gwiazdy w tej samej bluzce Hanna Lis Olga Kalicka Paulina Smaszcz Kurzajewska Basia Kurdej-Szatan
gwiazdy w tej samej bluzce
Mat. prasowe
1/5
gwiazdy w tej samej bluzce
Mat. prasowe

Barbarę Kurdej-Szatan, Olgę Kalicką, Hannę Lis i Paulinę Smaszcz-Kurzajewską z pozoru niewiele łączy (poza wykonywanymi zawodami). Okazuje się jednak, że wszystkie cztery gwiazdy zapałały miłością do jednego i tego samego… projektanta mody. Mowa o Łukaszu Jemiole, który już od dawna podbija serca gwiazd. Często ubiera je na wielkie gale i branżowe imprezy, ale okazuje się również, że gwiazdy ufają mu w kwestii codziennych basicowych ubrań. Tym razem Basia Kurdej-Szatan, Olga Kalicka, Hanna Lis i Paulina Smaszcz-Kurzajewska wybrały ten sam t-shirt od Jemioła. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak się w nim prezentują.

 

Zobacz: Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia! Szpak lub Kwiatkowski, a może Majdan albo Kraśko? PLEBISCYT

2/5
Hanna Lis
Mat. prasowe

Gwiazdy pokohcały t-shirt z tukanem Jemioła. Jest to główny motyw najnowszej linii t-shirtów projektanta z serii basic. Egzotyczny ptak idealnie pasuje  do sezonu wakacyjnego, nic więc dziwnego, że wpadł w oko gwiazdom. Hanna Lis dobiera swój t-shirt do dżinsowych spodenek i swetra (jest więc przy okazji gotowa na jesień!).

Zobacz: Poprosiliśmy 7 projektantów o skomentowanie sukni ślubnej Meghan. Przeczytajcie co odpowiedzieli

3/5
Olga Kalicka
Mat. prasowe

Łukasz Jemioł zdradza, dlaczego wybrał motyw tukana i w ten sposób opisuje swoją casualową i basicową linię:

 

„Ubrania z linii basic hołdują codzienności. To propozycja kontrolowanego luzu, jednak nie lubię banałów i dlatego nawet proste rzeczy mają swój kontekst. Moda jest odzwierciedleniem naszych zainteresowań, pasji, wiedzy o świecie i ludziach. Prywatnie kocham podróże, które są dla mnie jedną z ważniejszych inspiracji w mojej pracy. Tukan jest nawiązaniem do lata, egzotycznych kierunków, natomiast jego symboliczne znaczenie jest dla mnie wartością dodaną - podkreśla Łukasz Jemioł.

 

Zobacz: Małgorzata Socha w świetnym humorze na spotkaniu z Łukaszem Jemiołem. Gwiazda "Przyjaciółek" poczuła wiosnę!

4/5
Paulina Smaszcz Kurzajewska
Mat. prasowe

Paulina Smaszcz-Kurzajewska stawia na podobny look do Hanny Lis i do t-shirtu nosi krótkie spodenki.

Zobacz: Smaszcz-Kurzajewska bardzo szczerze: Moja mama do tej pory się wstydzi i mówi: „Mam córkę z więzienia”! O czym mówi?

5/5
Basia Kurdej-Szatan
Mat. prasowe

Podoba się wam casualowy t-shirt od projektanta?

Zobacz: Tylko Kożuchowska mogła założyć tak odjechane buty! Zobacz jej look z pokazu Jemioła