Kuba Wojewódzki naśmiewa się z Mai Sablewskiej
ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki naśmiewa się z Mai Sablewskiej. Fani: "Trochę klasy!"

Poszło o nieznane nikomu zdjęcie

O konflikcie Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego zdążyliśmy już zapomnieć. Kiedy dziennikarz i menadżerka gwiazd spotkali się w pierwszej edycji X-Factora, nie szczędzili sobie niemiłych komentarzy i uszczypliwości. Gwiazdor TVN uważał, że zatrudnienie Mai było ogromnym błędem (Wojewódzki: "Obsadzenie Sablewskiej w jury to błąd"), zaś stylistka oskarżała Kubę, że zazdrości jej popularności. (Sablewska: Kuba jest fałszywy. Sprzedałby przyjaciela za pięć złotych).


Kuba Wojewódzki znów znalazł okazję, by dogryźć Mai. Tym razem na jego Facebooku pojawił billboard programu X-Factor, który nigdy nie trafił do sieci. Wojewódzki w opisie zdjęcia pominął Sablewską w dość arogancki sposób, co natychmiast wytknęli mu fani:

Mały remanent w komputerze. Bilboard XF, który nigdy nie ujrzał światła dziennego. O lewej, jakaś pani, Czeslaw i ja - pisze Kuba

W komentarzach pojawiły się głosy:

Jakaś pani hmmmm trochę klasy. Bez przesady Kuba - napisał jeden z nich

Jakaś pani... Nie przepadam za tą panią, jestem pana fanką. Jednak kiedy zaczyna się hejt i kto go prowokuje?
 

Fani najwyraźniej nawiązali do oświadczenia Kuby w sprawie blokowania jego profilu na Facebooku.

Kuba rzeczywiście przesadził?

Zobacz: Kubę Wojewódzkiego zablokowali eksperci z Irlandii?
 

 

Mały remanent w komputerze ;)Bilboard XF, który nigdy nie ujrzał światła dziennego.Od lewej, jakaś pani, Czeslaw i ja.k.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 26 lipca 2015

 


               

 

               

ONS/paparazzi
Newsy
Maja Sablewska odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu. Walka trwa!
Co napisała?

Konflikt na linii Maja Sablewska - Kuba Wojewódzki ? Najwyraźniej tak. Po tym jak dziennikarz pokazał na swoim profilu na Facebooku plakat promujący pierwszą edycję programu "X-Factor" i napisał o Mai Sablewskiej "jakaś pani", stylistka również nie pozostała mu dłużna , zamieszczając na swojej tablicy wpis, będący odpowiedzią na jego złośliwość. Pisaliśmy o tym tutaj: Maja Sablewska odgryzła się Kubie Wojewódzkiemu. Wykorzystała pewną piosenkę Wygląda jednak na to, że wymiana zdań między Sablewską i Wojewódzkim tak szybko się nie zakończy. St ylistka dodała jeszcze jeden wpis, odnoszący się do tej sytuacji i napisała : Myślicie, że powinnam zrobić porządek w swoim komputerze? Poszukać starych zdjęć, cytatów… Odświeżyć pamięć?   Czy Maja jest w posiadaniu kompromitujących zdjęć i informacji o Kubie Wojewódzkim? Czy tym samym Maja zapowiada wyciąganie "haków" na Kubę? Myślicie, że ten konflikt tak szybko się nie skończy? Zobacz na Polki.pl: Maja Sablewska o współpracy z gwiazdami. "Straciłam wiarę w siebie"  

Maja Sablewska odgryza się Kubie Wojewódzkiemu
ONS
Newsy
Maja Sablewska odgryzła się Kubie Wojewódzkiemu. Wykorzystała pewną piosenkę
Domyślacie się jaką?

Kuba Wojewódzki podpadł dziś wielu fanom. Na swoim Facebooku opublikował nieznany nikomu billboard promujący pierwszą edycję programu X-Factor, w której zasiadał w jury obok Mai Sablewskiej oraz Czesława Mozila. W opisie fotki pominął jednak stylistkę w dość niegrzeczny sposób. Przypomnijmy:  Kuba Wojewódzki naśmiewa się z Mai Sablewskiej. Fani: "Trochę klasy!" Na odpowiedź Mai nie musieliśmy czekać długo. Sablewska udostępniła post Kuby z wymownym komentarzem. Na koniec  zacytowała piosenkę Kayah, "Prawy do lewego" : Johnny Cash opłakuje najlepszy skład programu X factor i 5.514.516 mln oglądalności... "Prawy do lewego (lewy do prawego) Wypij kolego Przecież wiemy nigdy nie ma tego złego" LoVe M - pisze Sablewska Czujemy, że to nie koniec wymiany zdań między Mają i Kubą... Zobacz:  Sablewska: Kuba jest fałszywy. Sprzedałby przyjaciela za pięć złotych     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Johnny Cash opłakuje najlepszy skład programu X factor i 5.514.516 mln oglądalności..."Prawy do lewego (lewy do prawego)Wypij kolego Przecież wiemy nigdy nie ma tego złego"LoVeM Posted by Maja Sablewska on  27 lipca 2015    

Zenon Martyniuk w garniturze, Kuba Wojewódzki w różowej koszuli
Eastnews
TV-Show
Król disco-polo Zenon Martyniuk u Kuby Wojewódzkiego. Zaśpiewa w duecie ze znanym raperem! WIDEO
Król disco-polo Zenon Martyniuk u Kuby Wojewódzkiego. Zaśpiewa w duecie ze znanym raperem! WIDEO

Kuba Wojewódzki  lubi do swojego programu zapraszać gości, których różni od siebie praktycznie wszystko. Tak było w przypadku Leszka Możdżera i Marcina Prokopa, czy Rafała Maślaka i Mai Ostaszewskiej. Tym razem na kanapach u Kuby zasiądą: lider zespołu Akcent i twórca hitu “Życie to są chwile” Zenon Martyniuk oraz raper Michał Sobolewski ,,Sobota”. ,,HIP HOP spotyka DISCO POLO ... a wszystko to spotka Was we wtorek zapraszam na odcinek h i s t o r y c z n y !!!", napisał na Facebooku Kuba Wojewódzki. Fani programu Kuba Wojewódzki show  byli zachwyceni tym, że Zenon będzie gościem jego show: “Zenon Martyniuk jest królem i nie ma dyskusji”   “Ale trzeba przyznać, Zenek jest jednym z niewielu artystów disco polo, który nie fałszuje. A Sobota meega. Nie mogę się doczekać”   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); NADCHODZĄ !!!Zenon Martyniuk - AkcentMichał Sobolewski - SobotaKuba Wojewódzki - Wtorekkonfrontacja sztuk walkik. Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on  25 września 2015 W trakcie programu Kuba namówi swoich gości, żeby wspólnie zaśpiewali przebój Zenka “Życie to są chwile”. Ich występ już we wtorek 29 września, o godzinie 22.30 na antenie TVN. Przypominamy, że Zenon Martyniuk już kiedyś był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Wtedy też zaśpiewał, a Jan Nowicki świetnie bawił się w trakcie jego show!        

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner