Ewa Stoch
East News
1/4
Kto jest w ciąży?
eastnews

W 2019 roku doczekamy się narodzin wielu maluchów znanych mam. W tym roku szczęśliwymi mamami zostały, m.in. Ania Wendzikowska, Małgorzata Socha, Marina Łuczenko-Szczęsna, a także Dorota Szelągowska. Lada moment na świecie swoje pierwsze dziecko przywita Olga Kalicka. A Sara Boruc Mannei już za niespełna trzy miesiące po raz trzeci zostanie mamą! W 2019 roku urodzi także Marta Glik, Meghan Markle, a także najprawdopodobniej... jedna z naszych polskich gwiazd! Zobaczcie w galerii, kto jeszcze zostanie mamą! 

 

Zobacz też: Wiemy, kiedy przyjdzie na świat synek Olgi Kalickiej! Co z urlopem macierzyńskim?

2/4
Ania Lewandowska
instagram

 

Ania Lewandowska córeczkę Klarę urodziła w maju 2017 roku. O ciąży żony Roberta Lewandowskiego mówi się już od wielu miesięcy, ale ciążowych śladów u gwiazdy w ogóle nie widać. Tuż przed świętami zapytaliśmy Anię, czy lada moment na świecie przywita drugie dziecko? 

Słuchajcie nie i dajmy spokój. To jest bardzo prywatna rzecz. Zawsze czy tak samo przy pierwszej czy przy kolejnej ciąży, bo nie jestem w niej, to będę prosiła, aby  prywatność w jakiś sposób zachować - wyznała nam Ania. 

3/4
Ewa Stoch
East News

 

W czerwcu tego roku oczy wszystkich fanów były zwrócone na Ewę Bilan-Stoch. Znajomy Kamila Stocha wyznał mediom, że skoczek i jego żona marzą o powiększeniu rodziny. Szybko okazało się, że Ewa nie jest jednak w ciąży. Ale czy w tych słowach było jakieś ziarnko prawdy? Niestety do tej pory nic nie wiadomo... Ewa ostatnie zdjęcie na swoim Instagramie umieściła w październiku. Na wakacyjnej fotografii nie była w ciąży. A na grudniowym zdjęciu umieszczonym przez Kamila nie widać niestety sylwetki Ewy. Czy para w przyszłym roku przywita na świecie pierwsze dziecko? Tego na razie nie wiadomo... 

4/4
agnieszka radwańska
instagram

 

Wszystko wskazuje na to, że szczęśliwą mamą zostanie Agnieszka Radwańska! Najnowsze zdjęcie, jakie gwiazda umieściła w sieci wywołało niemałe zamieszanie wśród fanów. Tenisistka w tym roku zakończyła karierę sportową. Jako powód podała problemy zdrowotne. Jednak fani na najnowszym zdjęciu dopatrzyli się u Radwańskiej ciążowych krągłości.

Chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. Na takie naprawdę normalne życie przyjdzie czas, gdy pójdę na emeryturę. Wtedy będzie też czas na dzieci - powiedziała Agnieszka w jednym z wywiadów w VIVIE!

Fani już zaczęli składać Agnieszce gratulacje.

Ciąża?

Wyglądasz jakbyś była w ciąży!

Gratulacje Aga!

Chyba widać brzuszek - pisali internauci.

 

Czy to prawda? Na odpowiedź pozostaje nam czekać :)