Wojewódzki nabija się z Karolaka
ONS

Kuba nabija się z seksu Karolaka i Violi: 30 sekund i po sprawie

Wojewódzki nabija się z Karolaka
ONS

Wczoraj gościem programu Kuby Wojewódzkiego był Maciej Musiał. Młody aktor został entuzjastycznie zapowiedziany przez starszego kolegę i pochwalił się nawet, że próbował kontaktować się kiedyś z amerykańską gwiazdką. Przypomnijmy: "Napisałem list do Miley Cyrus"

Musiał przez kilka sezonów występował razem z Tomaszem Karolakiem w hitowym serialu "Rodzinka.pl" i podobno powiedział nawet kiedyś, że aktor jest jego mentorem. Wojewódzki postanowił odnieść się do tej wypowiedzi, przy okazji kompromitując Karolaka pewną anegdotą.

Martwi mnie, że twoim mentorem, nie tylko w sprawach męsko-damskich, jest Tomek Karolak. Bo jego narzeczona Viola powiedziała mi, że jest jak mikrofalówka. 30 sekund i po sprawie. A wiesz, co mi powiedziała jego była dziewczyna, Magda Boczarska? Po czym poznać, że Karolak miał orgazm? Bo chrapie. Nie jest do dobry mentor - powiedział do Musiała Kuba.


Idol nastolatek próbował bronić swojego starszego kolegi, choć przyznał, że przy pierwszym kontakcie Tomasz Karolak może sprawiać wrażenie... buca.

Ale ja to powiedziałem, jak miałem 14 lat. Uważam go za super kolesia. Jest bardzo ciepły, tylko się wydaje, że jest megabucem - wypalił Musiał.


Oglądaliście wczoraj show Kuby? Myślicie, że Karolak się wkurzy?

Zobacz: Karolak grozi znanemu dziennikarzkowi: Należy ci się wp****l

Kuba pierwszy raz publicznie po wypadku:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22