Dominika Kulczyk, Sebastian Kulczyk, Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski Agnieszka Radwańska Robert Lewandowski Agata Wejchert Victoria Wejchert
Dominika Kulczyk, Sebastian Kulczyk, Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski
East News/ONS
1/6
Dominika Kulczyk, Sebastian Kulczyk, Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski
East News/ONS

Ranking najbogatszych Polaków przed 40-tką magazynu "Wprost" wzbudził ogromne emocje! I nic dziwnego! Jego bohaterowie są młodzi, piękni i obrzydliwie bogaci. Większość młodych bogaczy zdobyło swój majątek po rodzicach, lecz nie wszyscy. Są wśród nich również tacy, którzy dorobili się dzięki własnemu talentowi i zaradności, np. Robert Lewandowski.

 

Zobacz też: Ile naprawdę zarabia Robert Lewandowski? Te kwoty mogą zwalić z nóg!

 

Zobacz, kto z show-biznesu znalazł się na tej prestiżowej liście! Kim są ci szczęśliwcy?

 

Polecamy: Wynagrodzenie brutto a netto – jaka jest różnica?

2/6
Agnieszka Radwańska
ONS

27. miejsce w rankingu zajęła Agnieszka Radwańska. Majątek wybitnej polskiej tenisistki oszacowano na 105 mln złotych. Polka jest jedną z najlepiej zarabiających sportsmenek na świecie. Tylko w zeszłym roku konto Radwańskiej powiększyło się o kwotę 4,4 mln dolarów! Tenisistka zarabia nie tylko na sporcie, ale również na kontraktach reklamowych.

3/6
Robert Lewandowski
ONS

13. miejsce w zestawieniu należy do Robert Lewandowskiego. Jego majątek to 211 mln złotych! Lewandowski ma dochody z piłki nożnej, kontraktów reklamowych, nieruchomości oraz licznych biznesów. Brawo, Robert! Twój talent to prawdziwy skarb. W przenośni i dosłownie!

4/6
Agata Wejchert
East News

9. miejsce Agata Wejchert, której majątek szacuje się na 270 mln złotych. Agata oraz jej siostra Victoria to dziedziczki po zmarłym Janie Wejchercie, twórcy grupy ITI.

5/6
Victoria Wejchert
East News

8. miejsce to właśnie Victoria Wejchert - młodsza z sióstr. Jest m.in. właścicielką funduszu Capital36, a także zarządza luksusową kliniką leczenia uzależnień w Szwajcarii. Jej majątek to 297 mln złotych.

6/6
Domnika Kulczyk, Sebastian Kulczyk
East News

1. miejsce należy do rodzeństwa Sebastiana i Dominiki Kulczyków, którzy odziedziczyli fortunę po zmarłym ojcu, Janie Kulczyku. Ich majątek to około 16,5 mld złotych.