Co dalej z karierą Hanny Lis?

Co będzie robiła Hanna Lis po odejściu z TVP? "Mam pewien projekt"

Co dalej z karierą Hanny Lis?

Co dalej z karierą Hanny Lis po utracie pracy w TVP? Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" opowiada o swoich planach. Czy wróci do telewizji? Czy chce zajmować się jeszcze dziennikarstwem politycznym?

Hanna Lis - co dalej z jej karierą?

Hanna Lis w rozmowie z dziennikiem powiedziała, że ma na razie dość polityki. Po 4 latach bycia w "Panoramie" nie chce zajmować się taką tematyką, zwłaszcza, że bardzo ją niepokoi to co dzieje się w Sejmie:

[...] w tej chwili łapię głęboki oddech. Ostatni rok, skupiony głównie wokół kampanii wyborczej, był naprawdę ciężki. Rozliczano nas z każdej sekundy i dobrze, a dzisiaj czytam, że jestem propagandystką. Na razie chciałabym odetchnąć od polityki i szczerze powiedziawszy, wiadomością dnia, która bardziej mnie zasmuca niż moje osobiste perypetie, to wszczęcie procedury monitorowania praworządności w Polsce przez Komisję Europejską. Tego jeszcze nie było, to jest absolutny precedens. I dlatego mogę powiedzieć, że Viktor Orbán przy Jarosławie Kaczyńskim to dyletant. I to jest wiadomość dnia, a nie informacja, że zostałam zwolniona.

Hanna Lis na razie nie chce zdradzać, czym się zajmie. Kilka lat temu było głośno o tym, że poprowadzi program kulinarny. Zaznaczyła też, że już współczuje swoim kolegom po fachu. Jak jest naprawdę?

Mam pewien projekt z tyłu głowy, natomiast nie mam konkretnych planów. Pewne pomysły na siebie mam, ale żadne decyzje nie zapadły. Myślę, że polska polityka przez najbliższe cztery-pięć lat będzie tak dramatycznie jałowa i przykra, że mogę tylko współczuć dziennikarzom politycznym, którzy będą musieli się tym wszystkim zajmować.

Zobacz także: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

 

Hanna Lis zwolniona z TVP

Dzień Dziennikarza - Hanna Lis

Hanna Lis odchodzi z TVP

Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS

Hanna Lis chce odpocząć od dziennikarstwa politycznego

Hanna Lis
ONS

Więcej na temat Hanna Lis
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43