Kuba Wojewódzki
East News

Kuba Wojewódzki sprzedaje udziały restauracji! "Nie będę w nich bywał" Co się stało?

Kuba Wojewódzki
East News

Kuba Wojewódzki zdecydował się odsprzedać udziały w swojej restauracji "Niewinni Czarodzieje 2.0". W najbliższej przyszłości planuje jednak z otworzeniem autorskich sieci restauracji, które będą miały swoje lokalizację aż w trzech miejscach na mapie Polski. Poznajcie pierwsze szczegóły. 

Zobacz także: Karol Wiśniewski "Friz" i Igor Walaszek u Kuby Wojewódzkiego. Kim są milioner z Youtube i objawienie Męskiego Grania?

Zgarnij ten kod Groupon i zamów jedzenie z ulubionej restauracji prosto do domu.

Kuba Wojewódzki sprzedaje biznes. Co się stało? 

Niewinni Czarodzieje 2.0 to projekt współtworzony przez Kubę Wojewódzkiego oraz jego partnera biznesowego Józefa Krawczyka. Knajpa istnieje od lipca 2019 roku i znajduje się w Elektrowni Powiśle. Jest to jedno z atrakcyjniejszych miejsc na mapie Warszawy. Dziennikarz na swoim profilu instagramowym właśnie poinformował, że zdecydował się na odsprzedanie swoich udziałów w biznesie partnerowi. Jednocześnie zapowiedział, że przestaje się angażować w dalszy rozwój projektu.

Przy okazji zdradził, że planuje otwarcie autorskiej sieci restauracji. Pierwsza z nich będzie znajdowała się w Gdyni, a dwie kolejne w Warszawie oraz Krakowie. 

Kochani, Drodzy Goście, Szanowni Państwo. W związku z planowanym otwarciem własnej autorskiej sieci restauracji rezygnuje z udziału w projekcie #niewinniczarodzieje Tym samym ~ Odsprzedaje swoje udziały wspólnikowi. Nie będę już odpowiadał za jakość i styl restauracji. Za muzykę w ich wnętrzach. Nie będę w nich bywał. Nie będę już zarządzał ich profilem na Instagramie. Jednocześnie Jak To Wszystko Się Skończy ⚠️ zapraszamy Was do naszego nowego lokalu w #gdynia. Następnie #warszawa i #kraków... Dziękuję że byliście💚 Daje zdjęcie z Hubertem żeby w tle były duże pieniądze...😜💸

Internauci trzymają kciuki i są niezwykle ciekawi nowego pomysłu showmana: 

- super, świetnie, że robisz restaurację autorską, taką jaką sam chcesz! Czekam na Warszawę, a i do Gdyni się przejadę 💓
- Wpadnę do Ciebie Kuba i do Niewinnych tez. Mam nadzieje ze jakość się nie zmieni! Jadłam u Was pierwszy raz w życiu ośmiornice. Wyborna była
- Trzymamy kciuki. Dość ryzykowne wchodzić w gastro w tym czasie 👋🏻

Wy również jesteście ciekawi nowego biznesu Kuby Wojewódzkiego na gastronomicznej mapie Polski? 

Zobacz także: Wzruszający wpis Kuby Wojewódzkiego o Ani Przybylskiej: "Przewracała oczami a nam przewracały się serca..."

Kuba Wojewódzki odsprzedaje udziały w knajpie "Niewinni Czarodzieje" i zapowiada otwarcie autorskiej sieci restauracji. 

Jesteście ciekawi nowego pomysłu Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22