Kuba Wojewódzki nie pracuje w Eska Rock
ONS

Kuba Wojewódzki jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Od kilku sezonów showman związany jest z radiem ESKA Rock, w którym prowadzi audycję "Poranny W-F". Współprowadzącymi program wraz z nim byli m.in. Czesław Mozil i Agnieszka Szulim.

Dziś Wojewódzki na swoim Facebooku przed chwilą poinformował, że wraz z końcem roku rozstaje się z rozgłośnią. Z radiem dziennikarz był związany od stycznia 2008 roku. Na początku audycję współprowadził z Michałem Figurskim, jednak panowie musieli rozstać się po głośnej aferze z Ukrainkami. Przypomnijmy: Skandal! Wojewódzki i Figurski wysmiewają Ukrainki

- STAŁO SIĘ - Od 1 stycznia 2014 zmieniamy barwy klubowe !!! ESKA ROCK - DZIĘKI (już) ZA WSZYSTKO. TO BYŁ WSPANIAŁY CZAS !!! ciągle - do usłyszenia ... [pisownia oryginalna] - napisał Kuba w serwisie społecznościowym.


Status dziennikarza udostępnił również na portalu społecznościowym Czesław Mozil komentując go jako "breaking news". Czyżby pod koniec roku szykował się kolejny gwiazdorski transfer? Jak myślicie, gdzie teraz rano będzie można usłyszeć głos Wojewódzkiego?

Zobacz: Wojewódzki: "Tylko 1% Polaków mnie nie kojarzy"Anna Mucha u Kuby Wojewódzkiego - spotkanie niespodzianka po latach:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki