory Lara Gessler unikała komentowania doniesień na temat rozpadu jej małżeństwa. Ostatnio zrobił to za nią... jej brat! Tadeusz Muller w rozmowie z "Jastrząb Post" opowiedział, co działo się między Larą a Pawłem Ruczem.

 

- Nie mam na to wpływu. Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie - wyznał Tadeusz Muller. 

Syn Magdy Gessler zapewnił jednak, że nie ma zamiaru urywać kontaktu ze szwagrem. Sytuacja może być o tyle krępująca, że już teraz plotkuje się, że Lara Gesslere znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Tę wersję mogą potwierdzać wspomniane nagrania. Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Instagram

 

Jak już wspomnieliśmy, mąż Natalii Siwiec wyjątkowo chętnie relacjonował niemal całą imprezę na Instagramie. Na nagraniach widać między innymi polskie blogerki, które w szampańskich nastrojach tańczyły na stole. Wśród tłumu wypatrzeć można było również Larę Gessler, której towarzyszył przystojny brunet.

 

- Tańczyli, obściskiwali się i całowali. Widać było, że świetnie się ze sobą dogadują - twierdzi informator serwisu Pudelek.

Czy to oznacza, że Lara faktycznie jest już zakochana i zapomniała o nieudanym małżeństwie, które zawarła w 2017 roku?

4/4
Lara Gessler z mężem Pawłem
East News

 

Czy to naprawdę koniec tego małżeństwa? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać, co o tym myślicie! 

Więcej na temat Lara Gessler