Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

Kuba Wojewódzki wraca do "Mam Talent"?! Zamieścił wymowne zdjęcie!

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

Czy szykuje się wielki powrót Kuby Wojewódzkiego do "Mam Talent"? Dziennikarz na swoim Facebooku opublikował wymowne zdjęcie, które może właśnie o tym świadczyć! Fani są podekscytowani i nie ukrywają, że z wielką radością ponownie zobaczyliby Kubę Wojewódzkiego w roli jurora. Zobaczcie! 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki farbuje włosy? Dziennikarz odpowiedział! Brawa za szczerość

Kuba Wojewódzki wróci do "Mam Talent"? 

Kuba Wojewódzki był jurorem pierwszych trzech edycji programu "Mam Talent". Jak wiadomo dziennikarz słynie ze swojej szczerości i skrupulatności w ocenianiu talentów, a fani bardzo go za to cenią. Każde show z jego udziałem cieszy się ogromną popularnością, a widzowie uwielbiają komentarze znanego jurora. Jego odejście z "Mam Talent" było spowodowane przejściem do innego talent show, "X-Factor". Format jednak doczekał się tylko kilku edycji, a "Mam Talent" niezmiennie od ponad 12. lat gości na antenie TVN. 

Czyżby Kuba Wojewódzki zatęsknił za jurorowaniem i postanowił wrócić do programu, w którym był przed laty? Na Facebooku gwiazdora TVN pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak oraz Kubę Wojewódzkiego. W tle zaś widnieje napis "Mam Talent". Chociaż fotografia wygląda na wykonaną przed laty, to jednak podpis pod nią daje do myślenia. 

Wracamy 🎯✌️😎 - napisał pod zdjęciem Kuba Wojewódzki. 

Fani zastanawiają się, czy to jest właśnie potwierdzenie, że Kuba wróci do talent show i nie ukrywają, że bardzo na to liczą! 

- O czyli mogę wrócić do oglądania 👌😁 Właśnie nadrabiam Pana odcineczki z 2010 roku 👌

- Kuba wracasz do jury"mam talent"no co Ty? Ekstra

- W końcu zacznę oglądać mam talent ponownie.

- Kuba wreszcie znów będę oglądać. Super - piszą fani. 

Ze względu na pandemię koronawirusa produkcja programu zdecydowała się na przełożenie jesiennej edycji "Mam Talent" na rok 2021. Jak wiadomo z talent show po 12 latach pożegnał się prowadzący Szymon Hołownia, który obecnie kandyduje w wyborach prezydenckich. Fani snują domysły, że być może nowym współprowadzącym będzie... Agustin Egurrola, który od 2013 roku zasiada w jury programu, a jego miejsce zajmie właśnie Kuba Wojewódzki. Na ten moment nie ma jeszcze jednak żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie. 

A Wy, cieszylibyście się gdyby Kuba Wojewódzki wrócił do jury "Mam Talent"? 

Kuba Wojewódzki był jurorem pierwszych trzech edycji programu. Czy teraz szykuje się jego wielki powrót do "Mam Talent"? 

Kuba Wojewódzki w czarnej kurtce

Dziennikarz występował w roli jurora również między innymi w "Idolu", "X-Factor" czy "Małych Gigantach". 

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Mam Talent
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10