Edyta Górniak z czerwonymi ustami

Kuba Wojewódzki wyśmiał obecność Edyty Górniak na Grammy i ostro podsumował jej karierę!

Edyta Górniak z czerwonymi ustami

Kuba Wojewódzki podsumował karierę Edyty Górniak oraz skomentował obecność diwy na gali rozdania nagród Grammy. Od jakiegoś czasu wokalistka mieszka w Stanach Zjednoczonych i w związku z tym rzadziej pojawia się w Polsce, nie gra koncertów, nie bierze udziału w show rozrywkowych. Ostatnio Edyta Górniak bywa w Polsce coraz rzadziej, a na jej Instagramie możemy oglądać głównie fotki z plaży w Malibu. Ostatnio artystka pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy wśród największych światowych gwiazd:

Edyta Górniak pojawiła się na gali podczas wręczenia nagród Grammy 2017 w Los Angeles. To jeden z największych sukcesów wokalistki od ostatnich lat. Jest szansa, że będziemy go długo świętować pomiędzy kolejnymi nienagranymi płytami - podsumował Kuba Wojewódzki w "Polityce". 

Zobacz:  „Będę dźwigać z moim dzieckiem jego ciężar, wstyd i tęsknotę”. Edyta Górniak o relacjach Allana z ojcem

 

Kuba Wojewódzki ocenił karierę Edyty Górniak

Ostatnio w życiu Edyty Górniak wiele się działo. Przed nią znowu trudny czas, ponieważ Dariusz K. wyszedł z aresztu, co może wpłynąć na Allana Krupę. Wokalistka opowiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN" i nie kryła emocji. Ostatnio również mało koncertowała i skupiała się głównie na sobie i spędzaniu czasu z ukochanym synem. Być może wyjazd do USA sprawi, że Edyta Górniak zaskoczy nas jakąś nową płytą?

 

Zobacz:  Synowie pogodzą Górniak i Steczkowską? Allan Krupa i Leon Myszkowski bardzo się zaprzyjaźnili! "Gadamy często!"

 

Kuba Wojewódzki ocenił karierę Edyty Górniak i jej obecność na gali Grammy

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Wojewódzki i Kaczoruk na wakacjach
Instagram @renul_ka; @kuba_wojewodzki_official

Edyta Górniak na gali Grammy 2017

Edyta Górniak
Instagram/Edyta Górniak

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Edyta Górniak
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08