Kuba Wojewódzki w swetrze, Agnieszka Szulim w kreacji Valentino, Piotr Woźniak Starak w garniturze
ONS

Kuba Wojewódzki o zaręczynach Agnieszki Szulim: "Nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów!"

Kuba Wojewódzki w swetrze, Agnieszka Szulim w kreacji Valentino, Piotr Woźniak Starak w garniturze
ONS

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka były najważniejszym wydarzeniem Balu Charytatywnego Fundacji TVN, który odbył się na początku września. Jednym z gości imprezy był Kuba Wojewódzki, który na imprezie pojawił się z ukochaną, Renatą Kaczoruk. Showman TVN w swojej rubryce w tygodniku “Polityka” kpi z tego, jak wyglądały te zaręczyny Szulim i Staraka.

Kuba Wojewódzki komentuje zaręczyny Agnieszki Szulim

“Obok aukcji dzieł sztuki drugim najważniejszym elementem balu TVN były zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka. Piotr zrobił to publicznie, na scenie, pomiędzy serwowanymi owocami morza, Marcinem Prokopem a mojito. Lekko i dowcipnie. A nie od dziś wiadomo, że nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów”, napisał Kuba.


To już kolejna osoba, która skomentowała zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Skomentowała je Doda oraz Karolina Malinowska, która była zachwycona tym, że Piotr padł przed ukochaną na kolana przy wszystkich gościach Balu Charytatywnego Fundacji  TVN. Nie spodziewaliśmy się oczywiście  poważnego komentarza. Ale czy Agnieszka nie obrazi się na kolegę ze stacji za słowa "Nic tak nie bawi kobiet jak dobre kilka milionów"?

Z drugiej strony Kuba Wojewódzki pdoszedł z dużym dystansem i do... siebie samego. Showman napisał, że na balu TVN próbował „swoja stylizacją dorównać zarówno swojej narzeczonej, jak i doborowemu towarzystwu". Ale jak zaznacza - i tak pod jego zdjęciami z imprezy pojawiły się komantarze „Jak widać TVN już zaczął przyjmować uchodźców". 

 

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka:

 

Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Szulim

Zaręczyny Agnieszki Szulim, Piotra Woźniaka-Staraka
fot. WBF

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zaręczyli się na balu TVN
fot. WBF

 

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03