Anna Mucha w czarnym golfie, Kuba Wojewódzki w samochodzie
Instagram

Kuba Wojewódzki złośliwie skomentował nowy związek Anny Muchy! Obrazi się?

Anna Mucha w czarnym golfie, Kuba Wojewódzki w samochodzie
Instagram

Kuba Wojewódzki na łamach tygodnika "Polityka" skomentował nowy związek Anny Muchy! Co napisał o życiu uczuciowym swojej byłej partnerki? Takich słów nie spodziewał się chyba nikt. Gwiazdor TVN przypomniał, o czym media plotkowały dwanaście lat temu. Gwarantujemy, będziecie w szoku! Zobaczcie, co napisał Kuba Wojewódzki!

Kuba Wojewódzki o związku Anny Muchy

Zaledwie kilka tygodni temu w mediach pojawiły się zdjęcia Anny Muchy z romantycznej randki z tajemniczym mężczyzną. Szybko okazało się, że był to aktor, syn gwiazdora "Rancza"- Jakub Wons. Portal pudelek.pl informował wówczas, że Anna Mucha i Jakub Wons poznali się kilka lat temu, w trakcie prób do spektaklu "Letni Dzień". Ostatnio magazyn "Flesz" donosił, że zakochani są parą już od blisko roku! 

Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie "ustrzelił" – zdradził "Fleszowi" znajomy pary.

Anna Mucha i Jakub Wons do tej pory nie skomentowali medialnych doniesień na swój temat. Teraz zrobił to Kuba Wojewódzki! Dziennikarz z którym Anna Mucha w przeszłości tworzyła szczęśliwy związek, publicznie skomentował życie uczuciowe aktorki. Zobaczcie, co napisał w "Polityce"! 

Nowym partnerem Anny Muchy jest Jakub Wons, aktor, do niedawna partner aktorki Hanny Konarowskiej, która to z kolei dawno temu była partnerką byłego partnera Anny Muchy. Do godnego sfilmowania tego fenomenu może podejść tylko Sylwester Latkowski- napisał Kuba Wojewódzki.

Wpis Kuby Wojewódzkiego wydaje się dość skomplikowany, jednak kiedy przypomnimy sobie, że dwanaście lat temu w mediach pojawiły się plotki, że dziennikarz i Hanna Konarowska (była partnerka Jakuba Wonsa) zbliżyli się do siebie, wszystko staje się jasne. 

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także: Partner Anny Muchy już cztery lata temu publikował w sieci ich wspólne zdjęcia! Zobaczcie sami! 

W 2008 roku media zastanawiały się, co łączy Hannę Konarowską i Kubę Wojewódzkiego.

Hanna Konarowska i Kuba Wojewódzki
East News

Po latach aktorka związała się z Jakubem Wonsem. Dziś wiemy już, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Jakub Wons od kilku miesięcy spotyka się z Anną Muchą.

Anna Mucha i Jakub Wons są parą

 

Więcej na temat Anna Mucha Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01