Kulisy rozstania Bołądź i Fabijańskiego Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Kulisy rozstania Bołądź i Fabijańskiego
1/4
Kulisy rozstania Bołądź i Fabijańskiego

 

Miał być ślub, jest wielkie rozstanie! O kryzysie w krótkim, ale burzliwym i pełnym emocji związku Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego mówiła się właściwie od momentu, kiedy ogłosili światu, że są parą. Informacje o ich wspólnym zamieszkaniu czy zaręczynach przeplatały się z uwiecznionymi przez paparazzi zdjęciami ich awantur na środku ulicy. Dziś wiadomo już, że ich miłość nie przetrwała, a szansa na odbudowanie tej relacji jest niewielka. Jak wyglądało rozstanie popularnej pary? O szczegółach pisze "Show"! 

 

Więcej - na kolejnych slajdach!

 

Zobacz: Olga Bołądź kończy 32 lata. Czego o niej nie wiecie? Co mówi o Bogu, sensie życia i synku?

 

2/4

 

Zakochali się w sobie na planie filmu "Botoks" Patryka Vegi. W 2017 roku ogłosili światu, że są parą, a potem sprawy potoczyły się nadzwyczaj szybko. Zakochanie nie chcieli tracić czasu - szybko zdecydowali się na wspólne mieszkania, co więcej - mówiło się o tym, że para ma już kredyt na własny apartament warty ponad milion złotych. Podczas jednej z imprez Olga chwaliła się zaś pierścionkiem zaręczynowym. W tym samym czasie pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie. Skupiły się... na ciężkim charakterze Sebastiana i jego "narcyzmie", który według Show nie podobał się Bołądź. Aktorka miała więc wysłać ukochanego na terapię, żeby ratować ich związek. Wizyty u psychologa pomogły, jednak... do czasu. 

3/4
Paparazzi

 

Już w maju plotkowano, że Bołądź i Fabijański rozstali się. Wakacje spędzili osobno, na ich Instagramach ciężko o jakiekolwiek wspólne zdjęcia czy dowody, że spędzają czas razem. Olga wybrała się na długie wakacje do Meksyku, Sebastian wpadł w wir pracy (m.in. nad nowym filmem "Kamerdyner"). We wtorek aktor będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Czy zdradzi coś na temat rozstania z gwiazdą? Kuba nie boi się odważnych pytań...

 

Zobacz: Bołądź i Wojewódzki mieli romans! Pierwszy raz opowiedzieli o wspólnej przeszłości

4/4
Olga Bołądź, Sebastian Fabijański

 

Czy jest szansa, że ta para jeszcze do siebie wróci? Trzymacie za nich kciuki? A może nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki?


Zobacz:JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POLSKICH AKTOREK JEST W CIĄŻY! CZY MACIERZYŃSTWO POKRZYŻUJE JEJ PLANY?