Lady Gaga w peruce
East News

Lady Gaga zapomniała już o Bradleyu? Przyłapano ją na namiętnym pocałunku z przystojniakiem

Lady Gaga w peruce
East News

Rok 2019 zaczął się od ogromnego skandalu. Wszyscy plotkowali bowiem o gorącym romansie, który miał połączyć Lady Gagę i Bradleya Coopera. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że oboje byli wtedy w szczęśliwych związkach. 

Dziś już mało kto pamięta o tym rzekomym romansie. Lady Gaga również sprawia wrażenie, jakby wyparła z pamięci zażyłość, która połączyła ją z kolegą z planu filmowego. Co więcej, ostatnio piosenkarka została przyłapana na czułościach z tajemniczym mężczyzną. Kim on jest?

Z kim spotyka się teraz Lady Gaga?

Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali w głośnym filmie "Narodziny gwiazdy", który poruszył widzów na całym świecie i zdobył Oscara w kategorii "najlepsza piosenka". To właśnie tam oboje mieli się do siebie zbliżyć. Lady Gaga i Bradley Cooper grali kochanków, a ich uczucie ponoć przeniosło się poza plan zdjęciowy.

Ucierpiały na tym związki gwiazd. Lady Gaga w lutym 2019 roku rozstała się ze swoim partnerem, Christianem Carino. Kilka tygodni później prasa rozpisywała się zaś o kryzysie w związku Bradley Coopera i Iriny Shayk. Jak już wiemy, para również się rozstała.

Czy Bradley Cooper i Lady Gaga są teraz zajęci? Do tej pory media milczały na temat ich potencjalnych związków. Aż do teraz. Lady Gaga w Nowy Rok została przyłapana na namiętnym pocałunku z tajemniczym przystojniakiem. Wygląda na to, że serce piosenkarki znowu jest zajęte! Czekamy, aż zdradzi nieco więcej szczegółów na temat swojej nowej relacji!

Lady Gaga całuje się z tajemniczym mężczyzną
East News

Jak myślicie, czy to związek na dłużej?

Lady Gaga całuje się z tajemniczym mężczyzną
East News

O rzekomym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera rozpisywały się media na całym świecie

Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

 

Więcej na temat Lady Gaga
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17