rozwód w rodzinie królewskiej
East News

Rozwód w rodzinie królewskiej! Pałac Buckingham potwierdził niepokojące informacje

rozwód w rodzinie królewskiej
East News

Ostatnio brytyjska rodzina królewska dostarcza niemałych emocji, a w Pałacu Buckingham już od dawna huczy od wielu plotek. Bez wątpienia największe zainteresowanie budzi obecnie Meghan Markle wraz z księciem Harry, ale nie mniej uwagi poświęca się kryzysowi w związku księcia Karola i Camilli.

Teraz okazuje się, że w rodzinie królewskiej rzeczywiście doszło do poważnego kryzysu i rozwodu. Pałac Buckingham potwierdził niepokojące doniesienia. Nigdy nie zgadniecie, kto zdecydował się zakończyć swoje małżeństwo!

Rozwód w rodzinie królewskiej

Jak informuje "Hello!", po 14 latach małżeństwa rozwiedli się lady Davina Windsor i jej mąż Gary Lewis. Para ma dwoje dzieci, 8-letnią Sennę Kowhai, oraz 6-letniego Tane Mahutę. Co jednak ciekawe, parze udało się utrzymać informacje o rozwodzie w tajemnicy aż przez rok czasu!

Lady Davina i Gary Lewis rozwiedli się rok temu - skomentował Pałac Buckingham na prośbę "Hallo!".

Lady Davina jest córką pierwszego kuzyna królowej Elżbiety II, Duka Gloucester. Jest 30. w kolejce do tronu. Swojego męża Gary'ego poznała w 2000 roku podczas podróży na Bali. Para wzięła ślub w prywatnej kaplicy w Kensington w 2004 roku. Davina i Gary mieszkali w Auckland. Co ciekawe, w dzieciństwie Davina i jej siostra Rose często spotykały się z księciem Williamem i księciem Harrym. Do mediów trafiały ich wspólne zdjęcia z balkonu w Pałacu Buckingham. 

Davina Windsor i Gary Lewis wzięli ślub w 2004 roku

rozwód w rodzinie królewskiej
East News

Davina Windsor zachwycała wyglądem w dniu swojego ślubu

rozwód w rodzinie królewskiej
East News

Zobacz także: Księżna Meghan nie nosi pierścionka zaręczynowego! Jest na to proste wytłumaczenie

Więcej na temat rodzina królewska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13