Córka Magdy Gessler, Lara, nie ochrzci dziecka

Córka Magdy Gessler, Lara, nie ochrzci dziecka! "Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne"

Córka Magdy Gessler, Lara, nie ochrzci dziecka

Lara Gessler jest już w trzecim trymestrze ciąży i niebawem na świat przyjdzie jej córka. Gwiazda nie boi się wzbudzać skrajne emocje i niedawno pochwaliła się bardzo odważną sesją ciążową, a teraz otwarcie zadeklarowała, że razem z partnerem nie planują ochrzcić swojego dziecka. Tym samym Lara Gessler i Piotr Szeląg idą w ślady Małgorzaty i Radosława Majdanów, którzy niedawno oświadczyli, że nie planują chrzcin Henryka. Swoją decyzję uzasadnili mocnymi argumentami, a teraz Lara Gessler wyjaśnia powody swojej decyzji. 

Kody rabatowe 5 10 15 to świetna okazja na zakup eleganckiego ubioru na chrzciny dziecka bez obaw o zbyt duże koszty.

Lara Gessler i Piotr Szeląg nie ochrzczą dziecka!

Lara Gessler już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą, a ostatni trymestr ciąży to czas na organizowanie tzw. baby shower, tak modnego wśród gwiazd. W wywiadzie dla "Party" córka Magdy Gessler wyznała, że nie zamierza urządzać tego typu imprezy, podobnie zresztą, jak "pępkowego" ponieważ razem z partnerem nie lubią podziałów. Lara Gessler zdradziła też wtedy, że nie planują chrzcin!

Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać "męskiego opijania" albo "kobiecego wieczorku". Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę - powiedziała Lara Gessler w "Party".

Teraz córka Magdy Gessler ostatecznie potwierdziła decyzję. Okazuje się, że ma ważny powód i nie zamierza stwarzać pozorów społecznych, ale żyć w zgodzie z sobą:

Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne- wyznała szczerze Lara Gessler w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Decyzja Lary Gessler już wywołała dyskusję w sieci. Zgadzacie się z jej argumentami?

Zobacz także: Nagi partner Lary Gessler pochwalił się ich nowym mieszkaniem! Co przyciąga większą uwagę? 

Lara Gessler z partnerem
East News

Lara Gessler jest już w trzecim trymestrze ciąży. Niebawem powita na świecie swoją córeczkę!

Lara Gessler w drugim trymestrze ciąży
Instagram/Lara Gessler

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczynkii .... mojje🏵🏵🍒

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22