Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską

Wzruszający wpis Kuby Wojewódzkiego o Ani Przybylskiej: "Przewracała oczami a nam przewracały się serca..."

Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską

Kuba Wojewódzki uczcił pamięć o Annie Przybylskiej w szóstą rocznicę jej śmierci. Na jego Instagramowym profilu pojawił się krótki lecz wzruszajacy wpis. Te kilka słów idealnie oddaje to jaka była Anna Przybylska i to, jaką zostanie zapamiętana na zawsze. To strata, z którą trudno się pogodzić pomimo upływających lat. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała o dniu śmierci Anny Przybylskiej: "Nie odbierałam telefonu..."

6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wspomnienie Kuby Wojewódzkiego

Dziś mija 6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Miała zaledwie 36 lat, kiedy przegrała z okrutną chorobą, którą był rak trzustki. Ostatnie miesiące swojego życia spędziła wśród najbliższych. Rodzina i przyjaciele nigdy o niej nie zapomną. Kuba Wojewódzki opublikował wzruszające wspomnienie dotyczące Anny Przybylskiej: 

- Poznaliśmy się dawno dawno temu, gdy grała w serialu Złotopolscy. Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami a nam przewracały się serca... 🖤

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy: 

- Lata mijają, ale pamięć o Ani nie... pięknie to napisałeś Kuba ! ❤️🙏
- Jeden z miażdżących przykładów niesprawiedliwości w życiu 😞
- Chyba żadna śmierć w ostatnich latach nie odcisnęła takiego poczucia bezsilności jak ta bezsensowna śmierć Ani 😥 

Niektórzy podzielili się również swoimi wspomnieniami dotyczącymi aktorki: 

- Pamiętam jakieś 10 lat temu pracowałem na lotnisku w PLL LOT, podeszła wykupić nadbagaż nie mogłem uwierzyć w tą aurę która roztaczała nie robiąc tak naprawdę nic. Była w dresie i bez makijażu zadała jedno pytanie, rzuciła jeden uśmiech, zero nadęcia, niespotykany magnetyzm i ciepło. Pamiętam że zrobiła na mnie absolutnie piorunujące wrażenie, jeśli istnieje coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia, takie irracjonalne uderzenie pioruna to była uosobieniem tego
- Pamietam jak wracałyśmy z Agnieszka ze szkoły, Ania chyba była wtedy w piątej klasie. Taki sznurek chlopaków czekał przed domem I śmiałyśmy się, że juz widać jak Ania sobie z nimi świetnie radzi, czekali tak jak prosiła... To była taka iskierka ❤️

Anna Przybylska na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pierwszy raz tak szczerze o Annie Przybylskiej: "Nie wiem, czy mama byłaby zadowolona z mojej decyzji"

Kuba Wojewódzki opublikował wzruszające wspomnienie dotyczący Anny Przybylskiej. Wspomniał, że poznali się jeszcze za czasów "Złotopolskich", gdzie wcielała się w piękną Marylkę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Anna Przybylska zmarła 4 października 2014 roku z powodu raka trzustki. Dziś mija 6. rocznica jej śmierci. 

Anna Przybylska
EastNews

 

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08