Olga Bołądź i Sebastian Fabijański kłócą się na ulicy Olga Bołądź i Sebastian Fabijanski zdjęcia razem - na pikniku literackim z okazji imienin Jana Kochanowskiego Olga Bołądź i Sebastian Fabijanski zdjęcia razem - na pikniku literackim z okazji imienin Jana Kochanowskiego
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański kłócą się na ulicy
1/4
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański kłócą się na ulicy

 

Związek Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego to już przeszłość! Ponad rok temu, dowiedzieliśmy się, że Olga i Sebastian są parą - zakochani pojawili się wówczas razem na oficjalnej premierze filmu "Volta". Już kilka tygodni później media informowały, że aktor wprowadził się do mieszkania swojej partnerki. Wydawało się wówczas, że zakochani odnaleźli swoje szczęście - zaledwie kilka miesięcy temu okazało się nawet, że Olga i Sebastian kupili pierwszy wspólny apartament i ponoć szykowali się do ślubu... Niestety, teraz okazuje się, że para podjęła decyzję o rozstaniu!

 

Dlaczego Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zdecydowali się na rozstanie? Więcej informacji w naszej galerii.

 

Zobacz także: OLGA BOŁĄDŹ 20 KG GRUBSZA? NA TYM ZDJĘCIU AŻ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ...

2/4
Olga Bołądź i Sebastian Fabijanski zdjęcia razem - na pikniku literackim z okazji imienin Jana Kochanowskiego
East News

O tym, że w związku Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego pojawił się kryzys media informowały już jakiś czas temu. Teraz "Fakt" donosi, że wspólne wakacje miały pomóc im pokonać trudności - niestety, po wspólnym urlopie para zdecydowała się jednak na rozstanie.  

Oboje mają ciężkie charaktery. Olga uważa, że Sebastian nie nadaje się do stworzenia stałego związku. On po miesiącach ekstazy zaczął zamykać się w sobie. Olga miała dość, że od kilku miesięcy żyła tak jakby była sama. Nie miał dla niej w ogóle czasu, a ona potrzebuje poczucia bezpieczeństwa - w rozmowie z dziennikiem zdradza znajomy pary. Niestety proza życia zabiła tę miłość. Różnica charakterów jest dla nich nie do pokonania.

 

Zobacz także: Sebastian Fabijański na zdjęciusprzed lat jest nie do poznania…

3/4

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Olgi i Sebastiana pojawiły się przed wakacjami. Paparazzi przyłapali ich wówczas na ostrej kłótni. 

Zobacz: Olga płacze, Sebastian krzyczy! Zobacz, jak Bołądź i Fabijański pokłócili się na ulicy! To KONIEC miłości?

Zakochani dali sobie jednak szansę i próbowali ratować swój związek podczas wakacji. Niestety, teraz już wiemy, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański podjęli trudną decyzję o rozstaniu. 

4/4
Olga Bołądź i Sebastian Fabijanski zdjęcia razem - na pikniku literackim z okazji imienin Jana Kochanowskiego
East News

Myślicie, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański skomentują medialne plotki na temat swojego rozstania?