Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak przejęła firmę męża? Jest oficjalne oświadczenie

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram

Podczas konferencji prasowej na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Krzysztof Terej wygłosił oświadczenie, w którym zdradził, jakie będą dalsze losy firmy producenckiej Watchout Studio. Przyjaciel zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka powiedział również, kto został nowym szefem studia. Czy to Agnieszka Woźniak-Starak przejmie obowiązki po ukochanym mężu? Media od jakiegoś czasu plotkują, że gwiazda TVN chce kontynuować dzieło Piotra Woźniaka-Staraka, ale czy została szefem jego firmy? Zobaczcie, co powiedział Krzysztof Terej!

Kto został nowym szefem firmy Piotra Woźniaka-Staraka?

Podczas festiwalu filmowego w Gdyni twórcy i gwiazdy ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra" wzięli udział w konferencji prasowej, podczas której Krzysztof Terej wygłosił oświadczenie dotyczące dalszej działalności firmy. Okazuje się, że nowym szefem Watchout Studio nie zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Został nim sam Krzysztof Terej!

W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach- powiedział Krzysztof Terej. 

Kim jest Krzysztof Terej? Krzysztof był przyjacielem i najbliższym współpracownikiem Piotra Woźniaka-Staraka. Terej współprodukował film "Bogowie" i był producentem "Sztuki Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". To właśnie o nim pisała ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak. Krzysztof Terej był jedną z osób, które wymieniła gwiazda TVN dziękując za wsparcie po stracie męża.

Przypominamy, że dziś wieczorem (20 września) odbędzie się uroczysta premiera filmu "Ukryta gra". Według ustaleń "Flesza" na premierze ma pojawić się Agnieszka Woźniak-Starak. 

Zobacz także: Piękny gest rodziców Piotra Woźniaka-Staraka: "Dziękujemy za wsparcie i otuchę"

Wiadomo już, kto będzie szefem firmy zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Firma producenta będzie działaś dalej, a jej szefem zostanie Krzysztof Terej.

Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09