East News
TYLKO U NAS

Magda Gessler zostanie babcią! Czy zrezygnuje z "Kuchennych rewolucji", by pomóc córce?

East News

Przez kilka miesięcy udało jej się zachować informację o ciąży w tajemnicy. Tuż przed majówką Lara Gessler opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie, na którym charakterystycznym gestem podkreśliła zaokrąglony brzuszek. "Wiosna", podpisała krótko.

Jak pisze najnowszy "Flesz", przyszła mama właśnie zaczęła drugi trymestr ciąży i czuje się bardzo dobrze. Dlaczego podzieliła się tą radosną nowiną z przyjaciółmi i swoimi fanami dopiero teraz?

Wolałam nie zapeszać, bo różne rzeczy mogą się wydarzyć, dlatego o wszystkim wiedzieli tylko najbliżsi. Chciałam mieć pewność, że z dzieckiem wszystko jest OK. Zaczęłam drugi trymest ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża - zdradziła w rozmowie z "Fleszem" Lara.

Na początku marca, jeszcze przed wielką falą epidemii koronaworusa, Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg zaszyli się na Mazurach – w okolicy Rucianego-Nidy i zamierzają tam pozostać przez dłuższy czas. Jak oboje podkreślają, ze względów bezpieczeństwa.

Lara nie ukrywa, że to dla niej wymarzone miejsce, bowiem w mazurskiej głuszy ma wszystko, czego obecnie potrzebuje do szczęścia: spokój, świeże powietrze, zdrowe produkty z lokalnych gospodarstw i... ukochanego mężczyznę u boku.

Ten czas traktujemy jak dar od losu. Możemy cieszyć się naszym szczęściem na własnych zasadach. Piotr bardzo mnie wspiera i dba, żebym się nie przemęczała – mówi przyszła mama.

Jaką babcią będzie Magda Gessler?

Lara i Piotr cieszą się wspólnie spędzonym czasem, ale... nie zaczytują się w poradnikach na temat niemowląt. Ich przyjaciele nie mają wątpliwości, że będą wspaniałymi rodzicami. Choć jesienią Lara będzie debiutować w roli mamy, to jej mama, Magda Gessler jest przekonana, że córka świetnie się w niej sprawdzi.

W rozmowie z "Fleszem" restauratorka przyznaje, że już nie może się doczekać, aż jej pierwszy wnuk pojawi się na świecie.

Od lat marzyłam, żeby zostać babcią, choć nigdy tego głośno nie powiedziałam. Jestem przeszczęśliwa! Lara jest bardzo spokojną, zdyscyplinowaną i poukładaną osobą, więc jest szansa, że dziecko odziedziczy charakter po niej i nie będzie z nim większych kłopotów – mówi przyszła babcia.

Czy Magda Gessler zrezygnuje z części obowiązków zawodowych, m.in. z prowadzenia show "Kuchenne rewolucje" i zaangażuje się w pomoc w wychowaniu wnuka?

Absolutnie nie zamierzam wtargnąć w ich życie. Najpierw to rodzice muszą się nacieszyć dzieckiem, babcia grzecznie zaczeka na wyraźny sygnał. Jako młoda matka w kryzysowych sytuacjach zawsze dzowniłam do swojej mamy, więc moją rolą jest być w pogotowiu – wyjaśnia Magda Gessler.

Jak Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg spędzają czas na Mazurach i co ich teraz najbardziej pochłania? Jak zamierzają urządzić pokój swojego pierwszego dziecka? Wszystko to przeczytasz w nowym "Fleszu". Wersję online znajdziecie m.in. na hitsalonik.pl > KLIKNIJ TUTAJ!

Okładka magazynu "Flesz" nr 10 z Magdą i Larą Gessler
Party.pl

Jesienią Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg zostaną rodzicami.

East News

 

Więcej na temat Magda Gessler Lara Gessler
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43