Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kuba Wojewódzki nie stawił się w sądzie. Michał Figurski śmieje się z Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Wojewódzki nie stawia się w sądzie. Figurski z niego drwi

Kubie grożą 3 lata więzienia!

Kuba Wojewódzki ostatnio nie przyszedł na sprawę dotyczącą rasistowskich żartów, które uprawiał na antenie Eski Rock razem z Michałem Figurskim. Magazyn "Flesz" informuje, że dziennikarz nie odebrał wezwań do sądu, ani telefonów. Z kolei policjanci, którzy chcieli mu dostarczyć wezwanie osobiście zastali zamknięte drzwi.

"Flesz" zapytał Figurskiego, czy wie skąd brak reakcji ze strony Kuby. Ten ironicznie powiedział:

- Nie mamy żadnego kontaktu. Następny termin na pewno zostanie dostosowany do jego kalendarza.


Przypomnijmy krótko o co chodzi. W 2011 roku dziennikarze na antenie radia nazwali jednego z urzędników pół-Hindusa "Murzynem", którego telefon działa w "buszmeńskiej sieci dla czarnych".

Kubie i Michałowi grożą nawet trzy lata więzienia. Jeśli Wojewódzki nie stawi się na następną rozprawę, a sędzia uzna to za jego "złą wolę" dziennikarz może zostać doprowadzony do sądu przez policję, a nawet aresztowany przed rozprawą.

Ciekawe czy Michał chciał odgryźć się Kubie za ostatnie słowa na jego temat? Przypomnijmy: "Kolegów nie zostawiam. Zostawiam ludzi, z którymi pracuję"Kuba Wojewódzki z ukochaną na koncercie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wojewódzki dogryza Figurskiemu
AKPA
TV-Show
Wojewódzki: Kolegów nie zostawiam. Zostawiam ludzi, z którymi pracuję
Kuba ostro o byłej przyjaźni z Figurskim

Wczoraj Kuba Wojewódzki w swoim programie gościł Tymona Tymańskiego i Agnieszkę Więdłoch . W czasie rozmowy narodziła się dyskusja na temat wolności słowa w Polsce. W tym momencie naturalnie została przytoczona afera z showmanem w roli głównej odnośnie Ukrainek. Nieudany żart sprawił, że dziennikarz został zawieszony w pracy w radiu Eska Rock, a Michał Figurski, z którym prowadził audycję został zwolniony. Przypomnijmy: Skandal! Wojewódzki i Figurski wysmiewają Ukrainki Okazuje się, że wczorajsi goście Kuby bronili na łamach mediów Figurskiego i showman chciał poznać ich punkt widzenia tamtej sprawy. - Kiedy nastąpiła wielka afera w radiu u mnie, to mój ówczesny kolega Michał Figurski straciła pracę, ta dziewczyna potrafiła się na temat sankcji medialnych na temat Michała Figurskiego bardzo ostro wypowiadać - powiedział Wojewódzki. Broniłaś go. Jako jedna z nielicznych potrafiłaś powiedzieć: "To jest lincz. Zastanówcie się co robicie". A ty się dołączyłeś - dodał kierując te słowa do Więdłochy i Tymańskiego. Tymon Tymański, który również lubi żartować na antenie swojego radia od razu podchwycił dyskusje i wyraził się jasno: - Przegięliście pałę. Żart był taki sobie. Ja staram się nie żartować z tematów ułomności, śmierci, niższości społecznej, etnicznej. Wam się powiedziało. Gorzej, że kolegę zostawiłeś. Dziennikarz odpowiedział mu krótko: - Nie zostawiam kolegów. Nie wiem czy zrozumiałeś akcenty. Ja kolegów nie zostawiam. Czasem zostawiam ludzi, z którymi pracuję. Jak widać zwolnienie Figurskiego z radia było Kubie na rękę. Po jego słowach można stwierdzić, że panowie od dłuższego czasu chyba za sobą nie przepadali. Wojewódzki podczas wczorajszego programu wygadał się do jakiej nowej radiostacji przechodzi po nowym roku. Ciekawe czy weźmie tam ze sobą...

Konflikt Tymańskiego i Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Tymański ostro o Wojewódzkim: Nie jest bogaty, nie ma nawet przyjaciół
Tymon zna Kubę jak mało kto

Tymon Tymański to jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych muzyków w naszym kraju. Wydana przez niego autobiografia, spotkała się z dużym oburzeniem wśród czytelników i dziennikarzy ze względu na poruszone w niej wątki z życia muzyka. Tymon bez skrępowania opisał w niej swoje miłosne przygody i romans z 13-latką. Przypomnijmy: Szok! Tymański miał romans z nastolatką: Skończył się dramatycznie Muzyk nie kryje się również z tym, że nie darzy sympatią  Kuby Wojewódzkiego . Przy każdej możliwej okazji kpi z niego i nie szczędzi sobie złośliwości pod jego adresem. (zobacz: Tymański o audycji Wojewódzkiego: Spasiony lew. Dostanie tę gorszą ) . Nie wszyscy wiedzą, że Tymon od kilku lat kręci film o polskim show-biznesie w którym dostaje się kilku gwiazdom. Zapytany o to, czy znalazło się tam miejsce dla "Króla TVN" odpowiedział, że nie ma sensu dobijać leżącego, bo ten jest już... na wykończeniu.   Kuba jest już trochę na wykończeniu, więc po co mam dobijać leżącego. Kuba jest bogatym mężczyzną, jego dramatem jest to, że nie jest tak bogaty jakby chciał , ale go bardzo lubię i szanuję. Nie jest najlepszym kolegą, nie ma nawet przyjaciół, prócz jednego . Jego filozofia nie działa - brzmi: niech mówią źle. - odpowiada w rozmowie z wp.pl   Ciekawe czy dziennikarz zdecyduje się na odpowiedź. Prawdopodobnie wykorzysta do tego swoją rubrykę w której niejedna gwiazda została przez niego podsumowana. Zobacz:  Wojewódzki: "Kolegów nie zostawiam. Zostawiam ludzi, z którymi pracuję" Kuba Wojewódzki pozuje z młodą kochanką:

Maja Sablewska odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki śmieje się z rozstania Mai Sablewskiej. Stylistka odpowiedziała!
Kuba Wojewódzki śmieje się z rozstania Mai Sablewskiej. Stylistka odpowiedziała!

Maja Sablewska odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu po tym jak wyśmiał jej rozstanie z narzeczonym . Dziennikarz w niezbyt delikatny sposób, nazywając ją "naczelną stylistką kraju", żartował ze swojej koleżanki na łamach Polityki . - To towarzyski news tygodnia. Maja Sablewska, naczelna stylistka kraju, rozstała się ze swym partnerem, muzykiem Wojtkiem Mazolewskim . Podobno z powodu jego licznych niewierności. W sieci pojawiły się liczne zdjęcia smutnej Mai. Trwają poszukiwania zdjęcia smutnego Wojtka. Po kilku dniach Maja Sablewska postanowiła odpowiedzieć Kubie. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis, w którym... pogratulowała mu poczucia humoru. - "Naczelna stylistka kraju" ubawiła się po pachy. Gdziekolwiek jesteś fundujesz radość... Kubuniu Brawo Ty!!! LoVe M Pod postem pojawiło się również wspólne zdjęcie Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego z programu "X-Factor". Przypominamy, że "wojna" pomiędzy Mają a dziennikarzem trwa już od kilku lat. W tym czasie Kuba Wojewódzki nie szczędził jej słów krytyki, za które Sablewska chciała nawet pozwać go do sądu. Teraz Maja w znacznie łagodniejszym tonie odpowiada gwiazdorowi TVN. Czy Kuba wreszcie jej odpuści? Zobacz również: Sablewska: Kuba jest fałszywy. Sprzedałby przyjaciela za pięć złotych (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); "Naczelna stylistka kraju" ubawiła sie po pachy... Gdziekolwiek jesteś fundujesz radość... Kubuniu ✌Brawo Ty !!!LoVeM Posted by Maja Sablewska on  8 października 2015 Maja Sablewska Kuba Wojewódzki  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner